Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330101-00-30-50-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 | Ilaalayaasha Xukunka Dhiirigalka |
| 3300 XL 8 mm probe | Ilaalayaasha Taariikhda Keyphasor |
| ilaalayaasha Dhexdooda 3300 XL | Sensarka Kala Bixinta Xukunka |
| Ilaalayaasha Khaasidka | Ilaalayaasha Turbomachinery |
| Sensarka Wadaagta Shaafka | Sensarka Istaarinta Gacmaha |
| Ilaalayaasha Kala Bixinta Dhexdooda | Qalabka Raadinta Qalabka Energiyaha |
| Sensarka Eddy Current | Qalabka Raadinta Maashinada Ool iyo Gas |
| Qalabka Raadinta Maashinada La Togaynayo | qorsho oo leh kabelka 5 mitir |
| Qalabka Raadinta Xaaladda Istaaraha | Qalabka Raadinta Coaxial Yaryar ee ClickLoc |
| Qalabka Raadinta Xeerkii Maashinka | Qalabka Raadinta Istaaraha ee Tipka PPS |
| Sensor ee ka tala galay siyaasadda ka hor ugu soo saaraya | Qalabka Raadinta Xiddigga Dheerka Sare |
| Qalabka Bently Nevada 3300 Series |
Waxaa Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 3300 XL 8 mm Probe waa qalab sax ah oo loo yaqaan 'proximity probe' oo loogu talagalay cabirka saxda ah ee gariirka iyo booska mashiinnada wareega warshadaha. Waxay ku shaqeysaa iyadoo soo saartay danab wax soo saar ah oo u dhiganta masaafada u dhexeysa dusha baaritaanka iyo dusha bartilmaameedka. Tani waxay ka dhigeysaa mid ku habboon labadaba goobta joogtada ah iyo kormeerka gariirka firfircoon.
Waa qayb ka mid ah nidaamka 3300 XL, oo lagu dhex darayo 3300 XL cable dheereynta iyo Proximitor Sensor si loo bixiyo kormeerka lagu kalsoonaan karo ee mashiinnada laydhka dareeraha iyo hantida kale ee muhiimka ah.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330101-00-30-50-02-00 |
| Cabbirrada | 23x23x2cm |
| Miisaanka | 0.2KG |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 8.73 ± 0.50 Ω |
| Ugu yar ee dheeradda aan la qaybin karin | 0.0 in. |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 3.0 gudaha. |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 5.0 mitir (16.4 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
Su’aal 1: Midabka Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 3300 XL 8 mm wuu la xiriira midabka ku saabsan ee ku saabsan ee Bently Nevada 3300 XL?
A: 330101-00-30-50-02-00 wuu la xiriira midabka ku saabsan ee Bently Nevada 3300 XL iyo midabka ku saabsan ee 3300 XL.
Su’aal 2: Midabka 330101-00-30-50-02-00 waa maxay isku daynaya?
A: 330101-00-30-50-02-00 isugu daynaya dhaqanka quruxa, xagga ugu horreysa/ka dhexeeya, iyo siyaasada Keyphasor ee ku saabsan xagga iyo xagga lagu tixgelinayo.
Su’aal 3: Waa maxay faa’iidada midabka 330101-00-30-50-02-00?
A: 330101-00-30-50-02-00 wuxuu leeyahay midabka PPS (Polyphenylene Sulfide) oo leh xasiloon badan ee ka dhacaya in kasta, joolka, iyo waxyaabaha kiimikada, taasoo kala saaraya dhaqanka sare.
Su’aal 4: Midabka 330101-00-30-50-02-00 waa maxay nooca midabka loo isticmaalo?
A: midabka 330101-00-30-50-02-00 wuxuu isticmaala midabka coaxial yar ClickLoc, taasoo kala saaraya in la helo isku daynaya aad u fiican, aad u dhaqameysan, iyo isku daynaya aan lahayn qaabka qabasho.
Su’aal 5: Midabka Bently Nevada 330101-00-30-50-02-00 waa maxay dhamaan ee la isticmaalo?
A: 330101-00-30-50-02-00 wuxuu la isticmaala badan yahay koonfureedka iyo xafiifka shaqo ee qalabka shaqo, sida marka ka mid ah, waxyaalaha oo xoogga iyo gas, marka ka mid ah, iyo nidaamka qalabka shaqo ee xoogga sare.