Název výrobku: sonda 3300 XL 8 mm
Název značky: Bently Nevada
Typ modelu: 330104-13-20-50-02-00
Místo původu: Spojené státy
Záruka: 12 Měsíců
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
přehled
| Název produktu | sonda 3300 XL 8 mm |
| Název značky | Bently Nevada |
| Číslo modelu | 330104-13-20-50-02-00 |
| Místo původu | USA |
| Záruka | 12 Měsíců |
| Způsoby platby | T/T |
| Zásilka | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Prodej: |
E-mail: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Název produktu | BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm sondy |
| Výrobce | Bently Nevada |
| Typ produktu | sonda 3300 XL 8 mm |
| Část číslo | 330104-13-20-50-02-00 |
| Rozměry | 26 × 21,5 × 2 cm |
| Hmotnost | 0,62kg |
| Místo expedice | Xiamen, Čína |
| Země původu | USA |
| Stavu | Nové a originální v továrním balení |
| Provozní a úložní teplota | −52 °C až +177 °C (−62 °F až +350 °F) |
| Napájení | −24 V ss |
| Možnost délky nezatavené části | 130 mm |
| Možnost celkové délky pouzdra | 200 mm |
| Možnost celkové délky | 5,0 metrů (16,4 stop) |
| Možnost konektoru a typu kabelu: | Miniaturní koaxiální konektor ClickLoc, standardní kabel |
| Možnost schválení orgánem | Nevyžaduje se |
| Jmenovitý stejnosměrný odpor sondy | 8,73 ± 0,50 Ω |
The BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm sondy je to pancéřovaná vířivová blízkostní sonda navržená pro vysoce přesné bezkontaktní měření polohy hřídele a vibrací u kritických rotačních strojů. Díky závitové konstrukci M10×1 je speciálně navržena pro bezpečné upevnění v průmyslových prostředích, kde jsou nezbytné mechanická stabilita a integrita signálu.
Sonda funguje generováním elektromagnetického pole na svém špičkovém konci a detekcí změn v mezeře mezi sondou a vodivým povrchem, přičemž tyto změny převádí na úměrné napěťové signály. To umožňuje přesné získávání jak statických parametrů (např. axiální polohy), tak dynamických parametrů (např. vibrací a rychlosti). Díky širokému provoznímu teplotnímu rozsahu od −52 °C do +177 °C, odolné pancéřové konstrukci a kompatibilitě se systémem 3300 XL zajišťuje spolehlivý provoz za extrémních a náročných podmínek.
The BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm sondy provozuje se s napájecím napětím −24 V ss a má jmenovitý stejnosměrný odpor 8,73 ± 0,50 Ω, čímž zajišťuje stabilní elektrický provoz. Podporuje provozní a skladovací teplotní rozsah od −52 °C do +177 °C (−62 °F do +350 °F). Mechanicky nabízí délku 130 mm bez závitu, celkovou délku pouzdra 200 mm a celkovou délku kabelu až 5,0 m (16,4 stop), což poskytuje flexibilitu pro různé požadavky na instalaci.
Využívá miniaturizovaný koaxiální konektor ClickLoc se standardní konfigurací kabelu pro spolehlivý přenos signálu a snadnou integraci do systému. Rozměry sondy jsou 26 × 21,5 × 2 cm a její hmotnost činí 0,62 kg; navržena je tak, že nepotřebuje žádná zvláštní schválení regulačních orgánů.
The BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm sondy zajišťuje vysoce přesné a stabilní měření jak polohy, tak vibrací pomocí bezkontaktního vířivového snímače, čímž eliminuje mechanické opotřebení. Jeho pancéřovaný design zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození, kontaminaci olejem i náročným provozním podmínkám. Široký rozsah teplotních odolností zaručuje spolehlivý provoz v extrémních průmyslových prostředích.
Standardizovaný závitový design M10×1 umožňuje bezpečnou a přímou instalaci, zatímco konektor ClickLoc zjednodušuje zapojení a údržbu. Plná zpětná kompatibilita se systémy 3300 XL i ne-XL o průměru 5 mm a 8 mm snižuje složitost modernizace a náklady na údržbu. Stabilní elektrické vlastnosti a dlouhé kabelové varianty dále zvyšují flexibilitu a spolehlivost v komplexních systémech monitorování.
Toto BENTLY NEVADA 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm sondy je široce používán v systémech monitorování stavu kritického rotačního zařízení, včetně parních a plynových turbín, odstředivých kompresorů, čerpadel, motorů a generátorových souprav. Je zvláště vhodný pro stroje s kluznými ložisky, kde je vyžadováno přesné monitorování posunutí hřídele a vibrací.
Používá se také v odvětvích těžby a zpracování ropy a zemního plynu, v energetice, petrochemickém průmyslu a v těžkém průmyslu; podporuje jak nepřetržité online monitorovací systémy, tak ochranné systémy pro majetek vysoce hodnotný.
The 330104-13-20-50-02-00 3300 XL 8 mm sondy hraje klíčovou roli při diagnostice a ochraně strojního zařízení tím, že neustále měří posun hřídele a vibrace. Umožňuje včasnou detekci poruch, jako je nerovnováha rotoru, nesouosost hřídele, nadměrný axiální tlak a mechanická povolenost.
Poskytováním přesných dat v reálném čase podporuje strategie prediktivní údržby a pomáhá předcházet neočekávaným poruchám zařízení. Dále se používá v aplikacích Keyphasor pro rychlostní a fázový referenční signál, čímž zajišťuje přesnou synchronizaci a analýzu. Integrovaný do monitorovacích systémů zvyšuje ochranu majetku snížením prostojů, zlepšením provozní bezpečnosti a prodloužením životnosti zařízení.