Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330101-00-20-50-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm Proximity Probe | Brosnóir Ghlacach Teas Ard |
| 330101-00-20-50-02-05 | Cás Scannáin as Stáinine Stainge |
| Proba Glacach Cothromachta | Sainseanóir Tine PPS |
| Sainseansra Eddy Current | Scannáin le Ceangal ClickLoc |
| Scannáin Monatóireachta Cruithniú | Certaithe de réir CSA, ATEX agus IECEx |
| Sensóir Aistriú Meaisín | Monatóireacht Chruithniú Turbín |
| Monatóireacht Mheaisíní Róthartha | Scannálaí monatóra a úsáidtear le haghaidh comhphrúisí |
| Mionitoráil Stáide Tionsclaíoch | Córas Cosanta Mheaisíní |
| Tomhas neamh-thuilleachta ar athshocruithe | Sensóir Uathhoghlaíochta Indistriúil |
| sraith 3300 XL Probe | Ionstraimí Caomhnaithe Réamhchúraimí |
An Bently Nevada 330101-00-20-50-02-05 is é seo probeachtaí gairdine 3300 XL 8 mm a dhearadh chun monatóireacht cruinn ar choscadh agus ar fhéinbhriseadh na seilfe i meaisíní rotharacha inbhuanaithe. Tugann sé feidhmíocht tomhaiste gan teagmháil iontaofa do chosaint an mhaisin agus do fheidhmeanna caomhnaithe réamhchúraimí.
Tá an súileán seo le barr dhíobháilte de PPS (polyphenylene sulfide) agus le cás de stáinléanra AISI 303/304, a chinntíonn fógra iontach in aghaidh úsáide, cosaint in aghaidh caorachta, agus stabhlacht fhadtéarmach. Tacaíonn a chábhlach triaiceach 75 Ω le inslitheach FEP le trasnú sinna díobháilte, agus tá armáil de stáinléanra ar fáil mar rogha chun cosaint mheicniúil breise a sholáthar i dtimpeallachtaí dochartha.
Le raon teochta oibre ó -52°C go +177°C agus le ceadúnais CSA, ATEX, agus IECEx, is féidir an 330101-00-20-50-02-05 a úsáid i ngníomhaíochtaí tionsclaíocha éagsúla, lena n-áirítear turbsíní, comhphrúisirí, gluiníní, agus eile de thiomáiní criticiúla eile.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330101-00-20-50-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330101-00-20-50-02-05 |
| Tomhas | 18x18x2cm |
| Meáchan | 0.2kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Cablach an phroib | 75Ω triaiceach, fluoroethylene propylene (FEP) |
| Cuiris (roghnach ar an dá thaobh) | Cábla sainiúil AISI 302 nó 304 SST le cás FEP amuigh |
| Rannchuimsiú Caighdeánach | -52°C go +177°C (-62°F go +350°F) |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 0.0 orlach |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 2.0 orlach |
| Rogha Fad Iomlán | 5.0 méadar (16.4 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
cén cineál ábhair a úsáidtear i 330101-00-20-50-02-05?
An 330101-00-20-50-02-05tá binn PPS agus cás as stáinléanra AISI 303/304 aige chun é a dhéanamh ina mhaithiúil, chun é a chosaint in aghaidh úsáide agus caoróis.
cén raon teochta oibriúcháin atá ag 330101-00-20-50-02-05?
An 330101-00-20-50-02-05oibríonn sé go slán laistigh de raon teochta ó -52°C go +177°C (-62°F go +350°F).
cén cineál cábla a úsáidtear i 330101-00-20-50-02-05?
An 330101-00-20-50-02-05úsáideann sé cábla triaxial 75 Ω le inslithe FEP chun aistriú sinnaileanna a bheith staible agus cruinn.
cén fhad atá ar an gcábla i 330101-00-20-50-02-05?
An 330101-00-20-50-02-05lena i gceannas ar fhad iomlán na gcabhlach de 5.0 méadar (16.4 troigh).
5. Cén cineál ceangailteoir a úsáideann an 330101-00-20-50-02-05?
An 330101-00-20-50-02-05úsáideann sé ceangailteoir co-axial bheag ClickLoc chun suiteáil shábháilte agus chun é a úsáid go héasca.
6. An oiriúnach an 330101-00-20-50-02-05 do thimpeallachtaí contúirteacha?
Is féidir, an 330101-00-20-50-02-05tá ceadaithe aige le CSA, ATEX, agus IECEx chun a úsáid i dtimpeallachtaí tionsclaíocha contúirteacha.