Ainm Táirge: broscairí Ghlacach 3300 NSv
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330905-00-05-10-12-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Clib
| Bently Nevada 3300 NSv Proximity Probe | Monatóireacht Chruithniú Turbín |
| Súileadh Tionsclaíochta | Sainseanóir Cosanta Comhphrósair |
| Scannáin Miontorraingt Chruaithnigh | Scannáin Cosanta Mheaisíní |
| Súileadh Suíomh an Ghuaire | Sainseanóir Glacach Neamhtheagmháil |
| Cosaint ar Mhaisíní Rótharacha | Sensóir Uathhoghlaíochta Indistriúil |
| FluidLoc Cable Probe | Brosnóir Ghlacach Teas Ard |
| Scannáin le Ceangal ClickLoc | Brosnóir Ghlacach Crómchrua |
| Brosnóir le Cásca M10x1 | Sensóir Glacachta le Bainte as PPS |
| Sensar crochadh tionsclaíoch | Scannán coimeád réamhchúraim |
| Córas Monatóireachta Stáide |
Bently Nevada 330905-00-05-10-12-CN 3300 NSv Proximity Probe is é seo probe aithníochta tionsclaíoch ardghníomhach deartha chun tomhas cruinn gutha agus suíomh an róda i gcóras cosainte gluaisin. Tá an modh seo déanta ag Bently Nevada agus tá cás de staenlais AISI 304 ina bhfuil an probe agus barr PPS air le haghaidh oibriú oiriúnach i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dochartha.
Tá an bhréagán le cabhlach FluidLoc agus ceangalóir co-axial mionmhéide ClickLoc air, a sholáthraíonn tuaslagacht ard i gcoinne iontrála leithidí agus trasnú sínialta sláintiúil. Le fad iomlán de 1.0 méadar agus raon teochta oibre ó -52°C go +177°C, is féidir an 330905-00-05-10-12-CN a úsáid le turbsíní, comhphrúisirí, puimpí, gluiní agus eile de thionsclaí rotharacha criticiúla.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330905-00-05-10-12-CN 3300 NSv Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | broscairí Ghlacach 3300 NSv |
| Uimhir an Chuid | 330905-00-05-10-12-CN |
| Tomhas | 111.5x1.6x1.6cm |
| Meáchan | 0.06KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 00 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 50 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (39 orlach) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Nasc ClickLoc co-axial beag, cábla FluidLoc |
| An t-áisreacht DC an phroib | 4.2 ± 0.5 Ω |
| Torthaí an t-ionsáite i mV pp/gauss | 0.002 |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléar AISI 304 |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C (-62°F go +351°F) |
| Teocht stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +351°F) |
1. Cad é an t-úsáid príomha 330905-00-05-10-12-CN?
An 330905-00-05-10-12-CN úsáidtear an bhréagaire ghlacach go príomha le monatóireacht choscanna agus tomhas suíomh na sreang i meaisíní rothartha mar shampla turbsíní, comhphrúisirí, puimpí agus mótair.
2. Cén cineál cábla a úsáidtear i 330905-00-05-10-12-CN?
An 330905-00-05-10-12-CN úsáideann sé cábla FluidLoc le ceangalaitheoir coaxial beag ClickLoc chun aistriú sinna slán agus staible.
3. Cad é an fhad iomlán ar 330905-00-05-10-12-CN?
Is é an fhad iomlán ar 330905-00-05-10-12-CN 1.0 méadar (39 orlach).
4. Cén cineál ábhar a úsáidtear i 330905-00-05-10-12-CN?
An 330905-00-05-10-12-CN tá cinn bhréagair de Polyphenylene Sulfide (PPS) agus cás bhréagair de stáinseol AISI 304 ann.
5. Cad é raon teochta oibriúcháin 330905-00-05-10-12-CN?
An 330905-00-05-10-12-CN oibríonn sé go sláintiúil laistigh de raon teochta ó -52°C go +177°C (-62°F go +351°F).
6. An bhfuil certifícáidí limistéir mianach ag 330905-00-05-10-12-CN?
Is, 330905-00-05-10-12-CN tá ceadúnas CSA, ATEX, agus IECEx air le haghaidh timpeallachta tionsclaíocha maraithe.