ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm probe
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 300 XL 8 mm ပရိုဘ် |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
ရောင်းချမှု: |
အီးမေးလ် - |
ဝပ်စပ်: |
|
ဂျင်း ပေ |
| ထုတ်ကုန်အမည် | Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm probe |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 |
| အရွယ်အစား | 17.5x17.5x1.3 စင်တီမီတာ |
| အလေးချိန် | 0.08 ကီလိုဂရမ် |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အခြေအနေ | အသစ်နှင့် မူရင်း စက်ရုံထုပ်ပိုးမှုတွင် ရှိသည် |
| ပရိုဘ်၏ အမည်မှုန်းသော DC ပါဝါခုခံမှု | 7.88 ± 0.50 Ω |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | ၂.၀ မီတာ (၆.၆ ပေ) |
| ကွန်နက်တာနှင့် ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | မိုက်ခရိုဆိုက်ဇီယမ် ClickLoc ကွန်နက်တာ၊ စံကေဘယ်လိုင်း |
| ပရိုဘ် ပိတ်မို့ရောင်းပစ္စည်း | Viton® O ring |
| ပရိုဘ်ကိုယ်ထည်ပစ္စည်း | AISI 303 သို့မဟုတ် 304 စတိန်းလက်စ်သံမဏိ (SST) |
| ပရိုဘ် အဖျား၏ ပစ္စည်း | ပေါ်လီဖင်နီလင် ဆူเฟိုင် (PPS) |
၎င်း Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် ဤပရိုဘ်သည် လှည့်ပတ်သော စက်မှုပစ္စည်းများတွင် ရိုတာ၏ နေရာနေရာနှင့် ကြွေလှဲမှုကို တိကျစွာ တိုင်းတာရန်အတွက် အထူးဒီဇိုင်းထုတ်ထားသော အမြင့်အရည်အသွေး အီဒီ-ကারেন့် နီးစပ်မှု ပရိုဘ်ဖြစ်ပါသည်။ ဤပရိုဘ်သည် တပ်ဆင်ရာတွင် ကန့်သတ်ချက်များ ပိုမိုတင်းကြပ်သည့် အသုံးပုံအတွက် အထူးအာရုံစိုက်မှုဖြင့် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပြီး တူဘိုင်းများ၊ ကွန်ပရက်ဆာများနှင့် ဂျင်နေရေးတာများကဲ့သို့သော အရေးကြီးသော စက်မှုပစ္စည်းများအတွက် တည်ငြိမ်မှုရှိပြီး တိကျသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသော စိုက်ထားသေ......
3300 XL 8 mm စီးရီး၏ အစိတ်အပိုင်းတစ်ခုအဖြစ်၊ ပရိုဘ်၏ အထိပ်နှင့် လျှပ်ကူးသည့် ပစ္စည်းများပေါ်ရှိ ပစ်စ်မှုန်းမှု များကို ခွဲခြမ်းစိတ်ဖြာခြင်းဖြင့် ထိတ်တွေ့မှုမရှိသော တိကျသော တိုင်းတာမှုများကို ပေးစေပါသည်။ ၎င်း၏ ခိုင်မာသော တည်ဆောက်မှုနှင့် ပိတ်မိသော ဒီဇိုင်းသည် စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် ရှုပ်ထွေးမှုများရှိသော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် ရှည်လျားသော အသုံးပျော်မှုကို အာမခံပေးပါသည်။
၎င်း 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် dC ပုံမှန် ပိုမိုမှုန်းမှုသည် 7.88 ± 0.50 Ω ဖြစ်ပြီး ကြိုး၏ စုစုပေါင်းအရှည်သည် ၂.၀ မီတာ (၆.၆ ပေ) ဖြစ်ပါသည်။ ၎င်းသည် လျှပ်စစ်ဆက်သွယ်မှုကို အာမခံရန် စံသတ်မှတ်ထားသော ကြိုးနှင့် မိုင်ခရိုကြိုး ကွန်နက်တာ ClickLoc ကို အသုံးပြုပါသည်။
