Magaca Alaabta: NSV Probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330901-11-25-10-01-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 3300 NSv Probe | Ilaalinta Qabarka Qabarka |
| 330901-11-25-10-01-00 | Ilaalinta Compressor |
| Qorsho Qorsho | Sensar ee Dib-u-eegta ee Dhaqsoodka |
| Sensorka Raadinta Dheerka | siriyadda 3300 NSv |
| Ilaalayaasha Xirka Dheerka | Qorsho oo ka dhaxlay in-ss |
| Sensar Eddy Current | Ilaalitaanka PPS Tip |
| Ku Daraya Qalabka La Togaynayo | Xagga Qabashada ee ClickLoc |
| Sistema Ee La Xiriira Kala Dhaqanka | Sensarka Istaarinta Gacmaha |
| Ilaalitaanka Tegnoolojiga Dhaqameed | Nidaamka Xariirka Ijtimuuka |
| Sensorka Macmiilka Xagga Jawaabka | Sensor ee ka tala galay siyaasadda ka hor ugu soo saaraya |
Waxaa Bently Nevada 330901-11-25-10-01-00 waa ilaalitaan 3300 NSv oo la sameeyay si loo ilaaliyo qabarka iyo dhexdhexaadka shaft ee ku saabsan macmiilka xagga jawaabka iyo macmiilka la xidhiidha. Waxa laga dhigaa waxyaabaha ka mid ah compressors, bearings, iyo macmiilka teginoolojiga la xidhiidha, taasoo leh fursad dheer ah oo la xidhiidha, laakiin heerka la ilaaliyey waa muhiim.
Baadhitaanku wuxuu leeyahay PPS (polyphenylene sulfide) iyo AISI 304 steel ah oo ah bir ah, taas oo hubineysa cimri dherer aad u fiican, iska caabin ah, iyo ilaalinta daxalka. Waxaa lagu qalabeeyaa fiilo isku-dhafan oo 75 Ω FEP-ka ah iyo isku-xidhka Miniature ClickLoc oo leh ilaalin isku-xidhka si loo helo gudbinta calaamadda oo aamin ah oo lagu kalsoonaan karo.
Iyada oo heerkulka hawlgalka uu u dhexeeyaa -52°C ilaa +177°C, 330901-11-25-10-01-00 wuxuu bixiyaa waxqabad deggan jawiga warshadaha ee daran. Qaab dhismeedkiisa yar, dhererka fiilada 1 mitir, iyo qaabeynta rakibidda dabacsan ayaa ka dhigaya mid ku habboon nidaamyada kormeerka xaaladda casriga ah.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330901-11-25-10-01-00 NSV Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | NSV Probe |
| ISIMKA QOOR | 330901-11-25-10-01-00 |
| Cabbirrada | 112x1.1x1.1cm |
| Miisaanka | 0.04Kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xagga aan korka lahayn | 1.1 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 2.5 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (39 in) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kooniksiin kaabalka xagga qoorta oo leh qorshaha la xidhiidha, kaabalka caadiga ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
| Kuwa Qalabka DC ee Guurka | 4.2 ± 0.5 Ω |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS). |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 304 stainless steel (SST). |
| Tafsiilada Kabalka Ilaalayaasha | 75 Ω coaxial, fluoroethylene propylene (FEP) insulated |
| Caano Caano | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F) |
| Dhammaadka ammarta | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F) |
1. Ma aha mid ka mid ah waxyaalaha la isticmaalo kartaa 330901-11-25-10-01-00?
Waxaa 330901-11-25-10-01-00wuxuu isticmaala qurux PPS iyo qurux dhinac ee ayso 304 ee dhinac ka dhexeeya oo leh awood la xidhiidha ama jiritaanka korroosiyada.
2. Waa maxay in ka badan ee kabelka ee 330901-11-25-10-01-00?
Waxaa 330901-11-25-10-01-00wuxuu laabataa dheeriyada kabelka caadi ah ee 1.0 mitir (39 inchi).
3. Waa maxay noocaha kaabta ee 330901-11-25-10-01-00?
Waxaa 330901-11-25-10-01-00waxay isticmaalaan kaabta coaxial yar ee ClickLoc iyo kaabta la xidhiidha si loo xidhiidho sida caadi ah.
4. Ma 330901-11-25-10-01-00 u baahan yahay waxbarasho ka soo baxa qishin?
Maya, 330901-11-25-10-01-00ma baahan yahay waxbarasho kala duwan oo ku saabsan CSA/ATEX/IECEx.
5. Xagga qaaraha ay 330901-11-25-10-01-00 loo isticmaalaa?
Waxaa 330901-11-25-10-01-00loogu isticmaalo badan waa xagga ujeedka khaas, nafta & gas, iyo xagga ujeedka khaas ee petrochemical, iyo xagga ujeedka maashinka iyo xagga ujeedka maashinka.
6. Maxaa yeelay in la eegto dhaqanka xagga ujeedka sida 330901-11-25-10-01-00?
Waxaa 330901-11-25-10-01-00wuxuu ka caawinayaa in la ogaado waxyaalaha mekhaniska ah ee ka hor, si loo yareeyo waqtiga la jirin, la furo ammaanka, iyo la yarreeyo waqtiga ujeedka.
7. Ma 330901-11-25-10-01-00 wuxuu leeyahay in la isticmaalo xagga qaaraha aan lahayn goob badan?
Haa, 330901-11-25-10-01-00wuxuu la sameeyay si guul darro ah ee xagga qaaraha aan lahayn goob badan.