Όνομα Προϊόντος: 3300 NSv Αισθητήρες Πλησιότητας
Επωνυμία: Bently Nevada
Αριθμός Μοντέλου: 330905-00-05-10-12-CN
Τόπος Προέλευσης: Ηνωμένες Πολιτείες
Εγγύηση: 12 μήνες
Whatsapp: +86 18020776782
Ηλ. ταχυδρομείο:[email protected]
Ετικέτα
| Προσεγγισιακό αισθητήριο Bently Nevada 3300 NSv | Παρακολούθηση δονήσεων ατμοστρόβιλου |
| Βιομηχανικό προσεγγισιακό αισθητήριο | Αισθητήρας προστασίας συμπιεστή |
| Αισθητήρας παρακολούθησης δονήσεων | Προσεγγισιακό αισθητήριο προστασίας μηχανημάτων |
| Προσεγγισιακό αισθητήριο παρακολούθησης θέσης άξονα | Μη επαφόμενο προσεγγισιακό αισθητήριο |
| Προστασία Μηχανημάτων με Περιστροφική Κίνηση | Αισθητήρας Βιομηχανικής Αυτοματοποίησης |
| Καλωδιακός Αισθητήρας FluidLoc | Αισθητήρας Πλησιότητας Υψηλής Θερμοκρασίας |
| Αισθητήρας Συνδέσμου ClickLoc | Αισθητήρας Πλησιότητας Από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
| Αισθητήρας με Σπείρωμα M10x1 | Αισθητήρας Πλησιότητας με Ακροδάκτυλο PPS |
| Βιομηχανικός αισθητήρας δόνησης | Αισθητήρας προληπτικής συντήρησης |
| Σύστημα Παρακολούθησης Κατάστασης |
Bently Nevada 330905-00-05-10-12-CN 3300 NSv Αισθητήρας Πλησιότητας είναι ένας αισθητήρας πλησιότητας υψηλής απόδοσης για βιομηχανική χρήση, σχεδιασμένος για ακριβή μέτρηση ταλαντώσεων και θέσης του άξονα σε συστήματα προστασίας περιστρεφόμενων μηχανημάτων. Κατασκευάζεται από την εταιρεία Bently Nevada και διαθέτει εξωτερικό περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304 και ακροδάκτυλο αισθητήρα από PPS, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη λειτουργία σε απαιτητικά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
Ο αισθητήρας είναι εξοπλισμένος με καλώδιο FluidLoc και μικροσκοπικό κοαξικό σύνδεσμο ClickLoc, προσφέροντας βελτιωμένη αντοχή στη διείσδυση υγρών και ασφαλή μετάδοση σήματος. Με συνολικό μήκος 1,0 μέτρο και εύρος λειτουργικών θερμοκρασιών από -52°C έως +177°C, ο αισθητήρας 330905-00-05-10-12-CN είναι κατάλληλος για εφαρμογές σε τουρμπίνες, συμπιεστές, αντλίες, κινητήρες και άλλο κρίσιμο περιστρεφόμενο εξοπλισμό.
|
Πωλήσεις |
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο |
|
|
Τζιμ Πέι |
|
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας |
1 ΤΕΜΑΧΙΟ |
|
Τιμή |
Επικοινωνήστε με την Winnie |
|
Λεπτομέρειες Συσκευασίας |
Αυθεντικό καινούριο, σφραγισμένο από το εργοστάσιο |
|
Χρόνος παράδοσης |
3–7 ημέρες |
|
Όροι Πληρωμής |
T/T |
|
Μέθοδος Αποστολής |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Ικανότητα προμήθειας |
Σε απόθεμα |
| Όνομα Προϊόντος | Bently Nevada 330905-00-05-10-12-CN 3300 NSv Προβολείς Προσέγγισης |
| Κατασκευαστής | Bently Nevada |
| Τύπος Προϊόντος | 3300 NSv Αισθητήρες Πλησιότητας |
| Αριθμός Μέρους | 330905-00-05-10-12-CN |
| Διαστάσεις | 111,5 × 1,6 × 1,6 εκ. |
| Βάρος | 0,06 kg |
| Τοποθεσία αποστολής | Xiamen, China |
| Χώρα προέλευσης | ΗΠΑ |
| Επιλογή μήκους από ρακόρ | 00 mm |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους Περιβλήματος | 50 χιλιοστά |
| Επιλογή Συνολικού Μήκους | 1,0 μέτρο (39 in) |
| Επιλογή Συνδετήρα και Τύπου Καλωδίου | Μικροσκοπικός ομοαξονικός σύνδεσμος ClickLoc, καλώδιο FluidLoc |
| DC αντίσταση προσαρμογέα | 4,2 ± 0,5 Ω |
| Τάση εξόδου σε mV/ Gauss | 0.002 |
| Υλικό Αισθητήρα | Πολυφενυληνικό Σουλφίδιο (PPS) |
| Υλικό Κασέτας Δοκιμαστικής Συσκευής | Ανοξείδωτος χάλυβας AISI 304 (SST) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F) |
| Οθόνη αποθήκευσης | -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F) |
1. Ποια είναι η κύρια εφαρμογή του 330905-00-05-10-12-CN;
Ο 330905-00-05-10-12-CN το προσέγγισης αισθητήριο χρησιμοποιείται κυρίως για την παρακολούθηση της δόνησης και τη μέτρηση της θέσης του άξονα σε περιστρεφόμενα μηχανήματα, όπως τουρμπίνες, συμπιεστές, αντλίες και κινητήρες.
2. Ποιος τύπος καλωδίου χρησιμοποιείται στο 330905-00-05-10-12-CN;
Ο 330905-00-05-10-12-CN χρησιμοποιεί καλώδιο FluidLoc με συνδετήρα Miniature coaxial ClickLoc για ασφαλή και σταθερή μετάδοση σήματος.
3. Ποιο είναι το συνολικό μήκος του 330905-00-05-10-12-CN;
Το συνολικό μήκος του 330905-00-05-10-12-CN είναι 1,0 μέτρο (39 ίντσες).
4. Ποια υλικά χρησιμοποιούνται στο 330905-00-05-10-12-CN;
Ο 330905-00-05-10-12-CN διαθέτει αισθητήρα από θειούχο πολυφαινυλένιο (PPS) και περίβλημα αισθητήρα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 304.
5. Ποιο είναι το εύρος λειτουργικών θερμοκρασιών του 330905-00-05-10-12-CN;
Ο 330905-00-05-10-12-CN λειτουργεί αξιόπιστα σε εύρος θερμοκρασιών από -52°C έως +177°C (-62°F έως +351°F).
6. Διαθέτει το 330905-00-05-10-12-CN πιστοποιητικά για επικίνδυνες περιοχές;
Ναι, 330905-00-05-10-12-CN έχει εγκριθεί με πιστοποιητικά CSA, ATEX και IECEx για επικίνδυνα βιομηχανικά περιβάλλοντα.