Име на продукта: датчик 3300 XL 8 mm
Търговска марка: Бентли Невада
Моделен номер: 330104-00-08-10-02-05
Място на произход: Съединените американски щати
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp: +86 18020776782
Имейл: [email protected]
общ преглед
| Име на продукта | датчик 3300 XL 8 mm |
| Име на марката | Бентли Невада |
| Номер на модел | 330104-00-08-10-02-05 |
| Място на произход | САЩ |
| Гаранция | 12 месеца |
| Методи на плащане | Т/T |
| Изпращане | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Продажби |
Имейл |
|
|
Джим Пей |
Тръбите Bently Nevada 330104-00-08-10-02-05 е издръжлив 3300 XL 8 mm близостен зонд, предназначен за точни безконтактни измервания в промишлени системи за мониторинг на състоянието. Като част от серията 3300 XL, той е проектиран за надеждно измерване на вибрации и преместване на въртящи се машини.
Този модел има резбована конструкция с метрична резба M10 × 1 и се доставя с броня, осигуряваща подобрена механична защита и издръжливост в тежки експлоатационни условия. С обща дължина на корпуса от 80 мм и обща дължина на кабела от 1,0 метър (3,3 фута), зондът поддържа гъвкава инсталация, като запазва стабилна предаване на сигнала. Той е сертифициран според стандарти CSA, ATEX и IECEx, което гарантира безопасна експлоатация в опасни зони.
| Име на продукта | Bently Nevada 330104-00-08-10-02-05 3300 XL 8 mm проба |
| Производител | Бентли Невада |
| Вид продукт | датчик 3300 XL 8 mm |
| Номер на част | 330104-00-08-10-02-05 |
| Измерения | 1,8×1,6×119 см |
| Тегло | 0.14KG |
| Място за доставка | Xiamen, China |
| Страна на произход | САЩ |
| размер на резбата | Метрична резба M10 × 1 |
| диаметър на зонда | връх на зонда с диаметър 8 мм. |
| Дължина без резба | 0 мм |
| Обща дължина на корпуса | 80 мм |
| Обща дължина | 1,0 метър (3,3 фута) |
| Тип конектор | Миниатюрни коаксиални щепсели ClickLoc |
| Тип кабел | стандартен кабел |
| Одобрение от агенция | Одобрения CSA, ATEX, IECEx |
Тръбите 330104-00-08-10-02-05 3300 XL 8 mm Probe включва връх с диаметър 8 мм и метрична резба M10 × 1, което гарантира съвместимост със стандартните монтажни конфигурации. Нерезбована дължина няма, а общата дължина на корпуса е 80 мм, което осигурява компактна, но здрава конструкция за промишлена употреба. Общата дължина на кабела е 1,0 метър (3,3 фута), което позволява гъвкава инсталация при различни разположения на оборудването.
Оснащен е с миниатюрен коаксиален щепсел ClickLoc и стандартен тип кабел, което гарантира сигурни връзки и надеждно предаване на сигнали. Бронираната конструкция повишава устойчивостта към механични повреди, вибрации и експлоатационни стресове. С одобрения от CSA, ATEX и IECEx, датчикът отговаря на международните стандарти за безопасност при работа в опасни среди. Компактните му размери (1,8 × 1,6 × 119 см) и леката конструкция (0,14 кг) допълнително улесняват инсталирането и дълготрайната експлоатация. Продуктът се произвежда в САЩ и се изпраща от Сямен, Китай.
Тръбите 330104-00-08-10-02-05проектиран е за работа в изискващи промишлени и опасни среди. Бронираната му конструкция осигурява по-висока издръжливост и устойчивост към механични напрежения. Със сертификати CSA, ATEX и IECEx е подходящ за използване в опасни зони, където се изисква стриктно спазване на изискванията за безопасност. Сондата осигурява стабилна и надеждна предаване на сигнали при непрекъсната работа, което я прави идеална за дългосрочно използване в критични приложения за мониторинг.