Όνομα Προϊόντος: Προβολέας NSV
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330901-11-25-10-01-00
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Ετικέτα
| Προβολέας Bently Nevada 3300 NSv | Παρακολούθηση δονήσεων των κουζινέτων |
| 330901-11-25-10-01-00 | Προσαρμογέας παρακολούθησης συμπιεστή |
| Προσεγγιστικός Αισθητήρας | Μη επαφής αισθητήρας μετατόπισης |
| Αισθητήρας παρακολούθησης δονήσεων | σειρά 3300 NSv |
| Προσαρμογέας μετατόπισης άξονα | Προσαρμογέας από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αισθητήρας ρευμάτων επαγωγής (eddy current) | Προσαρμογέας με άκρο από PPS |
| Παρακολούθηση Περιστρεφόμενων Μηχανημάτων | Αισθητήρας Συνδέσμου ClickLoc |
| Σύστημα Παρακολούθησης Κατάστασης | Αισθητήρας Βιομηχανικής Αυτοματοποίησης |
| Συμπαγής βιομηχανικός προσαρμογέας | Σύστημα Προστασίας Μηχανημάτων |
| Αισθητήρας για υψηλής ταχύτητας μηχανήματα | Αισθητήρας προληπτικής συντήρησης |
Ο Bently Nevada 330901-11-25-10-01-00 είναι ένας προσεγγισιακός αισθητήρας 3300 NSv, σχεδιασμένος για την ακριβή παρακολούθηση της δόνησης και της μετατόπισης του άξονα σε περιβάλλοντα με συμπαγή και υψηλής ταχύτητας περιστρεφόμενα μηχανήματα. Χρησιμοποιείται συχνά σε εφαρμογές όπως συμπιεστές, κιβώτια κυλίνδρων και βιομηχανικός περιστρεφόμενος εξοπλισμός, όπου ο διαθέσιμος χώρος για εγκατάσταση είναι περιορισμένος, αλλά η ακρίβεια των μετρήσεων είναι κρίσιμη.
Ο αισθητήρας διαθέτει άκρο από PPS (πολυφαινυλενοθείο) και περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304, εξασφαλίζοντας εξαιρετική αντοχή, αντίσταση στη φθορά και προστασία από διάβρωση. Διαθέτει επίσης κοαξικό καλώδιο με μόνωση FEP 75 Ω και συνδέσμου Miniature ClickLoc με προστατευτικό συνδέσμου για ασφαλή και αξιόπιστη μετάδοση σήματος.
Με εύρος λειτουργικής θερμοκρασίας από -52°C έως +177°C, ο 330901-11-25-10-01-00 παρέχει σταθερή απόδοση σε ακραία βιομηχανικά περιβάλλοντα. Ο συμπαγής σχεδιασμός του, το μήκος καλωδίου 1 μέτρου και η ευέλικτη διαμόρφωση εγκατάστασης τον καθιστούν ιδανικό για σύγχρονα συστήματα παρακολούθησης της κατάστασης.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Προσεγγισιακός αισθητήρας Bently Nevada 330901-11-25-10-01-00 NSV |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | Προβολέας NSV |
| Αριθμός Μέρους | 330901-11-25-10-01-00 |
| Διαστάσεις | 112x1,1x1,1 cm |
| Βάρος | 0.04κιλά |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 1.1 in |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 2,5 σε |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (39 in) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | Μικροσκοπικός κοαξονικός σύνδεσμος ClickLoc με προστατευτικό συνδέσμου, τυπικό καλώδιο |
| Επιλογή Έγκρισης Αρχής | Δεν απαιτείται |
| DC αντίσταση προσαρμογέα | 4,2 ± 0,5 Ω |
| Υλικό Αισθητήρα | Πολυφαινυλενίου θείου (PPS). |
| Υλικό Κασέτας Δοκιμαστικής Συσκευής | Ανοξείδωτος χάλυβας AISI 304 (SST). |
| Προδιαγραφές καλωδίου αισθητήρα | συναξονικό 75 Ω, μονωμένο με φθοριούχο αιθυλένιο προπυλένιο (FEP) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F) |
| Οθόνη αποθήκευσης | -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F) |
1. Ποια υλικά χρησιμοποιούνται στο 330901-11-25-10-01-00;
Ο 330901-11-25-10-01-00χρησιμοποιεί αισθητήρα από PPS και περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 για αντοχή και αντίσταση στη διάβρωση.
2. Ποιο είναι το μήκος καλωδίου του 330901-11-25-10-01-00;
Ο 330901-11-25-10-01-00παρέχεται με τυπικό μήκος καλωδίου 1,0 μέτρο (39 ίντσες).
3. Ποιον τύπο συνδέσμου χρησιμοποιεί το 330901-11-25-10-01-00;
Ο 330901-11-25-10-01-00χρησιμοποιεί συνδέσμους Miniature coaxial ClickLoc με προστατευτικό σύνδεσμο για ασφαλή εγκατάσταση.
4. Απαιτούνται εγκρίσεις από αρχές για το 330901-11-25-10-01-00;
Όχι, ο 330901-11-25-10-01-00δεν απαιτεί επιπλέον εγκρίσεις CSA/ATEX/IECEx.
5. Σε ποιες βιομηχανίες χρησιμοποιείται το 330901-11-25-10-01-00;
Ο 330901-11-25-10-01-00χρησιμοποιείται ευρέως σε εφαρμογές παρακολούθησης στον τομέα της παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας, του πετρελαίου και του αερίου, της πετροχημικής βιομηχανίας και των βιομηχανικών μηχανημάτων.
6. Γιατί είναι σημαντική η παρακολούθηση των δονήσεων με το 330901-11-25-10-01-00;
Ο 330901-11-25-10-01-00βοηθά στην πρόωρη ανίχνευση μηχανικών προβλημάτων, μειώνοντας τον χρόνο αδράνειας, βελτιώνοντας την ασφάλεια και παρατείνοντας τη διάρκεια ζωής του εξοπλισμού.
7. Είναι το 330901-11-25-10-01-00 κατάλληλο για συμπαγείς εγκαταστάσεις;
Ναι, το 330901-11-25-10-01-00έχει σχεδιαστεί ειδικά για συμπαγή περιβάλλοντα με περιορισμένο διαθέσιμο χώρο εγκατάστασης.