Өнімнің атауы: 3300 XL 8 мм жақындату зондтары
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330101-00-20-50-02-05
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 3300 XL 8 мм жақындық сенсоры | Жоғары температурада жұмыс істейтін жақындық зондысы |
| 330101-00-20-50-02-05 | Есікшелі болаттан жасалған сонда корпусы |
| Жақындық зонды | PPS ұшы датчиғы |
| Эдди ток датчики | ClickLoc коннекторы бар зонды |
| Вибрацияны бақылау сенсоры | CSA ATEX IECEx сертификатталған |
| Валдың орын ауысуын бақылау датчики | Турбина тербелісін бақылау |
| Айналушы Машиналарды Бақылау | Компрессор бақылау датчики |
| Өнеркәсіптік Күйді Бақылау | Машина-жабдықтарды қорғау жүйесі |
| Токтастырусыз орын ауыстыруды өлшеу | Өнеркәсіптік автоматтандыру сенсоры |
| 3300 XL сериясының зондысы | Болжамды техникалық қызмет көрсету құрылғылары |
The Bently Nevada 330101-00-20-50-02-05 бұл — өнеркәсіптік айналмалы машиналарда тербелістер мен валдың орын ауысуын дәл бақылауға арналған 3300 XL 8 мм жақындық сенсоры. Ол машиналарды қорғау мен болжамды техникалық қызмет көрсету қолданбалары үшін сенімді контактсіз өлшеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
Зондтың тұрақты ППС (полифенилен сульфид) ұшы мен AISI 303/304 маркалы шойын болатын қорғағыш қабықшасы бар, ол өте жақсы тозуға төзімділік, коррозияға қарсы қорғаныс пен ұзақ мерзімді тұрақтылық қамтамасыз етеді. Оның 75 Омдық үш осьті ФЭП-изоляцияланған кабелі сенімді сигнал беруді қамтамасыз етеді, ал опциялық шойын болатын броня қиын жағдайларда қосымша механикалық қорғаныс береді.
Жұмыс істеу температуралық ауқымы –52°C–ден +177°C-қа дейін және CSA, ATEX және IECEx сертификаттарына ие болуы арқылы 330101-00-20-50-02-05 өндірістік турбиналар, компрессорлар, электр қозғалтқыштар және басқа да маңызды айналмалы жабдықтар сияқты қиын өндірістік қолдануларға арналған.
|
Сату |
Электрондық пошта |
|
|
Джим Пэй |
|
Аз есептік тапсырыс мөлшері |
1 ДАНА |
|
Баға |
Winnie мен байланысу |
|
Қаптама мәліметтері |
Таза жаңа Фабрикалық Жауапсыздандырылған |
|
Жеткізім уақыты |
3–7 күн |
|
Төлем шарттары |
T/T |
|
Тасымалдау әдісі |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Жеткізу мүмкіндігі |
Сапарда |
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330101-00-20-50-02-05 3300 XL 8 мм Жақындық сенсорлары |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм жақындату зондтары |
| Бөлек Нөмір | 330101-00-20-50-02-05 |
| Өлшемдер | 18x18x2 см |
| Салмағы | 0.2КГ |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Зонд ұшының материалы | Полифенил сульфид (PPS) |
| Зонд қорапшасының материалы | AISI 303 немесе 304 болаты (SST) |
| Зондтық кабель | 75 Омдық үш осьті фторэтиленпропилен (ФЭП) |
| Қорғаныс қабаты (екеуінде де опциялық) | Иілгіш AISI 302 немесе 304 аустенитті болат, FEP сыртқы қаптамасымен |
| Стандартты зонд | -52°C ден +177°C дейін (-62°F ден +350°F дейін) |
| Тегіс бөліктің ұзындығының нұсқасы | 0,0 дюйм |
| Жалпы корпус ұзындығының опциясы | 2,0 дюйм. |
| Жалпы ұзындық опциясы | 5,0 метр (16,4 фут) |
| Коннектор мен кабель түрі опциясы | Миниатюрлық коаксиалдық ClickLoc коннектор, стандартты кабель |
| Агенттік бекіту опциясы | CSA, ATEX, IECEx рұқсаттары |
330101-00-20-50-02-05 өнімінде қандай материалдар қолданылады?
The 330101-00-20-50-02-05тұрақтылық, тозуға төзімділік және коррозияға қарсы қорғаныс үшін PPS пробкасы мен AISI 303/304 маркалы шойын болатын корпусы бар.
330101-00-20-50-02-05 өнімінің жұмыс істеу температуралық ауқымы қандай?
The 330101-00-20-50-02-05–52°C –ден +177°C-қа дейін (–62°F –ден +350°F-қа дейін) температуралық ауқымда сенімді жұмыс істейді.
330101-00-20-50-02-05 өнімінде қандай кабель түрі қолданылады?
The 330101-00-20-50-02-05тұрақты және дәл сигнал беру үшін 75 Омдық үштекті FEP-изоляциялы кабель қолданылады.
330101-00-20-50-02-05 өнімінің кабель ұзындығы қандай?
The 330101-00-20-50-02-05жалпы кабель ұзындығы 5,0 метр (16,4 фут) құрайды.
5. 330101-00-20-50-02-05 қандай түрдегі коннекторды қолданады?
The 330101-00-20-50-02-05қауіпсіз және ыңғайлы орнату үшін миниатюралық коаксиалды ClickLoc коннекторын қолданады.
6. 330101-00-20-50-02-05 қауіпті орталарға арналған ба?
Иә, ол 330101-00-20-50-02-05қауіпті өнеркәсіптік орталарда қолдану үшін CSA, ATEX және IECEx сертификаттарымен расталған.