Өнім аты: Өтпелі деректер интерфейс модулі
Бренд атауы: Bently Nevada
Модель нөмірі: 3500/22M 288055-01
Шығу елі: АҚШ
Кепілдеме: 12 ай
WhatsApp :+86 18159889985
Электрондық пошта :[email protected]
Бренд атауы: |
Бентли Невада |
Модель нөмірі: |
3500/22M 288055-01 |
Бастық саясаты: |
АҚШ |
Пакеттау мәліметтері: |
Таза жаңа Фабрикалық Жауапсыздандырылған |
Жеткізу уақыты: |
сапарда |
Төлем шарттары: |
T/T |
|
Сатыс басшысы: |
Стелла |
|
Электрондық пошта жіберіңіз: |
|
|
WhatsApp арқылы байланыс: |
| Параметр | Техникалық спекция |
|---|---|
| Қызметкер моделі | 3500/22M 288055-01 |
| Өнім түрі | Өтпелі деректер интерфейсі (TDI) модулі |
| Бренд | Бентли Невада |
| Системаға сәйкесшілік | 3500 бақылау жүйесі |
| Коммуникациялық интерфейс | Ethernet TCP/IP |
| Ethernet қолдауы | 10Base-T / 100Base-TX |
| Талшықты оптика қолдауы | Кеңейтілген 100Base-FX |
| Алдыңғы интерфейс | USB-B байланыс порты |
| Энергия тұтыну | 10,5 Вт |
| Қолданылатын каналдар | Дейін 48 тербеліс каналы |
| Жұмыс шамамен температура | -30°C – +65°C |
| Ылғалдылыққа төзімділік деңгейі | 95% конденсацияланбаған |
| Модульдің өлшемдері | 241,3 × 24,4 × 241,8 мм |
| Кіріс/Шығыс модулінің өлшемдері | 241,3 × 24,4 × 99,1 мм |
| Модульдің салмағы | 0,91 кг |
| Рэкке қойылатын талап | 1 толық биіктіктегі алдыңғы слот |
Бентли Невада 3500/22M 288055-01 Өтпелі деректердің интерфейсі (TDI) модулі — бұл 3500 Машина Қорғау Жүйесі үшін дамытылған алдыңғы қатарлы байланыс пен деректерді жинау интерфейсі. Модуль тірек қоректендіру құрылғысының қасына тікелей орнатылады және критикалық айналмалы жабдықтарды бақылау қолданбалары үшін тірек интерфейсі функциясын өтпелі және тұрақты күйдегі деректерді жоғары жылдамдықта жинаумен біріктіреді.
The 3500/22M 288055-01 бақылау модульдерімен, мысалы, 3500/40M ,3500/42M , сондай-ақ басқа M-сериялы мониторлармен байланысады және Ethernet арқылы толқын пішіні, тербеліс және машина күйі туралы деректерді жинайды. Ол System 1 жағдай бақылау бағдарламалық жасақтамасымен және 3500 Configuration Software бірге жұмыс істеуге қолайлы, бұл тиімді қашықтан диагностикалау, жүйені конфигурациялау және болжамды техникалық қызмет көрсетуді басқаруды қамтамасыз етеді.
Үнемі онлайн машина бақылауын талап ететін өнеркәсіптік орталарға арналған 3500/22M 288055-01 турбиналарда, компрессорларда, генераторларда, сорғыларда және жоғары жылдамдықты айналмалы машиналарда жұмыс істеу сенімділігін жақсартады; ол электр энергиясын өндіру, мұнай химиясы, теңіз көлігі және өндіріс салаларында қолданылады.
С1: Негізгі мақсаты не? 3500/22M 288055-01 модулін танымайды?
A1: Бұл 3500 бақылау жүйесі үшін байланыс пен өтпелі деректер интерфейсі болып табылады.
С2: Қандай бағдарламалық платформалармен сүйлеседі? 3500/22M 288055-01 ?
A2: System 1 Күйді бақылау бағдарламасы мен 3500 Конфигурациялық бағдарламасын қолдайды.
С3: Егер 3500/22M 288055-01 ethernet арқылы байланысты қолдайды ма?
A3: Иә, 10Base-T және 100Base-TX Ethernet байланыс протоколдарын қолдайды.
Q4: Қанша толқын пішіні каналын қолдайды? 3500/22M 288055-01 қолдау көрсетіледі ме?
Ж4: Модуль 48-ге дейінгі каналдар бойынша толқын пішіні деректерін жинауға мүмкіндік береді.
С5: Қандай салаларда 3500/22M 288055-01 жиі қолданылады ма?
Ж5: Ол электр энергиясын өндіру, мұнай және химия өнеркәсібі, мұнай мен газ саласы, теңіз көлігі және ауыр өнеркәсіптік машина жасау салаларында кеңінен қолданылады.
| саны | сипаттама |
|---|---|
| 288055-01 | Стандартты өтпелі деректер интерфейсі модулі USB кабельмен |
| 123M4610 | 10 футтық A-дан B-ға дейінгі USB кабель |
| 146031-01 | 10Base-T/100Base-TX кіріс/шығыс модулі |
| 146031-02 | 100Base-FX (Оптикалық талшық) Кіріс/Шығыс модулі |
| 161580 | 3500/22M TDI жұмыс істеу және техникалық қызмет көрсету қолданушының нұсқаулығы |
| 164466 | Желілік аксессуарлар техникалық сипаттамасы |
| 00580441 | Коннектордың басы, ішкі аяқталуы, 3 орынды, жасыл |
| 00580436 | Коннектордың басы, ішкі аяқталуы, 6 орынды, жасыл |
| 111M5777 | Коннектордың басы, ішкі аяқталуы, 2 орынды, жасыл |
| 166M2390 | Коннектордың басы, итерілетін серіппелі тип (PN 00580436 нұсқасына альтернатива) |
| 166M4363 | Коннектордың басы, итерілетін серіппелі тип (PN 00580441 нұсқасына альтернатива) |
| 146031-03 | 10Base-T/100Base-TX Кіріс/Шығыс модулі, GLD покрытиясы бар |
| 146031-04 | 100Base-FX (Оптикалық талшық) Кіріс/Шығыс модулі, GLD покрытиясы бар |