Ainm an Táirghe:3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodail: 330101-10-27-05-02-05
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330101-10-27-05-02-05 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Earra | Sonraí teicniúla |
|---|---|
| Sampla | 330101-10-27-05-02-05 |
| Cineál próba | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Íograis aschuir | 7.87 V/mm (200 mV/mil) |
| Raon Líneach | 0.25 mm go 2.3 mm |
| Cineál cábla | 75Ω triaxial le insiléadh FEP |
| Conneector | Nascannóir ClickLoc le platanamh óir |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
| Cineál Snáithín | 3/8-24 UNF |
| Roghanna Fad Iomlán | 0.5 m go 9 m |
| Meáchan | ~323 g/m (corp an phroib) |
| Comhoideachas na Córais | 3300 XL Proximitor Sensor |
An 330101-10-27-05-02-05tá an 3300 XL 8 mm proximity probe deartha chun tomhas cruinn ard a dhéanamh ar choscadh agus ar shuíomh i meaisíní tionsclaíocha. Mar chuid den tsraith Bently Nevada 3300 XL, tá sé comhoiriúnach le cábáil fhadaithe 3300 XL agus sensóirí 3300 XL Proximitor chun tomhas stábil gan teagmháil a sholáthar i dtimpeallachtaí deacra.
Tógtha ar an 3300 XL 8 mm ardán , an 330101tacaíonn an bhrúisín le hairíonna cothrom le scannán leithscannáin, ag soláthar sínálacha cruinn do chosc giorrúcháin, do shuíomh ocsaigh, agus do shínáil tagartha Keyphasor. Cinntíonn a thógáil láidir oibríocht iontaofa faoi choinníollacha ard-teochta, sturra leictreach, agus brú meicniúil a fhaightear go minic i dtuairiscí, i gcomhphrósóirí, agus i gcórasanna eitleáin rothach.
Deartha ar son ionadúlachta agus comhlíonais le caibidlí API 670, an 330101-10-27-05-02-05cinntíonn aschur sínála cothrom, suiteáil éasca, agus staideallacht fhadtéarmach i rith feidhmeanna mionscrúdaithe criticiúla.
C1: Cad é an príomhúsáid an bhréige 330101?
Freagra 1: Úsáidtear é chun tomhas gan teagmháil a dhéanamh ar ghrádú agus ar shuíomh i gcórais meicniúla rothartha.
C2: An bhfuil 330101 совместим le gach córas 3300 XL?
F2: Tá, tá sé iomlána comhoiriúnach le sensóirí 3300 XL Proximitor agus cábáin sábháilteach.
Ceist 3: An féidir leis oibriú i timpeallachtaí teasa ard?
F3: Tá, ag tacú le teochtaí oibre go dtí +177°C.
C4: An dtacaíonn sé le hiriailtí Keyphasor?
F4: Tá, úsáidtear é go forleathan do thomhais luais agus tagairt fáis.
C5: An bhfuil an nasc in aghaidh an scuabtha?
F5: Tá, cinntíonn an nasc ClickLoc gur ceangal slán agus in aghaidh an chrochta.
| Uimhir | Cur síos |
|---|---|
| 141078 | lámhleabhar an Chóras Transduicéara 3300 XL 8 mm agus 3300 5 mm |
| 175751 | córas iolrach 3300 XL i stáin dhian, 12"x12"x6", ag tacú le go dtí 8 shensóir Proximitor le ceangal DIN nó le ceangal ar phainéal, díolta de réir ATEX Zone 0/1 |
| 176467 | córas 3300 XL i stáin dhian, 12"x8"x6", ag tacú le go dtí 4 shensóir Proximitor le ceangal DIN nó le ceangal ar phainéal, díolta de réir ATEX Zone 0/1 |
| 330181 | cás crómchrua 3300 XL, 13" x 9.5" x 7", ag tacú le go dtí 8 shensóir DIN nó 6 shensóir Proximitor ar phláta, oiriúnach do shuiteáil i limistéar mianach, ceadaithe do ATEX Zone 0/1 agus North American Division 1/2 |
| 02120015 | Táirgeadh físeach an réigiún, 1.0 mm² (18 AWG), cábla trí-threoite le scáthán agus leathaireamh, fad a dhéanann tú féin |
| 138492-01 | Bord suiteála ionadach ar phainéal le haghaidh córas 3300 XL |
| 138493-01 | Bord suiteála ionadach DIN le haghaidh córas 3300 XL |
| 148722-01 | plug tástála 3300 XL le comhéadan 3 phinn agus le pluigíní banana chun tástáil a dhéanamh ar bheithiú na n-ionsaithe gan an t-iarbhír réigiún a bhaint amach |
| 04310310 | screwbolt 6-32 UNC le haghaidh suiteála shensóir Proximitor, 4 screwbolts riachtanach in aghaidh gach shensóir |
| 03200006 | Tape féin-ghlúnta siolacain, rolla 9.1 méadar, a sholáthraíonn insiléireacht agus cosaint timpeallachta do chónnairc |
| 40113-02 | Bosca cosanta chónnairc do thomhais 3300 XL 8 mm agus do cháblaí leathú, lena n-áirítear uirlisí suiteála |
| 136536-01 | Adaptóir cosaint nasc chun comhoiriúnacht a sholáthar le huirlisí suiteála roimh 1998 agus le naisc ClickLoc 75Ω |
| 40180-02 | Pacáiste cosanta chónnairc, lena n-áirítear 10 phairt do thomhais agus do cháblaí leathú |
| 03839410 | Cosanta chónnairc triaxial 75Ω fir, do chábail leathú, a sholáthraíonn sealú timpeallachta |
| 03839420 | Cosaint bhean 75Ω do chonnector trí-ghaolach don teaghrán taispeána agus do chonnachtaí an tsénsóra Proximitor, a chinntíonn cosaint timpeallachta |