Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm prob
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330104-13-20-50-02-00
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm prob |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330104-13-20-50-02-00 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
| Məhsulun adı | BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Prob |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm prob |
| Hissə Nömrəsi | 330104-13-20-50-02-00 |
| Ölçülər | 26×21,5×2 sm |
| Çəki | 0.62kq |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| İşləmə və saxlama temperaturu | -52°C-dən +177°C-dək (-62°F-dən +350°F-dək) |
| Güc təchizatı | -24 Vdc |
| Yivsiz Uzunluq Seçimi | 130 mm |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 200 mm |
| Ümumi uzunluq variantı | 5,0 metr (16,4 fut) |
| Konnektor və Kabel Növü Seçimi: | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru, standart kabel |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | Tələb olunmur |
| Nominal probun daimi cərəyan müqaviməti | 8,73 ± 0,50 Ω |
The BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Prob bu, kritik döner maşınların mil mövqeyi və titriminin yüksək dəqiqlikli, kontakt olmayan ölçülmesi üçün nəzərdə tutulmuş zırhlı vorteks cərəyanı yaxınlıq probasıdır. M10×1 rezimli quruluşa malik olan bu proba mexaniki sabitlik və siqnal bütünlüyü tələb olunan sənaye mühitlərində etibarlı quraşdırma üçün xüsusi olaraq hazırlanmışdır.
Probun ucu elektromaqnit sahəsi yaradaraq prob və keçirici səth arasındakı boşluqda baş verən dəyişiklikləri aşkar edir və bu dəyişiklikləri mütənasib gərginlik siqnallarına çevirir. Bu, statik parametrlərin (məsələn, ox boyu mövqe) və dinamik parametrlərin (məsələn, titrəmə və sürət) dəqiq ölçülmesini təmin edir. -52°C-dən +177°C-ə qədər geniş işləmə temperatur aralığına, möhkəm zırhlı konstruksiyaya və 3300 XL sistemi ilə uyğunluğa malik olan bu prob, ekstrem və tələbkar şəraitdə etibarlı işləməni təmin edir.
The BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Prob -24 Vdc elektrik təchizatı ilə işləyir və nominal DC müqaviməti 8,73 ± 0,50 Ω təşkil edir ki, bu da sabit elektrik xüsusiyyətlərini təmin edir. İşləmə və saxlama temperatur aralığı -52°C-dən +177°C-ə qədər (-62°F-dən +350°F-ə qədər)dir. Mexaniki cəhətdən probun 130 mm uzunluğunda çıxıntı olmayan hissəsi, ümumi korpus uzunluğu 200 mm və ümumi kabellərin uzunluğu 5,0 metrə (16,4 futa) qədərdir; bu da müxtəlif quraşdırma tələblərinə uyğunluq üçün çeviklik təmin edir.
Etibarlı siqnal ötürülməsi və asan sistem inteqrasiyası üçün standart kabelləşmə konfiqurasiyasına malik mini koaksial ClickLoc konektoru istifadə edir. Probun ölçüləri 26 × 21,5 × 2 sm, çəkisi isə 0,62 kq-dır və xüsusi agentlik təsdiqlərinə ehtiyac yoxdur şəkildə hazırlanmışdır.
The BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Prob qeyri-kontaktli eddy-cərəyan hiss etməsi vasitəsilə həm mövqe, həm də titrəmənin yüksək dəqiqlik və sabitliklə ölçülməsini təmin edir; bu da mexaniki aşınmanı aradan qaldırır. Zirehli dizaynı möhkəmliyi artıraraq mexaniki zədələnməyə, neft çirklənməsinə və ağır mühit şəraitinə qarşı qoruma təmin edir. Geniş temperatur dayanıqlılığı onun ekstremal sənaye şəraitində etibarlı işləməsini təmin edir.
Standartlaşdırılmış M10×1 rezimli konstruksiya təhlükəsiz və sadə quraşdırma imkanı verir, ClickLoc konektoru isə elektrik qablaşdırılmasını və texniki xidməti asanlaşdırır. 3300 XL və XL olmayan 5 mm və 8 mm sistemləri ilə tam geriyə uyğunluq yeniləmənin mürəkkəbliyini və texniki xidmət xərclərini azaldır. Sabit elektrik xarakteristikaları və uzun kabellər kompleks monitorinq qurğularında çeviklik və etibarlılığı daha da artırır.
Bu BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Prob bu cihaz şərti monitorinq sistemlərində buxar və qaz turbinləri, sentrifüj kompressorlar, nasoslar, mühərrik və generator qrupları daxil olmaqla, kritik fırlanan avadanlıqlar üçün geniş istifadə olunur. O, dəqiq mil yerdəyişməsi və titrəmənin monitorinqi tələb olunan maye-filmli burulğanlara malik maşınlarda xüsusilə uyğundur.
Bu cihaz həmçinin neft və qaz sənayesi, enerji istehsalı, neft-kimya emalı və ağır sənaye mühitlərində də tətbiq olunur və yüksək dəyərli aktivlər üçün davamlı onlayn monitorinq sistemlərini və qoruma sistemlərini dəstəkləyir.
The 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Prob oxun yerini və titrimə siqnallarını davamlı olaraq ölçməklə maşınların diaqnostikası və qorunması üçün vacib rol oynayır. Rotorun balanssızlığı, oxun uyğunsuzluğu, artıq oxial itki və mexaniki qeyri-sıkılıq kimi nasazlıqların erkən aşkar edilməsini təmin edir.
Dəqiq real vaxt məlumatları təqdim edərək proqnozlaşdırıcı texniki xidmət strategiyalarını dəstəkləyir və gözlənilməz avadanlıq arızalarının qarşısını alır. Həmçinin sürət və faz referansı üçün Keyphasor tətbiqlərində işləyir və dəqiq sinxronlaşdırma və analiz təmin edir. İzlemə sistemlərinə inteqrasiya olunaraq avadanlığın qorunmasını artırır, dayanma müddətlərini azaldır, istismar təhlükəsizliyini yaxşılaşdırır və avadanlığın ömrünü uzadır.