Ainm Táirge: Proba Glacach Cothromachta
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330851-02-000-060-50-00-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 | sainseoir Cábla 5 Méadar |
| súileán Ghlacach 3300 XL 25 mm | Sainseanróg Turbín Ard-Teochta |
| Sainseanróg Leathnú Difreálach | Sainseans cosanta do mheaisíní rothartha |
| Sainseanróg Monatóireachta Turbín Sreama | Sainseanróg Monatóireachta API 670 |
| Sainseanróg Tomhais Fás Rotor | Sainseanróg Córas Proximitor |
| Sainseanróg Tomhais Leathnú Ochtrach | Brosnach Tionsclaíoch Crómchrua |
| Gluaiseacht Ghinéarálaithe Turbín | Sainseanóir Fáilteachta |
| Brosnach Tionsclaíoch Reoite Eddy | Sainseanóir Turbín Lárnach Cumhachta |
| Sensóir Neamhthagannach Iompair | Sainseanóir Leathnú Meaisín an Ghinéarálaithe |
| Brosnach Aicearra M30x2 | Sraith Bently Nevada 3300 XL |
An Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 3300 XL 25 mm Brosnach Aicearra is sainseanóir tionsclaíoch ardfheidhmeach é seo a dheantar chun Tomhas Leathnú Difreálach (DE) i thurbíní steame agus i gcóras an ghinéarálaithe. Is cuid de chóras an tionsclaíoch 3300 XL 25 mm é agus oibríonn sé le sainseanóir Proximitor agus cabhlach leathnaithe chun tomhais airdmheas líneach cruinn a sholáthar.
Úsáideann an Brosnach Aicearra Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 3300 XL 25 mm teicneolaíocht reoite eddy chun fás an rothair a mheas i gcomparáid leis an stator nó leis an gcásca turbín. Is é an t-úsáid is fearr air do thurbíní steame meánmhéide nó móra, áit a bhfuil gá le heagrú leanúnach ar dhifríochtaí leathnaithe teasa chun strus meicniúil nó damáiste a sheachaint.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 Iarmhíreanna Gairid |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | Proba Glacach Cothromachta |
| Uimhir an Chuid | 330851-02-000-060-50-00-00 |
| Tomhas | 23x23x4.5cm |
| Meáchan | 0.54kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Rogha Cás an Bhrainse | 02=M30x2 caidreamh |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 000=0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 060=60 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 50 = 5.0 méadar (16.4 troigh) |
| Rogha Cuirpse | 00 = Gan aon chumraíocht |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | 00 = Gan aon ghlacaithe |
| An t-áisreacht DC an phroib | 7.5 ± 0.8 (RPROBE) (ohm) |
| Altitud is airde | 2000m |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléarca AISI 304. |
Ceist 1: Cén cineál meaisíní a úsáideann an 330851-02-000-060-50-00-00?
A: An 330851-02-000-060-50-00-00úsáidtear é go coitianta i turbsíní steame meánmhéide go mór agus i gcórais turbsíní agus giniúna
C2: Cad é raon tomhaiste 330851-02-000-060-50-00-00?
A: An 330851-02-000-060-50-00-00cuireann sé ar fáil raon líneach tomhaiste suas le 12,7 mm (500 mils).
C3: Cé acu an t-ábhar a úsáidtear i 330851-02-000-060-50-00-00?
A: An 330851-02-000-060-50-00-00déanta as stáinléan AISI 304 chun láimhseáil neart agus fiúntacht don ghoirtiú.
C4: Leis an gcóras a oibríonn Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00?
A: An 330851-02-000-060-50-00-00oibríonn sé le córas an shensara 3300 XL 25 mm Proximitor agus an chabhlach leathnaithe.
C5: Cén fáth a bhfuil 330851-02-000-060-50-00-00 tábhachtach do shábháil an turbsín?
A: An 330851-02-000-060-50-00-00cabhraíonn sé le damáiste a sheachaint ar an turbsín trí mheasadh leanúnach ar dhifríochtaí leathnaithe teasa idir na comhpháirteanna rothar agus stator.