Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | 300 XL 8 mm Probe |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 |
| Tomhas | 17.5x17.5x1.3cm |
| Meáchan | 0.08 kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.88 ± 0.50 Ω |
| Rogha Fad Iomlán | 2.0 méadar (6.6 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Ábhar sealaithe an phroib | Viton® O ring |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
An Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm Probe is é seo proib ard-shonraíochta bunaithe ar thionchar gaoithe a dhearadh chun tomhas cruinn suíomh agus scuabtha na rothar i meaisíní rothartha. Tá sé oiriúnach do úsáid i dtionscnamh ina bhfuil teorainn chrua le haghaidh suiteála ach fós ag coimeád torthaí síniala stábla agus cruinn do thiomáin, do chomhphrúisí agus do gheanaráin.
Mar chuid den tsraith 3300 XL 8 mm, soláthraíonn sé tomhas gan teagmháil trí athruithe a bhrath sa réimse leictreomhagnaidiúil idir an bharr phroibé agus an dromchla sprioc ina bhfuil ceangal. Cinntíonn a thógáil láidir agus a dheasghnáthú sealála go mbíonn ionadú fadtéarmach aige i ngnóthanna tionsclaíocha dúnta.
An 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm Probe tá an t-imeallachta DC ainmnithe aige de 7.88 ± 0.50 Ω agus fad iomlán an chabála de 2.0 méadar (6.6 troigh). Úsáideann sé ceangalóir coaxial beag ClickLoc le cabhlach chaighdeánach chun ceangal leictreach slán a chinntiú.
Tá barr an phroibé déanta as polaifinilín sulfide (PPS), agus tá an chúlchás déanta as stáinléan AISI 303 nó 304. Sealáiltear é le hO-lúb Viton® chun cosaint timpeallachta agus staidear fadtéarmach a chinntiú. Oibríonn an aonad le hardchruinneas agus tacann sé malartú le comhpháirteanna eile den tsraith 3300 5 mm agus 8 mm, rud a chuireann leis an gcompluacht ar an gcóras gan gá le athchoigeartú.
Tomhas ar ard-ghaileacht chun suíomh an rothair agus monatóireacht choscadh a thabhairt go cruinn
Tá an t-elemént tomhais 8 mm níos mó, rud a fheabhsaíonn staidiúlacht an shoinmhe i gcomparáid le súileanna 5 mm
Tá sealáil Viton® O-ring curtha in áirithe chun tuilleadh tuirseachta a thabhairt i gcoinne ola, fuarainne agus timpeallachtaí dochartha
Tá an dúntán dé-ghuailteach in ann fiúntacht mheicniúil láidir agus tuirseachta a chur in áirithe i gcoinne caorachta
Is comhoiriúnach le córas na sreinge 3300, rud a chuireann in áirithe ionadú agus nuashonrú éasca
Níl calibráil ar an mbanc riachtanach, rud a laghdaíonn am agus costas an t-ullmhúcháin
Tá an dearadh cumasach, agus is oiriúnach é do shuiteálacha ina bhfuil spás teoranta
An Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm Probe úsáidtear é go forleathan i dtuircéid gáis agus tuircéid steame, i gcomhbhrúchóirí ciorcalach, i bpumpáin agus i mbochtáin, i nginéiríocht thionscail, i gcumasaíocht ola & gáis, i gcórais peitriceimiceach agus réamhsholáthraithe, i scéimeanna giniúna cumhachta, agus freisin i meaisíní rothacháin ghnáth atá ag teastáil monatóireachta choscadh agus suímh le cruinneas.
An 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm Probe imíonn sé ról criticiúil i ndiagnóis an mhaisnéirí trí ghluaisteán an chraobh agus an suíomh raidiálach a mheas go leanúnach. Cuireann sé ar fáil an bhrath luath ar phointeanna míbhuanaithe mar shamhlaíocht an rothair, míshonrú, neamhstability an chraobh, agus úsáid na mbearings.
Trí sholáthar comharthaí fíor-amharcacha a bhfuil staidear agus cruinneas ard acu, tacann sé le straitéisí coimeád réamhchúraim agus le monatóireacht bunaithe ar staid. Nuair a chuirtear isteach sa chóras cosc, éiríonn sé níos sláintiúla an t-equipéil, laghdaíonn sé an t-imeallachas gan rabhadh, agus feabhsaíonn sé an t-oiriúnacht oibre iomlán i maisnéirí rothach criticiúla.