Назва товару: Модуль інтерфейсу для перехідних даних
Назва бренду: Bently Nevada
Номер моделі: 3500/22M 288055-01
Країна походження: США
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp :+86 18159889985
Електронна пошта :[email protected]
Назва бренду: |
Бентлі Невада |
Номер моделі: |
3500/22M 288055-01 |
Країна походження: |
США |
Деталі упаковки: |
Оригінальний новий товар у фабричній герметичній упаковці |
Термін доставки: |
в наявності |
Умови оплати: |
T/T |
|
Менеджер з продажів: |
Стелла |
|
Надіслати електронного листа: |
|
|
Зв’язатися через WhatsApp: |
| Параметр | Специфікація |
|---|---|
| Модель продукту | 3500/22M 288055-01 |
| Тип продукту | Модуль інтерфейсу тимчасових даних (TDI) |
| Бренд | Бентлі Невада |
| Сумісність систем | системи контролю 3500 |
| Інтерфейс зв'язку | Ethernet TCP/IP |
| Підтримка Ethernet | 10Base-T / 100Base-TX |
| Підтримка оптоволокна | Додаткова підтримка 100Base-FX |
| Передній інтерфейс | Комунікаційний порт USB-B |
| Споживана потужність | 10,5 Вт |
| Підтримувані канали | До 48 каналів форми сигналу |
| Робоча температура | від −30 °C до +65 °C |
| Клас захисту від вологості | 95% без конденсації |
| Розміри модуля | 241,3 × 24,4 × 241,8 мм |
| Габаритні розміри модуля вводу/виводу | 241,3 × 24,4 × 99,1 мм |
| Вага модуля | 0,91 кг |
| Вимоги до стійки | 1 повногабаритний передній слот |
Бентлі Невада 3500/22M 288055-01 Модуль інтерфейсу транзитних даних (TDI) — це передовий інтерфейс зв’язку та збору даних, розроблений для захисту машин 3500 . Встановлюється безпосередньо поруч із блоком живлення стійки; модуль інтегрує функціональність інтерфейсу стійки з високошвидкісним збиранням транзитних і сталих даних для застосувань моніторингу критичного обертального обладнання.
Труби 3500/22M 288055-01 з’єднується з модулями моніторингу, такими як 3500/40M ,3500/42M , а також іншими моніторами серії M для збору даних про форму сигналу, вібрацію та стан обладнання через Ethernet-з’єднання. Підтримує сумісність із програмним забезпеченням для контролю технічного стану Система 1 та програмне забезпечення конфігурації 3500 , що забезпечує ефективну діагностику на відстані, налаштування системи та управління прогнозним технічним обслуговуванням.
Розроблено для промислових середовищ, що вимагають безперервного онлайн-моніторингу обладнання, 3500/22M 288055-01 підвищує експлуатаційну надійність у турбінах, компресорах, генераторах, насосах та високошвидкісних обертових машинах у галузях електрогенерації, нафтохімії, морського транспорту та виробництва.
Питання 1: Яке основне призначення 3500/22M 288055-01 модуль?
A1: Він виступає як інтерфейс для зв’язку та запису перехідних даних у системі моніторингу 3500.
Питання 2: З якими програмними платформами сумісний 3500/22M 288055-01 ?
A2: Підтримує програмне забезпечення System 1 для моніторингу стану та програмне забезпечення конфігурації 3500.
Питання 3: Чи може 3500/22M 288055-01 підтримує комунікацію через Ethernet?
A3: Так, підтримує Ethernet-протоколи передачі даних 10Base-T та 100Base-TX.
Q4: Скільки каналів форми сигналу може обробляти 3500/22M 288055-01 підтримка?
Відповідь 4: Модуль може підтримувати збір форми сигналу для до 48 каналів.
Питання 5: У яких галузях промисловості використовується 3500/22M 288055-01 зазвичай використовується?
Відповідь 5: Широко застосовується у сферах електроенергетики, нафтохімії, нафтогазової промисловості, морського транспорту та важкого промислового машинобудування.
| номер | опис |
|---|---|
| 288055-01 | Стандартний модуль інтерфейсу для перехідних даних із USB-кабелем |
| 123M4610 | uSB-кабель типу A–B довжиною 10 футів |
| 146031-01 | 10Base-T/100Base-TX, модуль вводу-виводу |
| 146031-02 | i/O-модуль 100Base-FX (оптоволоконний) |
| 161580 | керівництво з експлуатації та технічного обслуговування 3500/22M TDI |
| 164466 | Технічний паспорт мережевих аксесуарів |
| 00580441 | Роз’ємна заготовка, внутрішнє закінчення, 3-позиційна, зелена |
| 00580436 | Роз’ємна заготовка, внутрішнє закінчення, 6-позиційна, зелена |
| 111M5777 | Роз’ємна заготовка, внутрішнє закінчення, 2-позиційна, зелена |
| 166M2390 | Роз’ємна заготовка, тип із пружинним затисканням (альтернатива для арт. 00580436) |
| 166M4363 | Роз’ємна заготовка, тип із пружинним затисканням (альтернатива для арт. 00580441) |
| 146031-03 | i/O-модуль 10Base-T/100Base-TX з покриттям GLD |
| 146031-04 | i/O-модуль 100Base-FX (оптоволоконний) з покриттям GLD |