Назва продукту: Датчик наближення
Назва бренду: Бентлі Невада
Номер моделі: 330851-02-000-060-50-00-00
Місце походження: Сполучені Штати
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp:+86 18020776782
Електронна пошта: [email protected]
Метку
| Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 | пробник із кабелем довжиною 5 метрів |
| індуктивний зонд наближення 3300 XL, 25 мм | Датчик для турбіни високої температури |
| Диференційний датчик розширення | Датчик захисту обертових машин |
| Датчик моніторингу парової турбіни | Датчик моніторингу за стандартом API 670 |
| Датчик вимірювання зростання ротора | Датчик системи Proximitor |
| Датчик вимірювання осьового розширення | Промисловий зонд із нержавіючої сталі |
| Пристрій моніторингу турбогенератора | Датчик контролю стану |
| Промисловий вихровий зонд | Датчик турбіни електростанції |
| Безконтактний датчик зміщення | Датчик розширення вала генератора |
| Зонд наближення з різьбою M30x2 | Серії Bently Nevada 3300 XL |
Труби Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 3300 XL 25 мм зонд наближення це високоточний промисловий датчик, призначений для вимірювання диференціального розширення (DE) у парових турбінах та системах генераторів. Він є частиною трансдюсера 3300 XL 25 мм і працює разом із датчиком Proximitor та розширювальним кабелем для забезпечення точних лінійних вимірювань зміщення.
Зонд наближення Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 3300 XL 25 мм використовує технологію вихрових струмів для моніторингу зростання ротора щодо статора або корпусу турбіни. Він особливо підходить для середніх і великих парових турбін, де різниця в тепловому розширенні повинна постійно контролюватися, щоб запобігти механічним напруженням або пошкодженням.
|
Продажі |
Електронна пошта |
|
|
Цзінь Пей |
|
Мінімальна кількість замовлення |
1 ШТУКА |
|
Ціна |
Зв’язатися з Вінні |
|
Деталі упаковки |
Оригінальний новий товар у фабричній герметичній упаковці |
|
Термін поставки |
3–7 днів |
|
Умови оплати |
T/T |
|
Спосіб доставки |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Здатність постачання |
В наявності |
| Назва товару | Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00, індуктивний датчик наближення |
| Виробник | Бентлі Невада |
| Тип продукту | Датчик наближення |
| Номер деталі | 330851-02-000-060-50-00-00 |
| Розміри | 23×23×4,5 см |
| Вага | 0,54 кг |
| Місце відправлення | Сямен, Китай |
| Країна-виробник | США |
| Тип корпусу датчика (опція) | 02=різьба M30x2 |
| Варіант довжини нерізьбленої частини | 000=0 мм |
| Варіант загальної довжини корпусу | 060=60 мм |
| Варіант загальної довжини | 50 = 5,0 метра (16,4 фута) |
| Варіант бронювання | 00 = Без бронювання |
| Опція схвалення регулюючим органом | 00 = Без схвалень |
| Постійний струм датчика (опір) | 7,5 ± 0,8 (RPROBE) (Ом) |
| Максимальна висота | 2000м |
| Матеріал корпусу датчика | Нержавіюча сталь AISI 304. |
Питання 1: У яких типах машин використовується 330851-02-000-060-50-00-00?
A: Це 330851-02-000-060-50-00-00зазвичай використовується в середніх і великих парових турбінах та системах турбогенераторів.
П2: Який діапазон вимірювання має 330851-02-000-060-50-00-00?
A: Це 330851-02-000-060-50-00-00забезпечує лінійний діапазон вимірювання до 12,7 мм (500 міл).
П3: З якого матеріалу виготовлено 330851-02-000-060-50-00-00?
A: Це 330851-02-000-060-50-00-00виготовлено з нержавіючої сталі AISI 304 для забезпечення міцності та стійкості до корозії.
П4: З якою системою працює датчик Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00?
A: Це 330851-02-000-060-50-00-00працює з датчиком 3300 XL 25 мм Proximitor та системою розширювальних кабелів.
П5: Чому 330851-02-000-060-50-00-00 є важливим для безпеки турбіни?
A: Це 330851-02-000-060-50-00-00допомагає запобігти пошкодженню турбіни шляхом безперервного контролю різниці в тепловому розширенні між роторними та статорними компонентами.