Име на продукта: Модул за интерфейс на преходни данни
Име на марка: Bently Nevada
Модел: 3500/22M 288055-01
Страна на произход: САЩ
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp :+86 18159889985
Имейл :[email protected]
Търговска марка: |
Бентли Невада |
Моделен номер: |
3500/22M 288055-01 |
ДЪРЖАВА НА ПРОИЗХОДСТВО: |
САЩ |
Подробности за опаковката: |
Оригинално ново, фабрично запечатано |
Срок за доставка: |
на склад |
Условия за плащане: |
Т/T |
|
Мениджър по продажби: |
Стела |
|
Изпратете имейл: |
|
|
Контакт чрез WhatsApp: |
| Параметри | Спецификация |
|---|---|
| Модел на продукта | 3500/22M 288055-01 |
| Вид продукт | Модул за интерфейс за преходни данни (TDI) |
| Бранд | Бентли Невада |
| Съвместимост на системата | системата за мониторинг 3500 |
| Комуникационен интерфейс | Ethernet TCP/IP |
| Поддръжка на Ethernet | 10Base-T / 100Base-TX |
| Поддръжка на оптично влакно | Допълнително: 100Base-FX |
| Преден интерфейс | USB-B комуникационен порт |
| Консумация на енергия | 10,5 W |
| Поддържани канали | До 48 канала за вълнова форма |
| Работна температура | -30 °C до +65 °C |
| Класификация по влажност | 95% некондензиращи |
| Размери на модула | 241,3 × 24,4 × 241,8 мм |
| Размери на входно-изходния модул | 241,3 × 24,4 × 99,1 мм |
| Тегло на модула | 0,91 kg |
| Изисквания към стойката | 1 пълна предна слота за висок модул |
Бентли Невада 3500/22M 288055-01 Модулът за интерфейс към преходни данни (TDI) е напреднал комуникационен и измервателен интерфейс, разработен за 3500 за защита на машини . Инсталира се директно до захранващия блок на стойката и интегрира функционалността на интерфейса към стойката с високоскоростно събиране на преходни и стационарни данни за приложения за мониторинг на критично въртящо се оборудване.
Тръбите 3500/22M 288055-01 се свързва с модули за мониторинг, като например 3500/40M ,3500/42M , и други монитори от серия M, за събиране на данни за вълнова форма, вибрации и състояние на машината чрез Ethernet-връзка. Поддържа съвместимост с Система 1 софтуер за мониторинг на състоянието и софтуер за конфигуриране на 3500 , което осигурява ефективна дистанционна диагностика, конфигуриране на системата и управление на предиктивното поддръжане.
Проектиран за индустриални среди, изискващи непрекъснато онлайн наблюдение на машините, 3500/22M 288055-01 подобрява експлоатационната надеждност на турбини, компресори, генератори, помпи и високоскоростни въртящи се машини в енергийния сектор, петрохимическата промишленост, морската индустрия и производството.
Въпрос 1: Каква е основната цел на 3500/22M 288055-01 ?
О1: Той служи като интерфейс за комуникация и запис на преходни данни за мониторинговата система 3500.
Въпрос 2: С кои софтуерни платформи е съвместим 3500/22M 288055-01 ?
Отг. 2: Той поддържа софтуера за мониторинг на състоянието System 1 и софтуера за конфигуриране на системата 3500.
Въпрос 3: Поддържа ли 3500/22M 288055-01 поддържа ли Ethernet връзка?
Отг. 3: Да, поддържа Ethernet комуникационните протоколи 10Base-T и 100Base-TX.
Въпрос 4: Колко канала за форми на вълни може да има 3500/22M 288055-01 поддържане?
Отговор 4: Модулът може да поддържа събиране на форми на вълни за до 48 канала.
В5: В кои индустрии се използва 3500/22M 288055-01 често?
Отговор 5: Широко се използва в енергетиката, петрохимията, нефтения и газовия сектор, морската индустрия и тежкото промишлено машиностроение.
| номер | описание |
|---|---|
| 288055-01 | Стандартен модул за интерфейс на преходни данни с USB кабел |
| 123M4610 | 10-футов USB кабел тип А към В |
| 146031-01 | модул за вход/изход 10Base-T/100Base-TX |
| 146031-02 | 100Base-FX (оптично влакно) I/O модул |
| 161580 | ръководство за експлоатация и поддръжка на 3500/22M TDI |
| 164466 | Технически данни за мрежови аксесоари |
| 00580441 | Съединителен конектор с вътрешно завършване, 3-позиционен, зелен |
| 00580436 | Съединителен конектор с вътрешно завършване, 6-позиционен, зелен |
| 111M5777 | Съединителен конектор с вътрешно завършване, 2-позиционен, зелен |
| 166M2390 | Съединителен шарнир, тип притискане с пружина (алтернатива за PN 00580436) |
| 166M4363 | Съединителен шарнир, тип притискане с пружина (алтернатива за PN 00580441) |
| 146031-03 | 10Base-T/100Base-TX I/O модул с GLD покритие |
| 146031-04 | 100Base-FX (оптично влакно) I/O модул с галванизирано златно покритие |