Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-13-20-50-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-13-20-50-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Scannáin |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-13-20-50-02-00 |
| Tomhas | 26x21.5x2cm |
| Meáchan | 0.62kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Teocht Oibríochta agus Stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +350°F) |
| Fuaróir Cumhachta | -24 Vdc |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 130 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 200 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 5.0 méadar (16.4 troigh) |
| Rogha Ceangalaithe agus Cabaile: | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 8.73 ± 0.50 Ω |
An BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Scannáin is scannáin ghluaisteachra eadromhainní é seo a dheantar chun tomhas neamh-thagannach ar shuíomh agus ar chrochadh na haonad i meaisíní rothar criticiúla. Tá struchtúr bhéime M10×1 aige, agus tá sé deartha go speisialta chun a instealladh go sábháilte i dtimpeallachtaí tionsclaíocha ina bhfuil an staidiúlacht mhicniúil agus an intégrúcht síniala ríthábhachtach.
Oibríonn an súdán trí ghiniúint réimse leictreamaighnéadach ag a bharr agus trí athruithe a bhrath sa bholg idir an súdán agus aon uirlis chomhtháite, ag tiontú na hathruithe seo i n-ionsignálta voltáiste comhréidh. Ceadaíonn sé seo cruinneas ar fheidhm a bhaint as paraméadar staiticiúla (mar shampla suíomh os cionn) agus paraméadar dinimiciúla (mar shampla crochadh agus luas). Le raon leathan teochta oibre ó -52°C go +177°C, le tógáil láidir armóire, agus le comhoiriúnacht le córas an 3300 XL, cinntíonn sé feidhmíocht shlán agus iontaofa i dtíortha an-ghanbháin agus an-gháire.
An BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Scannáin oibríonn sé le soláthar cumhachta -24 Vdc agus tá an t-imeallachta DC ainmnithe aige de 8.73 ± 0.50 Ω, ag cinntiú feidhmíochta leictreacha staible. Tacaíonn sé le raon teochta oibre agus stórála ó -52°C go +177°C (-62°F go +350°F). Ar an gcuma meicniúil, tá fad gan thréith 130 mm aige, fad iomlán an chúlchás 200 mm, agus fad iomlán an tsíneáin suas le 5.0 méadar (16.4 troigh), ag tabhairt solúbthachta do riachtanais éagsúla suiteála.
Úsáideann sé ceanglóir ClickLoc co-axial beag le comhréir chabhlach chaighdeánach chun aistriú sinna déanta go slán agus comhtháthú éasca an chórais. Tá toisí an phroib 26 × 21.5 × 2 cm le meáchan de 0.62 kg, agus tá sé deartha gan bheith ag teastáil uaidh cheadúnais speisialta ó ghníomhaireachtaí.
An BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Scannáin soláthraíonn sé tomhas an-chruthaitheach agus staible den iomlán agus an gcrith trí shensóirí eddy-current gan teagmháil, rud a bhaineann leis an t-úsáid mhicreanach. Léiríonn a dhearadh cosainteach a fheabhsaíonn an t-ionadú, ag cosaint in aghaidh damáiste micreanach, salann ola, agus coingheall an-troma timpeallachta. Cinntíonn an réimse leathn teochta oibriú slán i socruithe tionsclaíocha an-troma.
Ceadaíonn an dearadh caolaithe le teideal M10×1 a chur isteach go slán agus go simplí, agus simplíonn ceangal ClickLoc an t-ionsániú agus an t-úsáid. Laghdaíonn an comhoiriúnacht iomlán ar ais le córais 3300 XL agus córais 5 mm agus 8 mm nach bhfuil i gceangal le XL an castaíocht a bhaineann le nuashonrú agus na costais úsáide. Leagann a chuid carachtar leictreacha staible agus na roghanna cábla fada níos mó ar a bheith in ann a bheith soléir agus iontaofa i socruithe monatóra a bhfuil castaíocht orthu.
Seo BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Scannáin úsáidtear é go forleathan i gcórais monatóra stádais do thiomáintí rotharacha criticiúla, lena n-áirítear turbsíní steame agus gáis, comhphrionnairí ciorcalach, puimpí, gluiní, agus tacair ghlúiní. Is oiriúnach go háirithe é do mheaisíní le bearings film-uisce ina bhfuil rianú cruinn ar shiúl an chrainn agus ar chrochadh riachtanach.
Úsáidtear é freisin sa tionscadal ola agus gáis, sa ghinearáil cumhachta, sa phróiseáil peitriceimiceach, agus i dtimpeallachtaí tionsclaíocha trom, ag tacaíocht le córais monatóra ar líne leanúnach agus le córais cosanta do asaidí luachmhar.
An 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Probe imíonn sé ról criticiúil i ndiagnóis agus i mbunaithe an mheaisíní trí thomhas leanúnach ar shiúl an sreang agus ar shioláin na gcrutha. Cuireann sé ar fáil aithne luath ar bhriseanna mar shamhail an rothair, mí-chothromú an sreang, tarrthas féinseach mór, agus neamhshábháilteacht mhéchanach.
Trí sholáthar sonraí fíor-am, tacann sé le straitéis coimeád réamhchúraim agus cabhraíonn sé le tabhairt faoi bhuaireadh neamhthortha ar an ghléas. Oibríonn sé freisin i n-aplicaíocht Keyphasor do tharraingt ar an luas agus ar an bhfase, a chinntíonn comhaimsearú cruinn agus anailís. Nuair a chuirtear isteach é i gcóras lorga, ardúann sé cosaint an asaid trí laghdú ar am gan oibriú, trí feabhsú ar shábháilteacht an oibriú agus trí fhadú saoil an ghlaisteach.