Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330101-00-20-50-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm Qorsho Qorsho | Qorshaha Dhexdhexaadka ee Xagga Jirka Sare |
| 330101-00-20-50-02-05 | Qaabka Probe ee Dhinaca Dheerka |
| Qorsho Qorsho | Sensarka PPS |
| Sensar Eddy Current | Xagga Qabashada ee ClickLoc |
| Ilaalayaasha Khaasidka | CSA ATEX IECEx La Ilaalay |
| Sensarka Dib u eegista Qaxa | La xiriira Khaasidka Turbiin |
| Ku Daraya Qalabka La Togaynayo | Qorsho oo lagu raacayo kompreesaar |
| Xisbiyaha Hadda Dhaqameed ee Istaagga | Nidaamka Xariirka Ijtimuuka |
| Ku jiritaan in la xiriirin karo guurka | Sensarka Istaarinta Gacmaha |
| qorshaha Sare ee 3300 | Qalabka Xisbiyaha Eegta Sare |
Waxaa Bently Nevada 330101-00-20-50-02-05 waa qorshooyinka dhexdooda ee 3300 XL 8 mm oo loo isticmaalaa si loo eegto xirfadda iyo xirfadda shaft ee gacanta ka duwan ee mashinetada guurka ah ee industriyada. Wuxu si cad uga saaray in ay ku jiraan qalabka la xiriira qabow ee la isticmaalo si loo xisbiyo mashinetada iyo si loo eegto xirfadda sare.
Baadhitaanku wuxuu leeyahay PPS adag (polyphenylene sulfide) iyo AISI 303/304 guryaha birta ah ee birta ah, oo hubinaya iska caabin fiican, ilaalinta daxalka, iyo xasiloonida muddada dheer. 75 Ω fiilooyinka FEP ee loo yaqaan 'FEP-insulated cable' waxay taageertaa gudbinta calaamadaha lagu kalsoonaan karo, halka gaashaanka birta ah ee aan dufanka lahayn uu bixiyo ilaalinta farsamada ee dheeraadka ah ee deegaannada adag.
Iyada oo heerkulka hawlgalka uu ka dhexeeyo -52 °C ilaa +177 °C iyo shahaadooyinka CSA, ATEX, iyo IECEx, 330101-00-20-50-02-05 wuxuu ku habboon yahay codsiyada warshadaha ee dalbanaya oo ay ku jiraan turbooyinka, kombaresarada, matoor
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330101-00-20-50-02-05 3300 XL 8 mm Qorsho Qorsho |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330101-00-20-50-02-05 |
| Cabbirrada | 18x18x2cm |
| Miisaanka | 0.2KG |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Kabalka qorshaha | 75Ω oo ah saddex dhinac, fluoroethylene propylene (FEP) |
| Dhulka (si loo sameeyo waxaa la isticmaali karaa laba jir) | AISI 302 ama 304 SST oo la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah oo ku jira luuqadda FEP |
| Baadhitaanka caadiga ah | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F) |
| Xagga aan korka lahayn | 0.0 in. |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 2.0 gudaha. |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 5.0 mitir (16.4 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
1. Ma aha mid ka mid ah waxyaalaha loo isticmaaliyey ee 330101-00-20-50-02-05?
Waxaa 330101-00-20-50-02-05wuxu yimaado gacanta PPS iyo qorshaha ay ku jiraan dhinaca AISI 303/304 ee dhinaca dhinacda oo ka dhigaysa xasiloon, xasiloonka ka soo baxa, iyo xasiloonka ka soo baxa.
2. Ma aha heerka joojinta ee 330101-00-20-50-02-05?
Waxaa 330101-00-20-50-02-05wuxu shaqayaa si guul darro ee ku jira heerka joojinta ee -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F).
3. Ma aha nooca kabelka ee loo isticmaaliyey ee 330101-00-20-50-02-05?
Waxaa 330101-00-20-50-02-05wuxu isticmaala kabelka triaxial ee 75 Ω ee la qorshay FEP si loo isticmaalo si guul darro iyo si loo isticmaalo si xasiloon leh.
4. Ma aha fahmka kabelka ee 330101-00-20-50-02-05?
Waxaa 330101-00-20-50-02-05waxay ku yaalaa jumladooda ah ee kable-ka ah 5.0 mitir (16.4 fuut).
5. Macluumaadka qofka aad ugu yar tahay ee 330101-00-20-50-02-05?
Waxaa 330101-00-20-50-02-05wuxuu isticmaala kooniksiyal kaabalka weyn ee ClickLoc si loo dhisayo si guul darro iyo fudud.
6. Ma 330101-00-20-50-02-05 wuxuu leeyahay xaaladaha xun?
Haa, 330101-00-20-50-02-05wuxuu la isticmaalo CSA, ATEX, iyo IECEx si loo isticmaalo xaaladaha xun ee industriyada.