Magaca Alaabta: qaabaha 3300 NSv ee Dhexdooda
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330905-00-05-10-12-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Tag
| Bently Nevada 3300 NSv Proximity Probe | La xiriira Khaasidka Turbiin |
| Proximity Probe Istaaraha | Ilaalayaasha Xisbiyaha Compressor |
| Sensorka Raadinta Dheerka | Ilaalayaasha Xisbiyaha Maciintada |
| Proximity Probe Ka Horeeya Goobta Shaaf | Ilaalayaasha Dhexdooda Laga xidhiin |
| Xasiloonka Macaamiilka Dhaqsoodka | Sensarka Istaarinta Gacmaha |
| Kabalka FluidLoc ee Xagga Qabashada | Qorshaha Dhexdhexaadka ee Xagga Jirka Sare |
| Xagga Qabashada ee ClickLoc | Qorshaha Dhexdhexaadka Caadiga ah |
| Qorshaha oo leh Xagga M10x1 | Xagga Qabashada ee Ka Dhowa Qaabka Dhexdooda ee PPS |
| Qalabka xisaabta dhinaca dhinac ee ku saabsan dhaqanka | Sensor ee ka tala galay siyaasadda ka hor ugu soo saaraya |
| Sistema Ee La Xiriira Kala Dhaqanka |
Bently Nevada 330905-00-05-10-12-CN 3300 NSv Xagga Qabashada waa xagga qabashada ka dhowa qaabka dhexdooda ee caadi ah ee la isticmaalo si loo xasiloono xaqiiqda qabashada iyo goobta shaft ee macaamiilka qabashada. Waxa lagu abuuray Bently Nevada, taasoo leh gacanta dhinaca dheerka ee AISI 304 ee ka dhowa qaabka dhexdooda iyo xagga qabashada ee PPS si loo xasiloono in ay ugu yaraan qaybta sanaadiga.
Qorshaha waa la qaybtaa kabelka FluidLoc iyo kooniktoorka koaksyaal yar ClickLoc, taasoo si guul dar ah uga saamaynaya in koor ka dhacdo oo dhan iyo uga saamaynaya xiriirka sinyal ee caadi ah. Marka laga helo dheeradda guud ee 1.0 mitir iyo goobta jinsiga shaqaynta ee -52°C ilaa +177°C, 330905-00-05-10-12-CN waa la isticmaala karin kartaa turbiinada, kompreesarada, pumpada, motorrada, iyo waxyaabaha kale ee muhiimka ah ee ku saabsan quruxa.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330905-00-05-10-12-CN 3300 NSv Proximity Probes |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | qaabaha 3300 NSv ee Dhexdooda |
| ISIMKA QOOR | 330905-00-05-10-12-CN |
| Cabbirrada | 111.5x1.6x1.6cm |
| Miisaanka | 0.06kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xagga aan korka lahayn | 00 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 50 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (39 in) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Quruxda ClickLoc ka mid ah coaxial yar, quruxda FluidLoc |
| Kuwa Qalabka DC ee Guurka | 4.2 ± 0.5 Ω |
| Jawaabka voltaajiga ee ku jira mil pp/gauss | 0.002 |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 304 dhinac-dhinac oo ka mid ah dhinac-dhinac kala duwan |
| Caano Caano | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F) |
| Dhammaadka ammarta | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F) |
1. Waa maxay isticmaalka ugu sarreeya ee 330905-00-05-10-12-CN?
Waxaa 330905-00-05-10-12-CN qorshaha dhexeeya waxay leedahay isticmaalka ugu badan ee ku saabsan heerka siyaabta iyo heerka shaftiga ee siyaabta la joogo sida turbiinaha, kompreesheraha, pumpaha, iyo mootoraha.
2. Waa maxay nooca kabelka lagu isticmaaliyey ee 330905-00-05-10-12-CN?
Waxaa 330905-00-05-10-12-CN wuxuu isticmaala kabelka FluidLoc iyo kooniktoorka coaxial yar ClickLoc si loo dhisayo isku dhafan iyo isku dhafan ee siyaabta.
3. Waa maxay dheerarka guud ee 330905-00-05-10-12-CN?
Dheeriyada guud ee 330905-00-05-10-12-CN waa 1.0 mitir (39 inchi).
4. Midabta kuwa la isticmaalayo 330905-00-05-10-12-CN waa maxay?
Waxaa 330905-00-05-10-12-CN wuxuu leeyahay qalabka Polyphenylene Sulfide (PPS) iyo qalabka dhinac ee dhinac ee ayso 304 stainless steel.
5. Xagga joojinta 330905-00-05-10-12-CN waa maxay?
Waxaa 330905-00-05-10-12-CN wuxuu shaqaynayaa si guul leh ka dib marka laga eego jiritaanka xisaabta oo dhan ee -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +351°F).
6. 330905-00-05-10-12-CN waa ku saabsan xagga xadgudubka?
Haa, 330905-00-05-10-12-CN wuxuu leeyahay xaqiijinta CSA, ATEX, iyo IECEx ee kuwa xadgudubka industriyada xadgudubka.