Nomen producti: 3300 XL 8 mm sonda
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-13-20-50-02-00
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm sonda |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-13-20-50-02-00 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Probatio |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm sonda |
| Numerus partis | 330104-13-20-50-02-00 |
| Dimensiones | 26×21,5×2 cm |
| Pondus | 0.62kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Temperatura Operativa et Conditio | ab −52°C usque ad +177°C (ab −62°F usque ad +350°F) |
| Fontem electricitatis | −24 Vcc |
| Longitudo non filetata Option | 130 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 200 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 5.0 metra (16.4 pedes) |
| Connnector et Optiones Typi Cavi: | Coniunctor coaxialis parvus ClickLoc, cavum commune |
| Optionem Aprobationis Agentiae | Non opus est |
| Resistentia Directa Nominalis Sondae | 8,73 ± 0,50 Ω |
The BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Probatio est proba eddy-current armāta propevitātis, quae ad mensūram praecīsam absque contactū positīonis et vibrātiōnis axis in machīnīs rotātōriīs criticīs dēsignāta est. Cum structūrā filetā M10×1, speciātim ad firmam inpositiōnem in ambīentibus industriālibus, quibus stabilitās mechanica et integritās signī essentiales sunt, cōnfecta est.
Probula operatur generando campum electromagneticum in apice suo et detegendo variationes inter se et superficiem conductricem, quae variationes in signa voltatica proportionalia convertuntur. Hoc permittit accuratam acquisitionem tam parametrorum staticorum (ut positio axialis) quam parametrorum dynamicorum (ut vibratio et velocitas). Cum latissimo intervallo temperaturarum operativarum a −52°C usque ad +177°C, solida constructione armata, et compatibilitate cum systemate 3300 XL, praebet performancem fidedignam in condicionibus extremis et exigentibus.
The BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Probatio operatur cum alimentatione electrica −24 Vcc et habet nominalem resistentiam directam 8,73 ± 0,50 Ω, quae stabilem operationem electricam garantit. Admittit intervallum temperaturarum operativarum et conservativarum a −52°C usque ad +177°C (−62°F usque ad +350°F). Mechanice, habet longitudinem non filetatae partis 130 mm, longitudinem totam corporis 200 mm, et longitudinem totalem cavi usque ad 5,0 metra (16,4 pedes), quae flexibilitatem praebet ad varia postulata installationis.
Usus est minuto conectore coaxiali ClickLoc cum configuratione standardi cavi ad fidam transmissionem signi et facilem integrationem systematis. Dimensiones probae sunt 26 × 21,5 × 2 cm, pondus 0,62 kg; designata est ita ut nullae approbationes speciales ab auctoritatibus requirantur.
The BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Probatio praebet mensuras altissimae accuratae et stabiles tam positionis quam vibrationis per sensum eddy-current sine contactu, eliminans attritionem mechanicam. Designatio armata durabilitatem augent, protegens contra damna mechanica, contaminationem olei et asperas conditiones ambientales. Lata tolerantia temperaturarum certam operationem in extremis condicionibus industrialibus praebet.
Normalis designatio filetata M10×1 permittit firmissimam et simplicem installationem, dum conector ClickLoc facilitat connexionem electricam et curam. Plena retrocompatibilitas cum systematibus 3300 XL et non-XL 5 mm et 8 mm minuit difficultatem mutationis et impensas curae. Stabiles proprietates electricae et longae optiones cavi ulterius augent flexibilitatem et fidem in complexis systematibus observationis.
Hoc BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Probatio latissime adhibetur in systematibus observationis status pro machinis rotativis criticis, inter quas turbinæ vaporis et gas, compressores centrifugi, pompæ, motores, et generatores. Maxime idoneum est pro machinis cum cuneis lubricatis fluidis, ubi exacta observatio displacementis axis et vibrationis requiritur.
Adhibetur etiam in industria petrolei et gas, generatione electricitatis, tractatione petrochimica, et gravibus ambientibus industrialibus, utrique systematibus observationis continuæ in rete et systematibus protectionis pro bonis magni pretii sublevans.
The 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Probula vitalis est in machinarum diagnosticis et protectione, per continuam mensuram displacementis axis et signorum vibrationis. Permittit praecocem detegendam vitia ut sunt imparilitas rotoris, misallineatio axis, excessiva vis axiali, et laxitas mechanica.
Per praebendum data accurata in tempore reali, strategias manutenctionis praedictivae suffragatur et adiuvat ne casus improuisi machinamentorum eveniant. Etiam in applicationibus Keyphasor pro velocitate et referentia phasium fungitur, certans exactam synchronisationem et analysim. Cum in systemata monitoris integratum sit, protectionem bonorum augentem efficit, per reductionem temporis inoperationis, meliorationem securitatis operationis, et extensionem vitae machinamentorum.