Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-13-20-50-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330104-13-20-50-02-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330104-13-20-50-02-00 |
| Cabbirrada | 26x21.5x2cm |
| Miisaanka | 0.62kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Jiha Ee Shaqaynka iyo Jiha Ee Ku Dheer | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F) |
| Koronto | -24 Vdc |
| Xagga aan korka lahayn | 130 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 200 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 5.0 mitir (16.4 fuut) |
| Kooniktoor iyo Nooc Kabel: | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 8.73 ± 0.50 Ω |
Waxaa BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Probe waa qorsho la xidhiidhnaa oo la sameeyay si loo xidhiidho karaan dhammaan quruxda iyo dhammaan quruxda shaft ee ku jira maqoolka la xidhiidhnaa oo la xidhiidhnaa si loo xidhiidho karaan dhammaan quruxda iyo dhammaan quruxda shaft ee ku jira maqoolka la xidhiidhnaa oo la xidhiidhnaa si loo xidhiidho karaan dhammaan quruxda iyo dhammaan quruxda shaft ee ku jira maqoolka la xidhiidhnaa oo la xidhiidhnaa si loo xidhiidho karaan dhammaan quruxda iyo dhammaan quruxda shaft ee ku jira maqoolka la xidhiidhnaa oo la xidhiidhnaa si loo xidhiidho karaan dhammaan quruxda iyo dhammaan quruxda shaft ee ku jira maqoolka la xidhiidhnaa oo la xidhiidhnaa si loo xidhiidho karaan dhammaan quruxda iyo dhammaan quruxda shaft ee ku jira maqoolka la xidhiidhnaa oo la xidhiidhnaa si loo xidhiidho karaan dhammaan quruxda iyo dhammaan quruxda shaft ee ku jira maqoolka la xidhiidhnaa oo la xidhiidhnaa si loo xidhiidho karaan dhammaan quruxda iyo dhammaan quruxda shaft ee ku jira maqoolka la xidhiidhnaa oo la xidhiidhnaa si loo xidhiidho karaan dhammaan quruxda iyo dhammaan quruxda shaft ee ku jira maqoolka la xidhiidhnaa oo la xidhiidhnaa si loo xidhiidho karaan d......
Qorshaha waxay shaqeyn doonaan ku yidhi xagga ka soo baxa meel ka mid ah qabxaha iyo ku xidhiidh kara wixii la jiray qorshaha iyo dhinaca la xidhiidh, oo ku badbaadi doonaan waxyaabaha la jiray si loo siiyo isku dhafan oo leh voltij. Tani waxay siinaysaa in la helo waxyaabaha la jiray (tusaale ahaan goobta midig) iyo waxyaabaha la jiray (tusaale ahaan dhaqanka iyo xarajka). Kuwaasoo ku yaal xagga gaarka ah ee jiritaanka hawsha -52°C ilaa +177°C, qabxaha la xidhiidh, iyo ku xidhiidhka 3300 XL, waxay siinaysaa in la helo shuqul weyn oo la jiray marka la jiray xagga weyn iyo xagga la jiray.
Waxaa BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Probe waxay shaqeyn doonaan ku yidhi xagga -24 Vdc iyo waxyaabaha la jiray ee DC ee 8.73 ± 0.50 Ω, oo si loo sameeyo shuqul weyn ee elektrik. Waxay ku xidhiidhayaan xagga gaarka ah ee jiritaanka iyo xagga la xidhiidh -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F). Xagga mekhanika, waxay leedahay 130 mm ka mid ah meel aan la qabxin, 200 mm ka mid ah meel ka mid ah qabxaha, iyo meel ka mid ah kaadiga oo dhan ee ugu yar 5.0 meters (16.4 feet), oo si loo sameeyo fursad weyn oo la jiray xagga la jiray.
