Όνομα Προϊόντος: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330101-00-20-50-02-05
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Ετικέτα
| Προσεγγισιακός αισθητήρας Bently Nevada 3300 XL 8 mm | Αισθητήρας Πλησιότητας Υψηλής Θερμοκρασίας |
| 330101-00-20-50-02-05 | Κέλυφος αισθητήρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προσεγγιστικός Αισθητήρας | Αισθητήρας Ακραίου Σημείου PPS |
| Αισθητήρας ρευμάτων επαγωγής (eddy current) | Αισθητήρας Συνδέσμου ClickLoc |
| Προβολέας παρακολούθησης δονήσεων | Πιστοποιημένο σύμφωνα με τα πρότυπα CSA, ATEX και IECEx |
| Αισθητήρας μετατόπισης άξονα | Παρακολούθηση δονήσεων ατμοστρόβιλου |
| Παρακολούθηση Περιστρεφόμενων Μηχανημάτων | Αισθητήρας παρακολούθησης συμπιεστή |
| Παρακολούθηση Βιομηχανικής Κατάστασης | Σύστημα Προστασίας Μηχανημάτων |
| Μέτρηση μετατόπισης χωρίς επαφή | Αισθητήρας Βιομηχανικής Αυτοματοποίησης |
| σειρά Προβολέων 3300 XL | Εξοπλισμός Προληπτικής Συντήρησης |
Ο Bently Nevada 330101-00-20-50-02-05 είναι μια προσέγγισης 3300 XL 8 mm σχεδιασμένη για ακριβή παρακολούθηση ταλαντώσεων και μετατόπισης άξονα σε βιομηχανικές περιστρεφόμενες μηχανές. Παρέχει αξιόπιστη μη επαφή μέτρηση για εφαρμογές προστασίας μηχανημάτων και προληπτικής συντήρησης.
Το πρόβα περιλαμβάνει ανθεκτική ακροδείκτη από PPS (πολυφαινυλενοθείο) και περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 303/304, εξασφαλίζοντας εξαιρετική αντοχή στη φθορά, προστασία από διάβρωση και μακροχρόνια σταθερότητα. Το καλώδιό του 75 Ω τριαξονικού τύπου με μόνωση από FEP (φθοροαιθυλένιο-προπυλένιο) διασφαλίζει αξιόπιστη μετάδοση σήματος, ενώ προαιρετική θωράκιση από ανοξείδωτο χάλυβα παρέχει επιπλέον μηχανική προστασία σε απαιτητικά περιβάλλοντα.
Με εύρος λειτουργικής θερμοκρασίας από -52°C έως +177°C και πιστοποιητικά CSA, ATEX και IECEx, το μοντέλο 330101-00-20-50-02-05 είναι κατάλληλο για απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές, όπως τουρμπίνες, συμπιεστές, κινητήρες και άλλος κρίσιμος περιστρεφόμενος εξοπλισμός.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Bently Nevada 330101-00-20-50-02-05 3300 XL 8 mm Αισθητήρες Πλησιότητας |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Αριθμός Μέρους | 330101-00-20-50-02-05 |
| Διαστάσεις | 18x18x2εκ. |
| Βάρος | 0.2 κιλά |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Υλικό Αισθητήρα | Πολυφενυληνικό Σουλφίδιο (PPS) |
| Υλικό Κασέτας Δοκιμαστικής Συσκευής | Ανοξείδωτος χάλυβας AISI 303 ή 304 (SST) |
| Καλώδιο Προβολέα | 75 Ω τριαξονικό, φθοροαιθυλένιο-προπυλένιο (FEP) |
| Θωράκιση (προαιρετική και στα δύο) | Εύκαμπτο AISI 302 ή 304 SST με εξωτερικό περίβλημα FEP |
| Τυπικός προβολέας | -52°C έως +177°C (-62°F έως +350°F) |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 0,0 ίντσες |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 2,0 ίντσες |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 5,0 μέτρα (16,4 πόδια) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | Μικροσυνδέτης Miniature coaxial ClickLoc, τυπικό καλώδιο |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Εγκρίσεις CSA, ATEX, IECEx |
1. Ποια υλικά χρησιμοποιούνται στο 330101-00-20-50-02-05;
Ο 330101-00-20-50-02-05διαθέτει αισθητήρα από PPS και περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 303/304 για ανθεκτικότητα, αντοχή στη φθορά και προστασία από διάβρωση.
2. Ποιο είναι το εύρος λειτουργικών θερμοκρασιών του 330101-00-20-50-02-05;
Ο 330101-00-20-50-02-05λειτουργεί αξιόπιστα σε εύρος θερμοκρασιών από -52°C έως +177°C (-62°F έως +350°F).
3. Ποιος τύπος καλωδίου χρησιμοποιείται στο 330101-00-20-50-02-05;
Ο 330101-00-20-50-02-05χρησιμοποιεί καλώδιο τριαξονικό 75 Ω με μόνωση FEP για σταθερή και ακριβή μετάδοση σήματος.
4. Ποιο είναι το μήκος του καλωδίου του 330101-00-20-50-02-05;
Ο 330101-00-20-50-02-05περιλαμβάνει συνολικό μήκος καλωδίου 5,0 μέτρων (16,4 ποδιών).
5. Ποιος τύπος συνδέσμου χρησιμοποιείται στο 330101-00-20-50-02-05;
Ο 330101-00-20-50-02-05χρησιμοποιεί μικροσκοπικό συνδετήρα κοαξικού καλωδίου ClickLoc για ασφαλή και βολική εγκατάσταση.
6. Είναι το 330101-00-20-50-02-05 κατάλληλο για επικίνδυνα περιβάλλοντα;
Ναι, το 330101-00-20-50-02-05έχει πιστοποιηθεί σύμφωνα με τα πρότυπα CSA, ATEX και IECEx για χρήση σε επικίνδυνα βιομηχανικά περιβάλλοντα.