Назва продукту: датчика наближення 3300 XL 8 мм
Назва бренду: Бентлі Невада
Номер моделі: 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12
Місце походження: Сполучені Штати
Гарантія: 12 місяців
WhatsApp:+86 18020776782
Електронна пошта: [email protected]
огляд
| Назва товару | 300 XL 8 мм датчик |
| Назва бренду | Бентлі Невада |
| Номер моделі | 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 |
| Місце походження | США |
| Гарантія | 12 місяців |
| Спосoby оплати | T/T |
| Відправка | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Продаж: |
Ел. пошта: |
WhatsApp: |
|
Цзінь Пей |
| Назва товару | Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 мм датчик |
| Виробник | Бентлі Невада |
| Тип продукту | датчика наближення 3300 XL 8 мм |
| Номер деталі | 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 |
| Розміри | 17,5×17,5×1,3 см |
| Вага | 0,08 кг |
| Місце відправлення | Сямен, Китай |
| Країна-виробник | США |
| Стан | Новий та оригінальний у заводській упаковці |
| Номінальний постійний струм датчика (опір) | 7,88 ± 0,50 Ом |
| Варіант загальної довжини | 2,0 метра (6,6 фута) |
| Варіант з'єднувача та кабелю | Мініатюрний коаксіальний з'єднувач ClickLoc, стандартний кабель |
| Матеріал ущільнення датчика | O-подібне кільце Viton® |
| Матеріал корпусу датчика | Нержавіюча сталь AISI 303 або 304 (SST) |
| Матеріал наконечника датчика | Поліfenilen сульфід (ППС) |
Труби Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 мм датчик це високоточний вихровий індукційний датчик наближення, призначений для точного вимірювання положення ротора та вібрації в обертальних машинах. Він оптимізований для застосування в умовах обмежених монтажних просторів і забезпечує стабільний та точний вихідний сигнал для критичного обладнання, такого як турбіни, компресори та генератори.
Як частина серії 3300 XL 8 мм, забезпечує безконтактне вимірювання шляхом виявлення змін у електромагнітному полі між наконечником датчика та провідною цільовою поверхнею. Його міцна конструкція та герметична конструкція забезпечують тривалу надійність у складних промислових умовах.
Труби 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 мм датчик має номінальний постійний струм опір 7,88 ± 0,50 Ом і загальну довжину кабелю 2,0 метра (6,6 фута). Для надійного електричного з’єднання використовується мініатюрний коаксіальний роз’єм ClickLoc із стандартним кабелем.
Наконечник датчика виготовлений із поліфеніленсульфіду (PPS), а корпус — з нержавіючої сталі AISI 303 або 304. Герметизація здійснюється за допомогою O-подібного кільця з Viton® для забезпечення захисту від навколишнього середовища та тривалої стабільності. Пристрій працює з високою точністю й підтримує взаємозамінність з іншими компонентами серії 3300 діаметром 5 мм і 8 мм, що забезпечує гнучкість системи без необхідності повторної калібрування.
Високоточне вимірювання для точного контролю положення ротора та вібрації
Більший чутливий елемент діаметром 8 мм покращує стабільність сигналу порівняно з датчиками діаметром 5 мм
Ущільнення з O-подібним кільцем із Viton® підвищує стійкість до масла, вологи та агресивних умов експлуатації
Корпус із нержавіючої сталі забезпечує високу механічну міцність і стійкість до корозії
Сумісний із системами серії 3300, що забезпечує просту заміну та модернізацію
Не вимагає калібрування на стенді, що скорочує час і витрати на технічне обслуговування
Компактна конструкція, придатна для встановлення в умовах обмеженого простору
Труби Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 мм датчик широко використовується в газових і парових турбінах, центрифугальних компресорах, насосах і двигунах, промислових генераторах, обладнанні для видобутку нафти та газу, нафтопереробних та петрохімічних установках, а також на об’єктах електрогенерації й у загальному обертальному обладнанні, де потрібний точний контроль вібрації та положення.
Труби 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 мм датчик відіграє критичну роль у діагностиці машинного обладнання, постійно контролюючи вібрацію валу та його радіальне положення. Це дозволяє виявляти несправності на ранніх стадіях, зокрема дисбаланс ротора, невісновку, нестабільність валу та знос підшипників.
Завдяки наданню стабільних і високоточних сигналів у реальному часі пристрій підтримує стратегії прогнозного технічного обслуговування та моніторингу стану обладнання. Інтегрований у системи захисту, він підвищує безпеку обладнання, зменшує непередбачені простої та покращує загальну експлуатаційну надійність критичного обертального обладнання.