Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-00-08-10-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330104-00-08-10-02-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
Waxaa Bently Nevada 330104-00-08-10-02-05 waa probe ee 3300 XL 8 mm ee xun oo loo sameeyey si loo qorsooray in la qorsooray habka ugu wanaagsan ee la eegayo xaaladaha industriyada. Sida ah ee 3300 XL series, waa loo sameeyey si loo qorsooray habka ugu wanaagsan ee la eegayo xaaladaha vibrashanka iyo dhaqanka meelaha la eegayo ee macmiilka la jiray.
Tani waxay leedahay xiriirka M10 × 1 oo la qoray, oo lagu bixiyay markaas oo la laabtay, taasoo si loo yareeyo xadgudubka mekhaanikada iyo dhaqmeedka kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee kuwa xun ee......
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330104-00-08-10-02-05 3300 XL 8 mm Qorsho |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330104-00-08-10-02-05 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x119cm |
| Miisaanka | 0.14KG |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| cabirka xariiqda | M10 × 1 korka metrigga |
| qaabka Qorshada | qoobka qorshaha ee 8 mm. |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 0 mm |
| Dheerirka Guud ee Kase-ka | 80 mm |
| Dhererka guud | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Nooca Iyaga La Jiro | Qorshooyinka Coaxial Yaryar ee ClickLoc |
| Kabalka - Qayb | kabelka caadi ah |
| Hagaajinta agaasiga | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
Waxaa 330104-00-08-10-02-05 3300 XL 8 mm Probe waxay ku jiraan tipka 8 mm oo leh xariir M10 × 1 metrik, taasoo si cadad ah ugu dhisaya la xiriirka isku dhafan ee caadi ah. Wuxuu leeyahay in-ka xariirka aan leeyin xariir 0 mm, iyo in-ka guud ee qorshaha 80 mm, taasoo si cadad ah ugu dhisaya qorsho yar oo kuwaan kasta oo ka mid ah qorshooyinka industriyada. In-ka guud ee kabelka 1.0 mitir (3.3 feet) wuxuu kaa caawinaya in lagu dhisdo kabelka kuwaan kasta oo ka mid ah qorshooyinka alaabta.
Wuxuu leeyahay kooniktor ClickLoc coaxial yar, iyo kabel caadi ah, taasoo si cadad ah ugu dhisaya la xiriirka kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo si cadad ah ugu dhisaya macluumaadka. Qorshada oo leh qurux wuxuu kaa caawinaya in lagu xirto dhaqso, dhaqso, iyo xoolooyinka ahaan. Marka laga helo waxyaabaha CSA, ATEX, iyo IECEx, qorshu wuxuu ku dhaqaaqdaa standaardaha caalamiga ah ee amaanta ee kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan kasta oo kuwaan......
Waxaa 330104-00-08-10-02-05waa la sameeyay si loo isticmaalo magaalayaasha industriyada kuwa xun iyo magaalayaasha xun. Qaabka la isticmaalo waa la sameeyay si loo dhisay qalaf ka badan iyo si loo dhisay in la galeyn karo xaladaha mekhanika. Marka la isticmaalo sertifikeetka CSA, ATEX, iyo IECEx, waa la isticmaalo magaalayaasha xun ee leh xaaladaha la isticmaalo si loo dhisay ammaanka. Qorshaha wuxuu si degdeg ah iyo si xaq ah ugu soo celiyaa isku darka marka la isticmaalo mararka badan, taasoo waxay muujisaysaa inay la isticmaalo dhammaan waqtiga la isticmaalo ilmibaarisinta kuwa muhiimka ah.