Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm prob
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 300 XL 8 mm Probka |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm Prob |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm prob |
| Hissə Nömrəsi | 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 |
| Ölçülər | 17,5×17,5×1,3 sm |
| Çəki | 0.08 kq |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Nominal probun daimi cərəyan müqaviməti | 7,88 ± 0,50 Ω |
| Ümumi uzunluq variantı | 2,0 metr (6,6 fut) |
| Konnektor və kabel növü variantı | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru, standart kabel |
| Probkanın möhürlənmə materialı | Viton® O halqası |
| Probun Qutu Materialı | AISI 303 və ya 304 paslanmayan polad (SST) |
| Probucun Ucu Materialı | Polifenilen sulfid (PPS) |
The Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm Prob bu, fırlanan maşınlarda rotorun mövqeyini və titrimini dəqiq ölçmək üçün nəzərdə tutulmuş yüksək dəqiqlikli eddy-cərəyan yaxınlıq probkasıdır. Turbinlər, kompressorlar və generatorlar kimi təhlükəli avadanlıqlar üçün sabit və dəqiq siqnal çıxışı təmin edərkən, quraşdırılma məhdudiyyətləri çox sıx olan tətbiqlər üçün optimallaşdırılmışdır.
3300 XL 8 mm seriyasının bir hissəsi olaraq, probun ucu ilə keçirici hədəf səthi arasındakı elektromaqnit sahəsindəki dəyişiklikləri hiss edərək təmasdan azad ölçmə imkanı verir. Onun möhkəm konstruksiyası və möhürləmə dizaynı tələbkar sənaye mühitində uzun müddətli etibarlılığı təmin edir.
The 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm Prob nominal DC müqaviməti 7,88 ± 0,50 Ω, ümumi kabel uzunluğu isə 2,0 metr (6,6 fut) təşkil edir. Təhlükəsiz elektrik qoşulması üçün standart kabel ilə miniatür koaksial ClickLoc konektorundan istifadə olunur.
Probun ucu polifenilen sulfid (PPS)-dən, korpusu isə AISI 303 və ya 304 paslanmayan polad materiallarından hazırlanmışdır. Mühitə qarşı qorunma və uzunmüddətli sabitlik təmin etmək üçün Viton® O-ring ilə möhürlənmişdir. Cihaz yüksək dəqiqliklə işləyir və digər 3300 seriyasının 5 mm və 8 mm komponentləri ilə mübadilə edilə bilir; bu da sistemə çeviklik verir və yenidən kalibrasiya tələb etmir.
Dəqiq rotor mövqeyi və titrəmə monitorinqi üçün yüksək dəqiqlikli ölçmə
Daha böyük 8 mm sensor elementi 5 mm probalara nisbətən siqnal sabitliyini artırır
Viton® O-ring qoruyucu örtüyü neftə, rütubətə və çətin iş şəraitinə qarşı müqaviməti artırır
Paslanmayan polad korpus güclü mexaniki davamlılıq və korroziyaya qarşı müqavimət təmin edir
3300 seriyasının sistemləri ilə uyğundur; bu da asan əvəzləmə və yeniləmə imkanı yaradır
Stenddə kalibrasiya tələb olunmur; bu da texniki xidmət vaxtını və xərclərini azaldır
Kompakt dizayn məhduddur yer şəraitində quraşdırma üçün uyğundur
The Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm Prob bu cihaz geniş miqyasda qaz və buxar turbinlərində, sentrifüj kompressorlarda, nasos və mühərrikdə, sənaye generatorlarında, neft və qaz hasilatı avadanlıqlarında, neft-kimya və emal sistemlərində, enerji istehsalı obyektlərində, habelə dəqiq titrəmə və mövqe monitorinqi tələb edən ümumi fırlanan maşınlar üçün geniş istifadə olunur.
The 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm Prob oxun titrəməsini və radial mövqeyini davamlı izləyərək maşınlar diaqnostikasında vacib rol oynayır. Bu, rotor balanssızlığı, qeyri-düzgünlük, oxun sabitsizliyi və yataqların aşınması kimi nasazlıqların erkən aşkarlanmasına imkan verir.
Stabil və yüksək dəqiqlikli real vaxt siqnalları təmin edərək proqnozlaşdırıcı texniki xidmət strategiyalarını və vəziyyətə əsaslanan monitorinqi dəstəkləyir. Qoruma sistemlərinə inteqrasiya olunaraq avadanlığın təhlükəsizliyini artırır, gözlənilməz dayanma müddətlərini azaldır və tənəzzül tələb edən döner maşınların ümumi iş etibarlılığını yaxşılaşdırır.