Бүтээгдэхүүний нэр: NSV Пробник
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330901-11-25-10-01-00
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
TAG
| Бентли Невада 3300 NSV сорилт хэрэгсэл | Тулгуурын хөдөлгөөний мониторинг |
| 330901-11-25-10-01-00 | Компрессорын мониторинг сорилт |
| Ойрхан бүүрхүүн сорилт хэрэгсэл | Харилцаагүй хөдөлгөөнт мэдрэгч |
| Хөдөлгөөний хяналтын сенсор | 3300 NSv цуврал |
| Тэнхлэгийн шилжилтийн бүүрэлдүүр | Стайнлесс сталь сорилт |
| Эдди гүйдлийн сенсор | PPS дүрс сорилт |
| Эргэх машин механизмийн хяналт | ClickLoc холбогч сонгогч |
| Нөхцөл хяналтын систем | Үйлдвэрийн автоматжуулалтын сенсор |
| Бүтэн индустриал сорилт | Төхөөрөмж хамгаалах систем |
| Хурдхан машин техник сенсор | Урьдчилан таамаглаж хүчинд оруулж буй хүчинд оруулж буй сенсор |
Түүн Bently Nevada 330901-11-25-10-01-00 3300 NSv ойрхан бүсийн сорилт бөглүүр, бага хэмжээт, өндөр хурдны эргэдэг төхөөрөмжүүдийн хөдөлгөөн ба шахтын зөрүүг нарийн тодорхойлох зориулалттай. Түүнийг нүүрлүүр, дулгиун хөдөлгөөнүүд, үйлдвэрлэлийн эргэдэг төхөөрөмжүүд зэрэг хогшруулах газар хязгаарлагдмуйн, гэтэд нь хэмжилтийн нарийн чиньшүүд нь онцгой чухал бөглүүрүүдийн хувьд үлдээд ашигладаг.
Сорилт бөглүүр PPS (полифенил сульфид) оройтой, AISI 304 зоосон гуурсан хайрцагт бүрхүүлтэй, ялгаран сайн түрүүлэлт, дүүрүүлэлт ба цоорхойтой бүсийн нөлөөлөлд төвөгтүүд бүрхүүлтэй. Түүнд 75 Ом FEP-бүрхүүлт коаксиал кабель ба Miniature ClickLoc холбогч, холбогчийн хамгаалагч бүхлэд бүрхүүлтэй, итгэлтүүд, найдвартүүд сигнал дамжуулалт үзүүрлүүд.
Ажиллах температурын хүрээ -52°C–с +177°C хүртэл бөглүүр 330901-11-25-10-01-00 экстремум үйлдвэрлэлийн нөхцөлд тогтвортой ажиллаж, бага хэмжээт дизайн, 1 метр урт кабель ба хөөрхөн суулгах боломж нь үүрдийн нөхцөл шинжилгээний системүүдийн хувьд тохиромжтой.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330901-11-25-10-01-00 NSV Бүтээдүүр |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | NSV Пробник |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330901-11-25-10-01-00 |
| Хэмжээсүүд | 112х1.1х1.1см |
| Жин | 0.04Kg |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Утасгүй уртын сонголт | 1.1 инч |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 2.5 in |
| Нийт уртын сонголт | 1.0 метр (39 инч) |
| Холбох ба кабелийн төрлийн сонголт | Коннектор хамгаалагчтай жижиг коаксиаль ClickLoc коннектор, стандарт кабель |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | Шаардлагагүй |
| Датчикаас тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл | 4.2 ± 0.5 Ом |
| Хэмжигчийн үзүүрний материал | Полифенилен сульфид (PPS). |
| Пробын хайрцгийн материал | AISI 304 зэвэрдэггүй болор (SST). |
| Сорилт хэрэгслийн кабелийн техникийн үзүүлэлтүүд | 75 Ω коаксиал, фторэтилен пропилен (FEP) дотор нь хучилттай |
| Ашиглалтын температур | -52°C-с +177°C (-62°F-с +351°F) |
| Хадгалах температур | -52°C-с +177°C (-62°F-с +351°F) |
330901-11-25-10-01-00-д ямар материалууд ашигладаг?
Түүн 330901-11-25-10-01-00бат бөхийн чанартай, коррозид төвөгтүй бүтээлд PPS-ийн сүүл ба AISI 304 зөөлөн гангаас хийсэн бүрхүүл ашигладаг.
330901-11-25-10-01-00-н кабелийн урт хэд вэ?
Түүн 330901-11-25-10-01-00стандарт кабелийн урт нь 1,0 метр (39 инч) бөхийн чанартай.
330901-11-25-10-01-00 ямар холбогч ашигладаг?
Түүн 330901-11-25-10-01-00хадгалуур холбогчтой жижиг коаксиал ClickLoc холбогч ашигладаг, бүүрхүүлэх үед итгэлтүүн суургуулалт хангагдаг.
330901-11-25-10-01-00-д агентлагийн зөвшөөрэл шаардагдахгүй?
Үгүй, 330901-11-25-10-01-00нэмэлт CSA/ATEX/IECEx баталгаажуулалт шаарддагүй.
5. 330901-11-25-10-01-00 дугаарын бүтээдийг аль салбарт ашигладаг вэ?
Түүн 330901-11-25-10-01-00цахилгаан энергийн үйлдвэрлэл, газрын тос ба хий, нефтехимийн, аж ахуйн техник хэрэгсэлд хяналт тавих үйлдвэрт өргөн ашигладаг.
6. 330901-11-25-10-01-00-тэй холбоотон хөдөлгөөний хяналт яагаад чухал вэ?
Түүн 330901-11-25-10-01-00механик асуудлын үлдэгдлийг цаг тухайд нь илрүүлж, зогсолтын хугацааг бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр бүүрнүүр б......
7. 330901-11-25-10-01-00 дугаарын бүтээдийг нөмрөг орчинд суурилуулахад тохиромжтой вэ?
Тийм, тэгш 330901-11-25-10-01-00суурилуулалтын зай хязгаарлагдмуйн нөмрөг орчнуудад тусгайлан зохион бүтээдгүй.