Бүтээгдэхүүний нэр: Ойрхан бүүрхүүн сорилт хэрэгсэл
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330851-02-000-060-50-00-00
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 | 5 метр утасны сондос |
| 3300 XL 25 мм ойрхан хүртэлх сорилт | Дулааныг түүхүүр турбины сенсор |
| Ялгаатай өргөтгөлд зориулан сорилт датчик | Бүүрэлдүүр машин тоноглолын хамгаалах датчик |
| Уур турбины хяналтын сенсор | API 670 хяналтын сорилт датчик |
| Роторын уртсаж буй хэмжилтийн сорилт датчик | Ойрхан бүсийн хяналтын системийн сорилт датчик |
| Тэнхлэгийн өргөтгөлд зориулан хэмжилтийн сенсор | Стайнлес сталь дээр үйлдвэрийн сондорт утас |
| Турбина генераторын хяналтын төхөөрөмж | Нөхцөл хяналтын сенсор |
| Үйлдвэрийн вихрүүдийн сондорт утас | Цахилгаан станцын турбина сенсор |
| Харилцаагүй хөдөлгөөнт мэдрэгч | Генераторын шафтны өргөтгөлд зориулсан сенсор |
| M30x2 оройн ойрхан бүүрхүүр сондорт утас | Bently Nevada 3300 XL цуврал |
Түүн Бентли Невада 330851-02-000-060-50-00-00 3300 XL 25 мм ойрхан бүүрхүүр сондорт утас энэ нь уурхай турбинууд ба генераторын системүүдэд Дифференциал өргөтгөл (DE) хэмжих зүрхлүүрт үйлдвэрийн сенсор юм. Тэр 3300 XL 25 мм хувиргагч системийн нэг хэсэг бөгөөд нарийн шугаман шилжилтийн хэмжилтүүд үзүүрлэх зүрхлүүрт сондорт утас ба үргэлжлүүр кабельтэй хамт ажилладаг.
Бентли Невада 330851-02-000-060-50-00-00 3300 XL 25 мм ойрхан бүүрхүүр сондорт утас нь роторын өсөлтийг статор эсвэл турбина корпусын харьцангуй байдалд вихрүүдийн технологи ашиглан хянах зүрхлүүрт төхөөрөмж юм. Тэр дунд, том уурхай турбинуудад төдийхүүр тохиромжтой, үүнд дулааны өргөтгөлд ялгаа тасралтгүй хяналтанд байх ёстой, механик хүчлүүр эсвэл гэмтэл үүсэхийг саархуулж.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Бентли Невада 330851-02-000-060-50-00-00 ойрхан бүсийн сорилт |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | Ойрхан бүүрхүүн сорилт хэрэгсэл |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330851-02-000-060-50-00-00 |
| Хэмжээсүүд | 23×23×4.5 см |
| Жин | 0.54кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Сондортой хэрэгсэлийн бүрхүүлийн төрлийн сонголт | 02=M30x2 орой |
| Утасгүй уртын сонголт | 000=0 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 060=60 мм |
| Нийт уртын сонголт | 50 = 5,0 метр (16,4 фут) |
| Хамгаалалтын Хальсны Сонголт | 00 = Арморгүй |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | 00 = Баталгаажуулалтгүй |
| Датчикаас тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл | 7,5 ± 0,8 (RPROBE) (Ом) |
| Хамгийн их өндөр | 2000м |
| Пробын хайрцгийн материал | AISI 304 зэвэрдэггүй болор (SST). |
Асуулт 1: 330851-02-000-060-50-00-00 ямар төрлийн машинд ашигладаг вэ?
Хариулт: 330851-02-000-060-50-00-00энэ нь ихэвчлэн дунд, том хэмжээний шаталт турбины ба турбин генераторын системд ашигладаг.
Q2: 330851-02-000-060-50-00-00-ийн хэмжилтийн хүрээ ямар бөлгөөн?
Хариулт: 330851-02-000-060-50-00-00шугаман хэмжилтийн хүрээг 12,7 мм (500 милс) хүртэл үзүүрлэн өгдөг.
Q3: 330851-02-000-060-50-00-00-ийн бүтээд нь ямар материал ашиглагдаж буй?
Хариулт: 330851-02-000-060-50-00-00хүч, дурстойн төвөгтэй нөхцөлд төвөгтэй бүтээд нь AISI 304 зөөлөн гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан гуурсан г......
Q4: Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 ямар системтэй ажилладаг?
Хариулт: 330851-02-000-060-50-00-003300 XL 25 мм Proximitor сенсор ба үргэлжлүүлэх кабель системтэй ажилладаг.
Q5: 330851-02-000-060-50-00-00 турбины аюулгүй байдлын хувьд яагаад чухал?
Хариулт: 330851-02-000-060-50-00-00ротор ба статорын хоорондын дулааны өргөтнөлд үл тасралттай хяналт тавих замаар турбинд хохирол учруулахыг саатгаж буй.