Ainm Táirge: Screabhaile NSV
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330901-11-25-10-01-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Bently Nevada 3300 NSv Scannáin | Monatóireacht Chruithnigh na n-Imbhleoga |
| 330901-11-25-10-01-00 | Monatóireacht Phrobe an Chomhphrúisitheora |
| Proba Glacach Cothromachta | Sensóir Neamhthagannach Iompair |
| Scannáin Miontorraingt Chruaithnigh | sraith 3300 NSv |
| Probe Aistriú Meabhairshuiche | Scannálaí de chrómchrua |
| Sainseansra Eddy Current | Probe Leathraic PPS |
| Monatóireacht Mheaisíní Róthartha | Scannáin le Ceangal ClickLoc |
| Córas Monatóireachta Stáide | Sensóir Uathhoghlaíochta Indistriúil |
| Probe Indiúil Chompacta | Córas Cosanta Mheaisíní |
| Séanóir Mheaisíní Ardfhreastalach | Scannán coimeád réamhchúraim |
An Bently Nevada 330901-11-25-10-01-00 is é seo probe thionscinteach NSv 3300 a dhearadh chun monatóireacht chruthachta agus aistriúcháin an shafáin a dhéanamh go cruinn i timpeallachtaí meaisíní rothartha compacta agus ardfhreastalach. Úsáidtear é go coitianta i bhfeidhmíochtaí cosúil le comhphrúisitheoirí, imbhleogacha, agus tacair indiúla rothartha ina bhfuil spás suiteála teoranta ach is criticiúil an cruinneas tomhais.
Tá an bhrainse leis an mbarr PPS (polyphenylene sulfide) agus leis an gcuarán staenlach AISI 304, a chinntíonn feabhas iontach ar fheabhas, ar chosaint in aghaidh na scagadh agus ar chosaint in aghaidh na gcóiríochta. Tá cábla co-axial le inslithe FEP 75 Ω agus ceangalóir ClickLoc beag le cosaintín ceangailteora air chun aistriú sinna sholéir agus sláintiúil.
Le raon teochta oibre ó -52°C go +177°C, cuireann an 330901-11-25-10-01-00 feidhmíocht stábil isteach i dtimpeallachta toirgthe an-dhifriúla. Tá a dhisean comhtháite, a fhad cábla 1 méadar, agus a chumraíochta suiteála solúbtha an-oiriúnach do chóras rianú na n-áitrithe inniu.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330901-11-25-10-01-00 NSV Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | Screabhaile NSV |
| Uimhir an Chuid | 330901-11-25-10-01-00 |
| Tomhas | 112x1.1x1.1cm |
| Meáchan | 0.04kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 1.1 orlach |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 2.5 in |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (39 orlach) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Nascóir co-axial beag ClickLoc le cosainteoir nascóra, cairde stándúnach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
| An t-áisreacht DC an phroib | 4.2 ± 0.5 Ω |
| Materail an tsiopa báis | Polaféinil-sulfid (PPS). |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléarca AISI 304. |
| Sonraí Cuirrte an Scannáin | co-iseal 75 Ω, insilte le fluoroethylen-propyléan (FEP) |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C (-62°F go +351°F) |
| Teocht stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +351°F) |
1. Cén sórt ábhar a úsáidtear i 330901-11-25-10-01-00?
An 330901-11-25-10-01-00úsáideann tip bhréige PPS agus cásáil ó chrómchruach AISI 304 chun é a dhéanamh ina mheáchan agus chun an t-ionsú a sheachaint.
2. Cad é fad an chabála i 330901-11-25-10-01-00?
An 330901-11-25-10-01-00tagann sé le fad cabála caighdeánach de 1,0 méadar (39 orlach).
3. Cén cineál nascán a úsáideann 330901-11-25-10-01-00?
An 330901-11-25-10-01-00úsáideann sé nascán co-axial beag le clúdach nascáin chun suiteáil shábháilte a chinntiú.
4. An gceadaítear 330901-11-25-10-01-00 ag oifigí?
Ní hea, ní áiríonn an 330901-11-25-10-01-00níl aon gceadúcháin breise CSA/ATEX/IECEx riachtanach.
5. I ndiúltas na dtionscal úsáideann 330901-11-25-10-01-00?
An 330901-11-25-10-01-00úsáidtear é go forleathan i gcur i bhfeidhm gheinearála cumhachta, ola & gás, peitriceimiceál, agus monatóireacht mhaisíní tionsclaí.
6. Cén fáth a bhfuil monatóireacht choscadh tábhachtach le 330901-11-25-10-01-00?
An 330901-11-25-10-01-00cuireann sé cabhair le fáil ar fhadhbanna meicniúla luath, ag laghdú an am nach féidir an t-equipéim a úsáid, ag feabhsú na slándála, agus ag fáscadh an tsaoil sheirbhíse den eipeas.
7. An oiriúnach 330901-11-25-10-01-00 do shuiteáilí lán-chumhachta?
Is féidir, an 330901-11-25-10-01-00déanta go sonrach do thimpeallachtaí lán-chumhachta le spás teoranta ar fáil do shuiteáil.