Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 NSv Ойрхан байршлын сүүдэрлүүр
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330905-00-05-10-12-CN
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
TAG
| Bently Nevada 3300 NSv ойрхан бүсийн сорилтуур | Турбины хөдөлгөөн хяналт |
| Үйлдвэрийн ойрхан бүсийн сорилтуур | Шахуурга хамгаалах датчик |
| Хөдөлгөөний хяналтын сенсор | Төхөөрөмж хамгаалах сорилтуур |
| Хацарын байршил хяналтын сорилтуур | Хавьтаж нехүрэх ойрхан бүсийн датчик |
| Эргэх машин механизмийн хамгаалалт | Үйлдвэрийн автоматжуулалтын сенсор |
| FluidLoc кабель сондос | Дулаан төвдөр ойрхан бүснүүр сондос |
| ClickLoc холбогч сонгогч | Зоосон гангаар хийсэн ойрхан бүснүүр сондос |
| M10x1 оройн нүхтэй сондос | PPS оройт ойрхан бүснүүр сондос |
| Үйлдвэрийн хөдөлгөөний сенсор | Урьдчилан таамаглаж хүчинд оруулж буй хүчинд оруулж буй сенсор |
| Нөхцөл хяналтын систем |
Bently Nevada 330905-00-05-10-12-CN 3300 NSv ойрхан бүснүүр сондос энэ нь эргэдэг төхөөрөмжүүдийн хамгаалах системд хөдөлгөөн ба шахтын байршлыг нарийн хэмжих зориулалттай өндөр үр дүнтэй төмөрлөг үйлдвэрлэлийн ойрхан бүснүүр сондос юм. Bently Nevada компани түүнийг үйлдвэрлэж, загасын архангай 304 зоосон гангаар хийсэн бат бүтээмжтэй хайрцаг, ажиллахад найдвартай PPS сондос оройтой.
Сондос FluidLoc кабель ба жижиг коаксиал ClickLoc холбогчтой хангагдаж, шингэн нүүрлэх үзэгдлээс дүүрэн хамгаалалт үзүүлж, итгэмжит дохио дамжуулалт хангагдаж буй. Нийт урт нь 1,0 метр, ажиллах температур диапазон -52°C – +177°C бөлгөөнүүд, компрессорууд, насосууд, моторууд ба бусад чухал эргэдэг төхөөрөмжүүдийн хэрэглээнд тохиромжтой.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330905-00-05-10-12-CN 3300 NSv Ойрхан байршлын пробник |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 NSv Ойрхан байршлын сүүдэрлүүр |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330905-00-05-10-12-CN |
| Хэмжээсүүд | 111.5x1.6x1.6 см |
| Жин | 0.06кг |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Утасгүй уртын сонголт | 00 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 50 мм |
| Нийт уртын сонголт | 1.0 метр (39 инч) |
| Холбох ба кабелийн төрлийн сонголт | Жижиг коаксиал ClickLoc холбогч, FluidLoc кабель |
| Датчикаас тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл | 4.2 ± 0.5 Ом |
| Тооцооны эрчим хүч | 0.002 |
| Хэмжигчийн үзүүрний материал | Полифенилен сульфид (PPS) |
| Пробын хайрцгийн материал | AISI 304 байршингийн ган (SST) |
| Ашиглалтын температур | -52°C-с +177°C (-62°F-с +351°F) |
| Хадгалах температур | -52°C-с +177°C (-62°F-с +351°F) |
330905-00-05-10-12-CN-ийн үндсэн хэрэглээ юу вэ?
Түүн 330905-00-05-10-12-CN ойрхон бүүрдүүлэх сорилдогч нь турбины, шахуургын, насосын, хөдөлгүүрүүд зэрэг эргэдэг төхөөрөмжид хөдөлгөөний хэмжилт болон тэнхлэгийн байршлыг тодорхойлох зүүлд үндсэн хэрэглээд оршино.
330905-00-05-10-12-CN-д ямар кабель төрөл ашигладаг вэ?
Түүн 330905-00-05-10-12-CN илүү найдвартай ба тогтвортой сигнал дамжуулалт хангахын тулд FluidLoc кабель ба жижиг коаксиал ClickLoc холбогч ашигладаг.
330905-00-05-10-12-CN-ийн нийт урт хэд вэ?
Нийт урт 330905-00-05-10-12-CN 1.0 метр (39 инч).
330905-00-05-10-12-CN-д ямар материалын хэрэглээ бүүрдүүлэх сорилдогчид ашигладаг вэ?
Түүн 330905-00-05-10-12-CN pPS (полифенилен сульфид) хүртэлцүүрт үзүүртэй, AISI 304 төмөр-нүүрсөд бүрхүүлт хүртэлцүүртэй.
5. 330905-00-05-10-12-CN-ийн ажиллах температур хязгаар ямар вэ?
Түүн 330905-00-05-10-12-CN –52°C –с +177°C (–62°F –с +351°F) хоорондх температур хязгаарт тогтвортой ажилладаг.
6. 330905-00-05-10-12-CN нь аюултай бүсүүдийн сертификатыг хүлээн авчихуйц вэ?
Тийм ээ. 330905-00-05-10-12-CN аюултай үйлдвэрлэлийн орчинд ажиллахын тулд CSA, ATEX болон IECEx сертификатуудаар баталдаг.