Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm prob
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330101-00-30-50-02-00
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ETIKET
| Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 | Maye-filmli yataq izləmə probkası |
| 3300 XL 8 mm prob | Keyphasor referans probkası |
| 3300 XL yaxınlıq probkası | Sürət ölçmə sensoru |
| Titreşim Monitorinqi Probasi | Turbomashınlar üçün izləmə probkası |
| Mill mövqeyi sensoru | Sənaye avtomatlaşdırma sensoru |
| Yerini dəyişmə ölçmə probkası | Güc Qurğusu İzlemə Avadanlığı |
| Eddi Cərəyan Probkası | Neft və Qaz Maşınları Sensoru |
| Fırlanan Maşınlar Sensoru | 5 Metr Kabel Probasi |
| Sənaye Şəraitinin Nəzarətində İstifadə Olunan Sensor | Miniatur Koaksial ClickLoc Konnektorlu Prob |
| Maşın Sağlamlığının İzlenməsi Üçün Prob | PPS Ucu Sənaye Probu |
| Proqnozlaşdırıcı texniki xidmət sensoru | Yüksək Dəqiqlikli Titreşim Sensoru |
| Bently Nevada 3300 Seriyasının Komponenti |
The Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 3300 XL 8 mm Probasi bu, sənaye fırlanan maşınlarında titrəmə və mövqe ölçmələri üçün yüksək dəqiqlikli yaxınlıq probudur. O, prob ucunun keçirici hədəf səthindən olan məsafəyə mütənasib olaraq gərginlik çıxışı yaradaraq işləyir. Bu xüsusiyyət onu statik mövqe və dinamik titrəmə izləməsi üçün uyğun edir.
Bu, maye-filmli yataqlı maşınlar və digər kritik aktivlər üçün etibarlı monitorinq təmin edən 3300 XL sisteminin bir hissəsidir və 3300 XL uzadılmış kabellə və Proximitor sensoru ilə inteqrasiya olunur.
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
|
Minimum sifariş miqdarı |
1 Adə |
|
Qiymət |
Winnie ilə əlaqə |
|
Paketləmə detalları |
Orijinal yeni Fabrika Qutusu |
|
Çatdırılma müddəti |
3–7 gün |
|
Ödəniş şərtləri |
T/T |
|
Gəmiçiliyin üsulu |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Təchizat Bacarığı |
Anbarda |
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 3300 XL 8 mm Probasi |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm prob |
| Hissə Nömrəsi | 330101-00-30-50-02-00 |
| Ölçülər | 23x23x2sm |
| Çəki | 0.2kg |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Nominal probun daimi cərəyan müqaviməti | 8,73 ± 0,50 Ω |
| Minimal yivsiz uzunluq | 0,0 düym |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 3,0 düym |
| Ümumi uzunluq variantı | 5,0 metr (16,4 fut) |
| Konnektor və kabel növü variantı | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru, standart kabel |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | Tələb olunmur |
| Probucun Ucu Materialı | Polifenilen sulfid (PPS) |
Sual 1: Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 3300 XL 8 mm Prob hansı sistemlərlə uyğundur?
A: The 330101-00-30-50-02-00 bently Nevada 3300 XL Proximitor Sensoru və 3300 XL uzatma kabelləri sistemi ilə uyğundur.
S2: 330101-00-30-50-02-00 Prob nəyi ölçür?
A: The 330101-00-30-50-02-00 mil titrimini, oxial/radiyal mövqeyi ölçür və sürət və faz analizi üçün Keyphasor istinad siqnalları verir.
S3: Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 probunun ucu ilə bağlı üstünlüklər nələrdir?
A: The 330101-00-30-50-02-00 yaxşı aşınma, istilik və kimyəvi təsirlərə davamlılıq təmin edən PPS (Polifenilen sulfid) prob ucu ilə təchiz olunub; bu da uzunmüddətli dayanıqlılığı təmin edir.
S4: 330101-00-30-50-02-00-də hansı konnektor növü istifadə olunur?
A: The 330101-00-30-50-02-00 Prob sığıncaq, sabit və aşağı səs-küy səviyyəli siqnal ötürülməsini təmin edən Miniatur koaksial ClickLoc konnektorundan istifadə edir.
S5: Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 ümumiyyətlə harada tətbiq olunur?
A: The 330101-00-30-50-02-00 elektrostansiyalar, neft və qaz obyektləri, neft emalı zavodları və ağır fırlanan maşınlar sistemləri kimi sənaye mühitlərində geniş istifadə olunur.