Wuxu isticmaalaa kooniktor kaalaynta ClickLoc oo kaalayn ah ee ku jira qaybta midigga, oo leh hababka caabaha caadiga ah si loo helo guurka siinida isku-dhafan iyo dhisidda fudud ee ujeedada. Qaybta qaabka ah ee qaabka wuxu leeyahay 26 × 21.5 × 2 cm, oo leh buur 0.62 kg, waxaana la sameeyay si loo galo in la doono in la isticmaalo isticmaalka awoodaha gaar ah.
Waxaa BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Probe wuxu siiyaa qiyaas ka badan iyo dhaqsood ah ee goobta iyo dhaqsoodka, kuwaas oo la sameeyo si loo tala galoo xagga eddy-current, taas oo ka saarisaa dhaqsoodka mekaniikaal. Qaabka ku dhufan ee qaybta wuxu ka dhufanaysa dhaqsoodka, oo ka saarisaa dhaqsoodka mekaniikaal, dhaqsoodka oleey, iyo xaaladaha xun ee ammaanka. Dhaqsoodka weyn ee jiinta wuxu ka dhufanaysa shaqsiyada si loo ogaado in ay noqoto dhaqsood ah ee xaaladaha industriyaal ee xun.
Dhismaha caadiga ah ee M10×1 ee ka dhajiyey waxaa leh fayrka iyo dhisidda si guul darro, halkaas oo khalqaha ClickLoc waxaa loo sameeyey in la xidhiido iyo la qabto. Xaqiijinta guud ee ku saabsan 3300 XL iyo 5 mm iyo 8 mm ee aan XL ahayn waxaa loo sameeyey in la yar yaro xirfadka soo bandhigga iyo xirfadka qabtida. Xususha elektrinka ugu wanaagsan iyo joojinta sare ee kabelka waxaa loo sameeyey in la kordhin karo fayrka iyo xususha guud ee dhisidda xiriirka muhiimka ah.
Tan BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Probe waxaa lagu isticmaaliyaa badan ee dhisidda heerka hagaagta ee qalabka muhiimka ah ee ku saabsan qalabka dhaqsoodka, taasoo leh turbaanka biyaha iyo turbaanka gacanta, kompreesarada markaaba, pumpada, motorrada, iyo qalabka ujeedka. Wuxuu yahay qalab ka mid ah oo leh faahfaahin ka badan ee qalabka oo leh qalabka dhinaca, taasoo leh xusuusin ka badan ee dhaqsoodka shaafka iyo dhaqsoodka dhaqsoodka.
Waxaa lagu isticmaaliyaa kale ee gaaska iyo gacanta, ujeedka nolosha, ujeedka petrokiimika, iyo xiriirka industriyada sare, taasoo ku saabsan dhisidda online ee dhaqsoodka iyo dhisidda ilmibaaris ee qalabka muhiimka ah.
Waxaa 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm Probe wuxuu qaadanayaa ujeed weyn ee ku saabsan farsamada iyo xadgabka maashinada, kaas oo isku daynaya in la tala galoo xagga qalabka iyo isku dararka. Wuxuu kaga dhigayaa la xiriirka horumaraysa ee dhibaatooyinka sida isku midka qalabka, isku dararka qalabka, dhaqso dhafayn ah ee qalabka, iyo xadgabka mekhanikaal.
Kuwaas oo si cad ugu soo celiya waraqda saxda ah ee hadda, wuxuu kaga caawinayaa hababka caawinaanta horumaraysa iyo kuwaas oo ka xidhiidha dhibaatooyinka maashinada aan la ogaan. Waxaana isticmaalayaa hababka Keyphasor ee ku saabsan xagga xisbi iyo xagga isku dararka, taas oo kaga dhigayaa isku dararka saxda ah iyo tijaabo saxda ah. Kuwaas oo la gudbiyey hababka tijaabinta, wuxuu kaga caawinayaa xadgabka asaasiga ka dib marka laga wareegiyo, ka xidhiidha ammaanka aasaaska, iyo ka badbaadinta xagga maashinada.