Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm prob
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330104-00-08-10-02-05
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm prob |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330104-00-08-10-02-05 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
The Bently Nevada 330104-00-08-10-02-05 sənaye şəraitində monitorinq sistemlərində dəqiq kontakt olmayan ölçümlər üçün nəzərdə tutulmuş möhkəm 3300 XL 8 mm yaxınlıq probkasıdır. 3300 XL seriyasının bir hissəsi kimi, fırlanan maşınların titrim və yerləşmə ölçülərinin etibarlı şəkildə aparılması üçün hazırlanmışdır.
Bu model M10 × 1 rezimli vida birləşməsinə malikdir və zırhla təchiz olunmuşdur; bu da sərt iş şəraitində mexaniki qorunma və davamlılığı artırır. Ümumi korpus uzunluğu 80 mm, ümumi kabel uzunluğu isə 1,0 metr (3,3 fut) təşkil edir; beləliklə, prob möhkəm siqnal ötürülməsini təmin edərkən çevik quraşdırma imkanı verir. Bu cihaz təhlükəli sahələrdə təhlükəsiz istismar üçün CSA, ATEX və IECEx standartlarına uyğunluğuna görə sertifikatlaşdırılmışdır.
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330104-00-08-10-02-05 3300 XL 8 mm detektoru |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm prob |
| Hissə Nömrəsi | 330104-00-08-10-02-05 |
| Ölçülər | 1,8x1,6x119 sm |
| Çəki | 0,14 kq |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| یایین بؤیوکلوگو | M10 × 1 metrik vida |
| probun diametri | 8 mm prob ucu. |
| Soyulmamış uzunluq | 0 mm |
| Ümumi korpus uzunluğu | 80 mm |
| Ümumi Uzunluq | 1,0 metr (3,3 fut) |
| Konnektor növü | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru |
| Kabel növü | standart kabel |
| Rəsmi təsdiq | CSA, ATEX, IECEx Təsdiqləri |
The 330104-00-08-10-02-05 3300 XL 8 mm Prob 8 mm uc və M10 × 1 metrik rezimli çıxıntıya malikdir ki, bu da standart quraşdırma konfiqurasiyaları ilə uyğunluğunu təmin edir. Onun rezimli olmayan uzunluğu 0 mm, ümumi korpus uzunluğu isə 80 mm-dir; bu da sənaye istifadəsi üçün kompakt, lakin möhkəm bir struktura imkan verir. Ümumi kabellərin uzunluğu 1,0 metr (3,3 fut) olaraq müxtəlif avadanlıqların düzülüşünə uyğun elastik quraşdırma imkanı yaradır.
Miniatür koaksial ClickLoc konektoru və standart kabellə təchiz olunmuşdur; bu da etibarlı bağlantılar və etibarlı siqnal ötürülməsini təmin edir. Zırhlı konstruksiya mexaniki zədələnməyə, titrəmişlərə və mühit təsirlərinə qarşı davamlılığı artırır. CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına sahib olduğu üçün prob təhlükəli mühitlərdə beynəlxalq təhlükəsizlik standartlarına cavab verir. Komplektin kompakt ölçüləri (1,8 × 1,6 × 119 sm) və yüngül konstruksiyası (0,14 kq) quraşdırmanı asanlaşdırır və uzunmüddətli işləməni dəstəkləyir. Məhsul ABŞ-də istehsal olunur və Çin, Siamen şəhərindən göndərilir.
The 330104-00-08-10-02-05tələbkar sənaye və təhlükəli mühitlərdə işləmək üçün nəzərdə tutulub. Onun zirehli konstruksiyası artırılmış davamlılıq və mexaniki gərginliyə davamlılıq təmin edir. CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına malik olaraq, qəti təhlükəsizlik tələblərinə uyğunluq tələb edən təhlükəli sahələrdə istifadəsi üçün uyğundur. Prob uzun müddətli işləmə zamanı sabit və etibarlı siqnal ötürülməsini təmin edir ki, bu da onu kritik monitorinq tətbiqlərində uzunmüddətli istifadə üçün ideal edir.