Өнімнің атауы: 3300 XL 8 мм сенсор
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330101-00-30-50-02-00
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 | Сұйық-фильмді ішкі шеттерді бақылау сенсоры |
| 3300 XL 8 мм сенсор | Keyphasor сілтемелік зонды |
| 3300 XL жақындық зондысы | Айналу жиілігін өлшеу датчиғы |
| Вибрацияны бақылау сенсоры | Турбомашиналарды бақылау зондысы |
| Валдың орнын анықтау датчиғы | Өнеркәсіптік автоматтандыру сенсоры |
| Ығысу өлшеу зондысы | Қуат көзін бақылау жабдығы |
| Эдди токтарымен жұмыс істейтін зонды | Мұнай мен газ қондырғыларының датчиғы |
| Айналмалы қондырғылардың датчиғы | 5 метрлік кабельді зонд |
| Өнеркәсіптік жағдайды бақылау датчиғы | Миниатюралық коаксиалды ClickLoc коннекторы бар зонд |
| Қондырғының денсаулығын бақылау зонды | PPS ұшты өнеркәсіптік зонд |
| Болжамды техникалық қызмет көрсету датчики | Жоғары дәлдікті тербеліс датчиғы |
| Bently Nevada 3300 сериясының компоненті |
The Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 3300 XL 8 мм Сенсор бұл өнеркәсіптік айналмалы машиналарда дәл тербеліс пен орналасу өлшемдерін жасау үшін жоғары дәлдікті жақындық сенсоры. Ол сенсордың ұшы мен өткізгіш мақсатты бет арасындағы арақашықтыққа пропорционал кернеу шығысын генерациялау арқылы жұмыс істейді. Бұл статикалық орналасуды және динамикалық тербелісті бақылау үшін оның қолданылуына мүмкіндік береді.
Бұл 3300 XL жүйесінің бір бөлігі болып табылады және сенсордың дәлдігін қамтамасыз ету үшін 3300 XL ұзарту кабелі мен Proximitor сенсорымен интеграцияланады; ол сұйық-фильмді тірек машиналары мен басқа да маңызды активтер үшін сенімді бақылау мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
|
Сату |
Электрондық пошта |
|
|
Джим Пэй |
|
Аз есептік тапсырыс мөлшері |
1 ДАНА |
|
Баға |
Winnie мен байланысу |
|
Қаптама мәліметтері |
Таза жаңа Фабрикалық Жауапсыздандырылған |
|
Жеткізім уақыты |
3–7 күн |
|
Төлем шарттары |
T/T |
|
Тасымалдау әдісі |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Жеткізу мүмкіндігі |
Сапарда |
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 3300 XL 8 мм Сенсор |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм сенсор |
| Бөлек Нөмір | 330101-00-30-50-02-00 |
| Өлшемдер | 23x23x2см |
| Салмағы | 0.2КГ |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Номиналдық сенсордың тұрақты ток кедергісі | 8,73 ± 0,50 Ом |
| Минималды тісті емес ұзындық | 0,0 дюйм |
| Жалпы корпус ұзындығының опциясы | 3,0 дюйм |
| Жалпы ұзындық опциясы | 5,0 метр (16,4 фут) |
| Коннектор мен кабель түрі опциясы | Миниатюрлық коаксиалдық ClickLoc коннектор, стандартты кабель |
| Агенттік бекіту опциясы | Қажет емес |
| Зонд ұшының материалы | Полифенил сульфид (PPS) |
Сұрақ 1: Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 3300 XL 8 мм зонды қандай жүйемен үйлесімді?
A: Бұл 330101-00-30-50-02-00 bently Nevada 3300 XL Proximitor сенсоры мен 3300 XL ұзарту кабелі жүйесімен үйлесімді.
Сұрақ 2: 330101-00-30-50-02-00 зонды нені өлшейді?
A: Бұл 330101-00-30-50-02-00 осьтік/радиалды орын, валдың тербелісін өлшейді және жылдамдық пен фазалық талдау үшін Keyphasor сілтеме сигналдарын береді.
Сұрақ 3: Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 зондысының ұшының артықшылықтары қандай?
A: Бұл 330101-00-30-50-02-00 ұзын мерзімді тұрақтылықты қамтамасыз ету үшін тозуға, ыстыққа және химиялық әсерге төзімді PPS (полифенилен сульфид) зонды ұшымен жабдықталған.
Сұрақ 4: 330101-00-30-50-02-00 зондысында қандай коннектор түрі қолданылады?
A: Бұл 330101-00-30-50-02-00 зондысы сигналдың сенімді, тұрақты және төмен деңгейлі шуы бар берілуін қамтамасыз ету үшін миниатюрлі коаксиалды ClickLoc коннекторы қолданылады.
Сұрақ 5: Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 әдетте қайда қолданылады?
A: Бұл 330101-00-30-50-02-00 қуат станциялары, мұнай мен газ объектілері, мұнайды өңдеу зауыттары және ауыр айналмалы машина жабдықтары сияқты өнеркәсіптік орталарда кеңінен қолданылады.