Өнімнің атауы: 3300 XL 8 мм сенсор
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
шолу
| Өнімнің атауы | 300 XL 8 мм зонды |
| Бренд атауы | Бентли Невада |
| Модель нөмірі | 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 |
| Жоғары жері | АҚШ |
| Кепілдік | 12 ай |
| Төлеу тәсілдері | T/T |
| Отпремдау | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Сатыс: |
Электрондық пошта: |
WhatsApp: |
|
Джим Пэй |
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 мм зондысы |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм сенсор |
| Бөлек Нөмір | 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 |
| Өлшемдер | 17,5×17,5×1,3 см |
| Салмағы | 0,08 кг |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Жағдайда | Жаңа және заводтық қаптамадағы оригинал |
| Номиналдық сенсордың тұрақты ток кедергісі | 7,88 ± 0,50 Ом |
| Жалпы ұзындық опциясы | 2,0 метр (6,6 фут) |
| Коннектор мен кабель түрі опциясы | Миниатюрлық коаксиалдық ClickLoc коннектор, стандартты кабель |
| Зондының герметиктеу материалы | Viton® O-сақинасы |
| Зонд қорапшасының материалы | AISI 303 немесе 304 болаты (SST) |
| Зонд ұшының материалы | Полифенил сульфид (PPS) |
The Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 мм зондысы бұл – айналып тұрған машиналарда ротордың орны мен тербелісін дәл өлшеуге арналған жоғары дәлдікті айналымдық токтар әдісі бойынша жұмыс істейтін жақындық зондысы. Ол критикалық жабдықтар үшін, мысалы, турбиналар, компрессорлар және генераторлар үшін тұрақты және дәл сигнал шығысын сақтай отырып, орнату шектеулері тым қатаң болған жағдайларға арналған.
3300 XL 8 мм сериясының бір бөлігі ретінде, ол зондтың ұшы мен өткізгіш мақсатты беті арасындағы электромагниттік өрістегі өзгерістерді сезіну арқылы контактсіз өлшеу жүзеге асырады. Оның берік құрылымы мен герметиктік дизайны қатаң өнеркәсіптік орталарда ұзақ мерзімді сенімділікті қамтамасыз етеді.
The 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 мм Зонды номинал тұрақты ток кедергісі 7,88 ± 0,50 Ом құрайды, ал жалпы кабель ұзындығы 2,0 метр (6,6 фут) болады. Қауіпсіз электрлік қосылу үшін стандартты кабельмен жабық миниатюралық коаксиалды ClickLoc коннекторы қолданылады.
Зонд ұшы полифенилен сульфидтен (PPS) жасалған, ал корпусы AISI 303 немесе 304 маркалы шойыннан жасалған. Ортаның әсерінен қорғау мен ұзақ мерзімді тұрақтылықты қамтамасыз ету үшін Viton® O-сақинасымен герметиктелген. Құрылғы жоғары дәлдікпен жұмыс істейді және басқа 3300 сериясының 5 мм және 8 мм компоненттерімен ауыстырылуы мүмкін, сондықтан жүйені қайта калибрлеусыз икемділік қамтамасыз етіледі.
Дәл ротордың орнын және тербелістерді бақылау үшін жоғары дәлдікті өлшеу
8 мм-лік ұзындығы көп сезгіш элемент 5 мм-лік зондтарға қарағанда сигналдың тұрақтылығын жақсартады
Viton® O-сақинасының тығыздалуы май, ылғал және қатал орталарға төзімділікті арттырады
Темірбетонды болат корпусы берік механикалық төзімділік пен коррозияға төзімділік қамтамасыз етеді
3300 сериялық жүйелермен сыйласымдылығы орын ауыстыруды және жаңартуды жеңілдетеді
Стендте калибрлеу қажет емес, бұл жөндеу уақыты мен шығындарын азайтады
Компактты дизайн кеңістігі шектеулі орнатуларға сай
The Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 мм зондысы ол газ және бу турбиналарында, центрифугалық компрессорларда, сорғылар мен электрқозғалтқыштарда, өнеркәсіптік генераторларда, мұнай мен газ өндіру жабдықтарында, петрохимиялық және қайта өңдеу жүйелерінде, сонымен қатар дәл тербеліс пен орналасу бақылауы қажет болатын жалпы айналмалы машиналарда кеңінен қолданылады.
The 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 мм Зонды ол валдың тербелісі мен радиалды орнын үздіксіз бақылау арқылы машиналарды диагностикалауда маңызды рөл атқарады. Бұл ротордың тепе-теңдігінің бұзылуы, осьтердің дұрыс орналаспауы, валдың тұрақсыздығы және жастықтардың тозуы сияқты ақауларды ерте анықтауға мүмкіндік береді.
Тұрақты және жоғары дәлдіктегі нақты уақыттағы сигналдарды беру арқылы ол болжамды техникалық қызмет көрсету стратегияларын және жағдайға негізделген бақылауды қолдайды. Қорғаныс жүйелеріне интеграцияланған кезде ол жабдықтың қауіпсіздігін арттырады, күтпеген тоқтап қалуларды азайтады және маңызды айналмалы жабдықтарда жалпы операциялық сенімділікті жақсартады.