Назва продукту: датчика наближення 3300 XL 8 мм
Назва бренду: Бентлі Невада
Номер моделі: 330101-00-30-50-02-00
Місце походження: Сполучені Штати
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp:+86 18020776782
Електронна пошта: [email protected]
Метку
| Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 | Датчик моніторингу пленкового підшипника |
| датчика наближення 3300 XL 8 мм | Опорний зонд Keyphasor |
| проксіміті-зонд 3300 XL | Датчик вимірювання швидкості |
| Датчик моніторингу вібрації | Зонд для моніторингу турбомашин |
| Датчик положення валу | Датчик промислової автоматизації |
| Зонд для вимірювання переміщення | Обладнання для моніторингу електростанції |
| Вихровий зонд | Датчик для машинобудування нафтової та газової промисловості |
| Датчик для обертових машин | пробник із кабелем довжиною 5 метрів |
| Промисловий датчик моніторингу стану обладнання | Мініатюрний коаксіальний пробник із роз’ємом ClickLoc |
| Пробник для моніторингу стану машини | Промисловий пробник із наконечником з ППС |
| Датчик для прогнозуючого технічного обслуговування | Високоточний вібраційний датчик |
| Компонент серії Bently Nevada 3300 |
Труби Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00, зонд 3300 XL, 8 мм є високоточним датчиком наближення, призначеним для точного вимірювання вібрації та положення у промислових обертових машинах. Він працює шляхом генерації вихідної напруги, пропорційної відстані між кінцем датчика та провідною цільовою поверхнею. Це робить його придатним як для статичного вимірювання положення, так і для динамічного моніторингу вібрації.
Входить до складу системи 3300 XL і інтегрується з розширювальним кабелем 3300 XL та датчиком Proximitor для забезпечення надійного моніторингу машин із гідродинамічними підшипниками та інших критичних активів.
|
Продажі |
Електронна пошта |
|
|
Цзінь Пей |
|
Мінімальна кількість замовлення |
1 ШТУКА |
|
Ціна |
Зв’язатися з Вінні |
|
Деталі упаковки |
Оригінальний новий товар у фабричній герметичній упаковці |
|
Термін поставки |
3–7 днів |
|
Умови оплати |
T/T |
|
Спосіб доставки |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Здатність постачання |
В наявності |
| Назва товару | Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00, зонд 3300 XL, 8 мм |
| Виробник | Бентлі Невада |
| Тип продукту | датчика наближення 3300 XL 8 мм |
| Номер деталі | 330101-00-30-50-02-00 |
| Розміри | 23x23x2 см |
| Вага | 0.2КГ |
| Місце відправлення | Сямен, Китай |
| Країна-виробник | США |
| Номінальний постійний струм датчика (опір) | 8,73 ± 0,50 Ом |
| Мінімальна довжина нерізьбленої частини | 0,0 дюйма |
| Варіант загальної довжини корпусу | 3,0 дюйма |
| Варіант загальної довжини | 5,0 метра (16,4 фута) |
| Варіант з'єднувача та кабелю | Мініатюрний коаксіальний з'єднувач ClickLoc, стандартний кабель |
| Опція схвалення регулюючим органом | Не потрібно |
| Матеріал наконечника датчика | Поліfenilen сульфід (ППС) |
П1: З якою системою сумісний датчик Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 3300 XL, 8 мм?
A: Це 330101-00-30-50-02-00 сумісний із датчиком Bently Nevada 3300 XL Proximitor та системою розширювальних кабелів 3300 XL.
П2: Що вимірює датчик 330101-00-30-50-02-00?
A: Це 330101-00-30-50-02-00 вимірює вібрацію валу, осьове/радіальне положення та забезпечує опорні сигнали Keyphasor для аналізу швидкості та фази.
П3: Які переваги має наконечник датчика Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00?
A: Це 330101-00-30-50-02-00 має наконечник із PPS (поліфеніленсульфіду), що забезпечує високу стійкість до зносу, тепла та хімічного впливу, гарантуючи тривалий термін експлуатації.
П4: Який тип роз’єму використовується у датчику 330101-00-30-50-02-00?
A: Це датчик 330101-00-30-50-02-00 використовує мініатюрний коаксіальний роз’єм ClickLoc, що забезпечує надійне, стабільне та низькочастотне передавання сигналу.
П5: Де зазвичай застосовується датчик Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00?
A: Це 330101-00-30-50-02-00 широко використовується в промислових середовищах, таких як електростанції, об’єкти нафтогазової галузі, нафтопереробні заводи та системи важкого обертального обладнання.