Nomen producti: 3300 XL 8 mm sonda
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-08-10-02-05
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm sonda |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-00-08-10-02-05 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
The Bently Nevada 330104-00-08-10-02-05 est robusta proba proximitātis 3300 XL 8 mm, quae ad accurātās mēnsūrās sine contactū factās in industriālibus systēmātibus monitoriī conditiōnum cōnfecta est. Quae, ut pars serīēs 3300 XL, ad fidēlem vibrationis et displācementī mēnsūram machīnārum rotātiōnum fabricāta est.
Hoc modello designatio filetata M10 × 1 inest et cum armatura suppeditatur, quae protectionem mechanicam et durabilitatem augent in asperis condicionibus operationis. Cum longitudine totali corporis 80 mm et longitudine totali cavi 1,0 metro (3,3 pedes), proba installationem flexibilem permittit, dum transmissio signorum stabilis manet. Certificatum est ad normas CSA, ATEX et IECEx, ut operatio in locis periculosis tuta sit.
| Nomen Producti | Bently Nevada 330104-00-08-10-02-05 3300 XL 8 mm Sonda |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm sonda |
| Numerus partis | 330104-00-08-10-02-05 |
| Dimensiones | 1.8x1.6x119cm |
| Pondus | 0.14Kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| magnitudo filum | Filetum metricum M10 × 1 |
| diametros probi | apex probae 8 mm. |
| Longitudo Non Filetata | 0 mm |
| Longitudo Totalis Corporis | 80 mm |
| Longitudo totalis | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Typus connexoris | Minutus coaxialis conector ClickLoc |
| Cavea — Typus | cavus normatus |
| Approbatio Ab Agente | CSA, ATEX, IECEx Approbationes |
The 330104-00-08-10-02-05 3300 XL 8 mm Probe complectitur apicem 8 mm cum fileto metrico M10 × 1, quod compatibilitatem cum normalibus configurationibus adfixionis confirmat. Habet longitudinem inusitatae partis 0 mm et totam longitudinem corporis 80 mm, quae structuram compactam tamen robustam praebet ad usus industriales. Totus longitudo cavi 1,0 metrum (3,3 pedes) flexibilem installationem per varia instrumentorum schemata permittit.
Munitor est conectoris coaxialis minuti ClickLoc et typici generis cavi, quod firmas connexiones et fidelem signi transmissionem confirmat. Constructio armata resistentiam ad damna mechanica, vibrationem et stressum ambientalem augent. Cum approbationibus CSA, ATEX et IECEx, proba normas internationales tutelae pro locis periculosis implet. Dimensio eius parva (1,8 × 1,6 × 119 cm) et levis structura (0,14 kg) ulterius facilitant installationem et operationem diuturnam. Productum in Civitatibus Foederatis Americae fabricatur et e Xiamen, Sinis, mittitur.
The 330104-00-08-10-02-05ad operationem in industrialibus exigentibus et periculosis ambientibus confectum est. Structura eius armata durabilitatem augemus et resistentiam ad vim mechanicam praebet. Certificatum est a CSA, ATEX, et IECEx; idcirco in locis periculosis, ubi stricta observantia normarum de salute et incolumitate requiritur, uti potest. Probatio signa stabilia et fida sub operatione continua transmittit, itaque ad usum diuturnum in applicationibus criticis supervisionis optime idoneum est.