Məhsulun adı: Yaxınlıq probası
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330851-02-000-060-50-00-00
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ETIKET
| Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 | 5 Metr Kabel Probasi |
| 3300 XL 25 mm Yaxınlıq Probuna | Yüksək Temperaturlu Turbin Sensoru |
| Fərqli Genişlənmə Probasi | Dönen maşınların qorunması üçün sensor |
| Buğda Turbini Monitorinq Sensoru | API 670 Monitorinq Probasi |
| Rotorun Uzamasının Ölçülməsi Probasi | Yaxınlıq Ölcən Sistemi Probasi |
| Oxial Genişlənmə Ölçmə Sensoru | Paslanmayan Polad Sənaye Probasi |
| Turbogenerator Monitorinq Cihazı | Vəziyyət Monitorinqi Sensoru |
| Sənaye Eddi Cərəyanı Probasi | Elektrik Stansiyası Turbini Sensoru |
| Təmassız Yerdəyişmə Sensoru | Generator Şaftı Genişlənmə Sensoru |
| M30x2 Rezbli Yaxınlıq Probasi | Bently Nevada 3300 XL seriyasının |
The Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 3300 XL 25 mm Yaxınlıq Probasi bu, buxar turbinalarında və generator sistemlərində Differensial Genişlənməni (DE) ölçmək üçün nəzərdə tutulmuş yüksək dəqiqlikli sənaye sensorudur. Bu, 3300 XL 25 mm tranzdüser sisteminin bir hissəsidir və dəqiq xətti yerdəyişmə ölçmələri vermək üçün Proximitor sensoru və uzatma kabelləri ilə birlikdə işləyir.
Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 3300 XL 25 mm yaxınlıq sensoru, rotorun statora və ya turbina korpusuna nisbətən böyüməsini izləmək üçün vorteks cərəyanları texnologiyasından istifadə edir. Bu sensor xüsusilə termal genişlənmə fərqlərini mexaniki gərginlik və ya zədələnməni qarşısını almaq üçün davamlı şəkildə izləmək tələb olunan orta və böyük ölçülü buxar turbinləri üçün ən uyğun həlldir.
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
|
Minimum sifariş miqdarı |
1 Adə |
|
Qiymət |
Winnie ilə əlaqə |
|
Paketləmə detalları |
Orijinal yeni Fabrika Qutusu |
|
Çatdırılma müddəti |
3–7 gün |
|
Ödəniş şərtləri |
T/T |
|
Gəmiçiliyin üsulu |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Təchizat Bacarığı |
Anbarda |
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 Yaxınlıq Probasi |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | Yaxınlıq probası |
| Hissə Nömrəsi | 330851-02-000-060-50-00-00 |
| Ölçülər | 23x23x4,5 sm |
| Çəki | 0.54 کیلو |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Prob Korpusu Növü Seçimi | 02=M30x2 rezьba |
| Yivsiz Uzunluq Seçimi | 000=0 mm |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 060=60 mm |
| Ümumi uzunluq variantı | 50= 5,0 metr (16,4 fut) |
| Bürünc Seçimi | 00=Zırh yoxdur |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | 00=Təsdiq yoxdur |
| Probun daimi cərəyan müqaviməti | 7,5 ± 0,8 (RPROBE) (Om) |
| Maksimum hündürlük | 2000m |
| Probun Qutu Materialı | AISI 304 paslanmayan poladdan (SST). |
Sual 1: 330851-02-000-060-50-00-00 nömrəli cihaz hansı növ maşınlarla istifadə olunur?
A: The 330851-02-000-060-50-00-00adətən orta və böyük buxar turbinlərində və turbin generator sistemlərində istifadə olunur.
Sual 2: 330851-02-000-060-50-00-00-un ölçmə diapazonu nədir?
A: The 330851-02-000-060-50-00-00xətti ölçmə diapazonunu 12,7 mm (500 mil) qədər təmin edir.
Sual 3: 330851-02-000-060-50-00-00-də hansı materialdan istifadə olunur?
A: The 330851-02-000-060-50-00-00güclülük və korroziyaya davamlılıq üçün AISI 304 paslanmayan poladından hazırlanmışdır.
Sual 4: Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 hansı sistemlə işləyir?
A: The 330851-02-000-060-50-00-003300 XL 25 mm Proximitor sensoru və uzatma kabelləri sistemi ilə işləyir.
Sual 5: 330851-02-000-060-50-00-00 turbin təhlükəsizliyi üçün niyə vacibdir?
A: The 330851-02-000-060-50-00-00rotor və stator komponentləri arasındakı termal genişlənmə fərqini davamlı izləyərək turbinin zədələnməsinin qarşısını alır.