Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330101-00-30-50-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 | Scannán monatóireachta leathrúidh leathrúidh |
| brosnóir 3300 XL 8 mm | Spreagthaire Tagartha Keyphasor |
| scannáin Ghlacach 3300 XL | Sensóir Tomhas Luais |
| Scannáin Monatóireachta Cruithniú | Scannáin Miontoraithe Turbhimhíneacha |
| Séanás Suíomh an Ghuaire | Sensóir Uathhoghlaíochta Indistriúil |
| Scannáin Tomhas Aistriúcháin | Taisceanna Monatóireachta an Bhuiltéara |
| Scannáin Currainn Eadra | Sainseoir Mheaisíní Ola & Gáis |
| Sainseoir Meaisíní Róthartha | sainseoir Cábla 5 Méadar |
| Sainseoir Monatóireachta Stáid Tionsclaíoch | Sainseoir Bheag-Chórais Coaxial le Nasc ClickLoc |
| Sainseoir Monatóireachta Sláinte an Mheaisín | Sainseoir Tionsclaíoch le Barr PPS |
| Scannán coimeád réamhchúraim | Sainseoir Criochnaithe Ard-ghinearálta don Chrochadh |
| Cuid Shraith Bently Nevada 3300 |
An Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 3300 XL 8 mm Probe is próib aithníochta ard-chruinneachta deartha chun tomhas cruinn a dhéanamh ar choscadh agus ar shuíomh i mbaincí thiomáinte tionsclaíocha. Oibríonn sé trí thorthaí leictreacha a gheiniúint a bhfuil comhréir idir an toradh sin agus an fhorghabháil chondaithe atá in aice leis an bpointe deireanach den pháirce. Déanann sé seo é oiriúnach do mheas ar shuíomh stádach agus ar choscadh dinimiciúil.
Is cuid de chóras 3300 XL é, ag cumasc leis an gcabhlach sáraithe 3300 XL agus leis an tsensar Proximitor chun meas oiriúnach a sholáthar do mhaincí le bearings scuabtha le haghaidh leacht agus do dhaoine tábhachtacha eile.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 3300 XL 8 mm Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330101-00-30-50-02-00 |
| Tomhas | 23x23x2cm |
| Meáchan | 0.2kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 8.73 ± 0.50 Ω |
| An fhad is lú gan bhéimeanna | 0.0 orlach |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 3.0 in. |
| Rogha Fad Iomlán | 5.0 méadar (16.4 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
C1: Leis an gcóras a dtugann an t-330101-00-30-50-02-00 3300 XL 8 mm Probe de Bently Nevada tacaíocht?
A: An 330101-00-30-50-02-00 tugann sé tacaíocht don 3300 XL Proximitor Sensor agus don chóras cábla leathnaithe 3300 XL de Bently Nevada.
C2: Cad a thomhaistear leis an gcomhpháirte 330101-00-30-50-02-00?
A: An 330101-00-30-50-02-00 tomhaistear leis an gcomhpháirte seo crioschoscadh na craiceann, an suíomh ocsaigh/raidiálach, agus soláthraítear comharthaí tagartha Keyphasor do anailís luais agus fáis.
C3: Cad iad na buntáistí a thairgeann an ceann comhpháirte sa 330101-00-30-50-02-00 de Bently Nevada?
A: An 330101-00-30-50-02-00 tá ceann comhpháirte as PPS (Polyphenylene Sulfide) aige atá in ann tuirse, teocht agus ionsaí cheimiceach a sheasamh go han-mhaith, ag cinntiú feidhmíochta fhadtéarmach.
C4: Cén cineál nascán a úsáidtear sa 330101-00-30-50-02-00?
A: An comhpháirte 330101-00-30-50-02-00 úsáideann sé nascán co-axial beag ClickLoc, ag cinntiú trasdúil sholéir, staible agus gan bualadh sios.
C5: Cár úsáidtear an 330101-00-30-50-02-00 de Bently Nevada de ghnáth?
A: An 330101-00-30-50-02-00 úsáidtear é go forleathan i dtimpeallachtaí tionsclaíocha mar shampla bunáin chumhacht, bainc ola & gás, reifinéirí, agus córas meicniúla rotharacha troma.