Mahsulot nomi: Yaqinlik probasi
Brend nomi: Bently Nevada
Model raqami: 330851-02-000-060-50-00-00
Kelib chiqish joyi: Amerika Qo'shma Shtatlari
Kafolat: 12 oy
WhatsApp:+86 18020776782
Elektron pochta manzili: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 | 5 metrli kabelli probka |
| 3300 XL 25 mm yaqinlik sensori | Yuqori haroratli turbina sensori |
| Farqiy kengayish sondiriqchasi | Aylanayotgan mexanizmlarni himoya qilish sensori |
| Bug‘ turbinalarini nazorat qilish sensori | API 670 nazorat sondiriqchasi |
| Aylanuvchi o‘sishini o‘lchash sondiriqchasi | Proximitor tizimi sondiriqchasi |
| O‘q bo‘yicha kengayishni o‘lchash sensori | Sanoat uchun ayniqsa ishlatiladigan, zanglamaydigan po'lat probka |
| Turbina generatorini nazorat qilish qurilmasi | Holatni nazorat qilish sensori |
| Sanoatli o'zgaruvchan tok (vorteks) probkasi | Elektrostansiyadagi turbina sensori |
| Kontaktsiz siljish sensori | Generator vali kengayishini nazorat qilish sensori |
| M30x2 g'ovakli yaqinlik probkasi | Bently Nevada 3300 XL seriyasining |
The Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 3300 XL 25 mm yaqinlik probkasi bu — bug' turbinalari va generator tizimlarida differensial kengayishni (DE) o'lchash uchun mo'ljallangan yuqori aniqlikdagi sanoat sensoridir. U 3300 XL 25 mm transdyuser tizimining bir qismi bo'lib, aniq chiziqli siljish o'lchovlarini taqdim etish uchun Proximitor sensori va uzatish kabeli bilan birga ishlaydi.
Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 3300 XL 25 mm yaqinlik probkasi rotorning stator yoki turbina korpusiga nisbatan o'sishini nazorat qilish uchun vorteks tok texnologiyasidan foydalanadi. U issiqlik kengayishi farqlarini mexanik kuchlanish yoki shikastlanishlarni oldini olish maqsadida doimiy ravishda nazorat qilish talab qilinadigan o'rta va katta hajmli bug' turbinalari uchun ayniqsa mos keladi.
|
Savdo |
Elektron pochta |
|
|
Jim Pei |
|
Obʼektlarning minimal buyurtma miqdori |
1 DONA |
|
Narx |
Winnie bilan bog'lanish |
|
Qadoqlash tafsilotlari |
Asl yangi Zavod tomonidan sigillangan |
|
Yetkazib berish vaqti |
3–7 kun |
|
To'lov shartlari |
T/T |
|
Yuk tashish usuli |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ta'minot qobiliyati |
E'tiborlangan |
| Mahsulot nomi | Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 yaqinlik sondiriqlari |
| Ishlab chiqaruvchi | Bently Nevada |
| Mahsulot turi | Yaqinlik probasi |
| Qism raqami | 330851-02-000-060-50-00-00 |
| O'lchovlar | 23x23x4,5 sm |
| Vazn | 0,54 kg |
| Yuk yetkazib berish joyi | Xiamen, Xitoy |
| Manba mamlakati | AQSH |
| Probka korpusi turi tanlovi | 02=M30x2 rezba |
| Tegirmon bo'lmagan uzunlik varianti | 000=0 mm |
| Umumiy korpus uzunligi varianti | 060=60 mm |
| Umumiy uzunlik varianti | 50 = 5,0 metr (16,4 fut) |
| Zirh varianti | 00 = Zirh yo‘q |
| Tashkilot tasdiqlash varianti | 00 = Ruxsat etilmagan |
| Sondirgich doimiy tok qarshiligi | 7,5 ± 0,8 (RPROBE) (om) |
| Eng yuqori balandlik | 2000m |
| Sonda Uchun Quti Materiali | AISI 304 po'latdan tayyorlangan (SST). |
Savol 1: 330851-02-000-060-50-00-00 qanday turdagi uskunada ishlatiladi?
J: MOQ 330851-02-000-060-50-00-00odatda o'rta va katta hajmli bug' turbinalari hamda turbina generator tizimlarida ishlatiladi.
S2: 330851-02-000-060-50-00-00 ning o'lchov diapazoni qanday?
J: MOQ 330851-02-000-060-50-00-00chiziqli o'lchov diapazonini 12,7 mm (500 mil) gacha ta'minlaydi.
S3: 330851-02-000-060-50-00-00 qanday materialdan tayyorlangan?
J: MOQ 330851-02-000-060-50-00-00kuch va korroziyaga chidamlilik uchun AISI 304 martta po'latdan yasalgan.
S4: Bently Nevada 330851-02-000-060-50-00-00 qanday tizim bilan ishlaydi?
J: MOQ 330851-02-000-060-50-00-003300 XL 25 mm Proximitor sensori va uzatish kabeli tizimi bilan ishlaydi.
S5: 330851-02-000-060-50-00-00 turbina xavfsizligi uchun nima uchun muhim?
J: MOQ 330851-02-000-060-50-00-00rotor va stator komponentlari o'rtasidagi issiqlik kengayish farqini doimiy ravishda nazorat qilish orqali turbinalarning shikastlanishini oldini oladi.