ပရိုဘ်၏ အထိပ်သည် ပေါ်လီဖီနီလင် ဆာလ်ဖိုက် (PPS) ဖြင့် ပုံစေးထားပြီး အိမ်ထောင်သည် AISI 303 သို့မဟုတ် 304 စတီလ်သံမှုန်ဖြင့် ပုံစေးထားပါသည်။ ၎င်းသည် Viton® O-ring ဖြင့် ပိတ်မိထားပြီး ပတ်ဝန်းကျင်အတွက် ကာကွယ်မှုနှင့် ရှည်လျားသော အချိန်ကာလအထိ တည်ငြိမ်မှုကို အာမခံပေးပါသည်။ ဤအသုံးပြုမှုသည် အလွန်တိကျသော လုပ်ဆောင်မှုကို ပေးစေပြီး 3300 စီးရီး၏ 5 mm နှင့် 8 mm အစိတ်အပိုင်းများနှင့် အစားထိုးအသုံးပြုနိုင်မှုကို ပေးစေပါသည်။ ထို့ကြောင့် ပြန်လည်ချိန်ညှိမှုမလိုဘဲ စနစ်၏ လွန်းမှုနှင့် ပေါ်လ်ပ်မှုကို ပေးစေပါသည်။
မှန်ကန်သော ရိုတာအနေအထားနှင့် ခုန်ပေါက်မှု စောင်းတွေ့မှုကို အတိအကျ စောင်းတွေ့ရန် အမြင့်အဆင့် တိကျမှုရှိသော တိုင်းတာမှု
အာရုံခံမှုအစိတ်အပိုင်း ၈ မီလီမီတာ ပိုမိုကြီးမားခြင်းဖြင့် ၅ မီလီမီတာ ပရိုဗ်များနှင့် နှိုင်းယှဉ်လျှင် စိတ်ခေါ်မှု တည်ငြိမ်မှု ပိုမိုကောင်းမွန်လာခြင်း
Viton® O-ring ပိတ်မိုအ်ခ်သည် ဆီ၊ စိုထုံးမှုနှင့် ပြင်ပ ပတ်ဝန်းကျင်ဆိုးရွားမှုများကို ပိုမိုခံနိုင်ရည်ရှိစေခြင်း
စတီလ်သံမဏိ အဖွေးအထုပ်သည် အလွန်ကောင်းမွန်သော ယန္တရားဆိုင်ရာ ခံနိုင်ရည်နှင့် ချေးတက်မှုကို ခံနိုင်ရည်ရှိမှုကို ပေးစေခြင်း
3300 စီးရီးစနစ်များနှင့် သ совместимဖြစ်ပြီး လွယ်ကူစွာ အစားထိုးခြင်းနှင့် အဆင့်မြှင့်ခြင်းများ ပြုလုပ်နိုင်ခြင်း
စားပွဲပေါ်တွင် ကောင်းစောင်းတွေ့မှု မလိုအပ်သောကြောင့် ပြုပြင်ထိန်းသိမ်းမှု အချိန်နှင့် စုစုပေါင်း ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကုန်ကု......
နေရာအကောင်းအများ လိုအပ်သည့် တပ်ဆင်မှုများအတွက် သင့်တော်သော စုပ်ချုပ်ထားသော ဒီဇိုင်း
၎င်း Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် ဂက်စ်နှင့် စတီမ် တာဘိုင်းများ၊ အလှည့်ကြောင်း ဖိအားမှုန်းစက်များ၊ ပန်ပါများနှင့် မော်တာများ၊ စက်မှု မော်တာများ၊ ရေနံနှင့် သဘော်ထုတ်လုပ်ရေး စက်ကူးများ၊ ပက်ထရိုကေမီကယ်နှင့် ရှုပ်ထွေးမှု လျှော့ချရေး စနစ်များ၊ စွမ်းအင်ထုတ်လုပ်ရေး စက်ရုံများ အပါအဝင် ခုန်ပေါက်မှုနှင့် အနေအထား စောင်းတွေ့မှုကို တိကျစွာ လိုအပ်သော အထွေထွေ အလှည့်ကြောင်း စက်မှုပစ္စည်းများတွင် အသုံးများပါသည်။
၎င်း 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် စက်ရဲ့ ရောဂါရှာဖွေရေးမှာ အရေးပါတဲ့ အခန်းကဏ္ဍကို ပါဝင်ပါတယ်။ ၎င်းသည် ရိုတာ မညီမျှမှု၊ မညီမျှမှု၊ shaft မတည်ငြိမ်မှု၊ လေလံအဝတ်အစားလို အမှားများကို အစောပိုင်းတွင် ရှာဖွေနိုင်သည်။
တည်ငြိမ်ပြီး တိကျတဲ့ အချိန်နဲ့တပြေးညီ အချက်ပြမှု ပေးခြင်းအားဖြင့် ကြိုတင်ခန့်မှန်းထိန်းသိမ်းရေး မဟာဗျူဟာတွေနဲ့ အခြေအနေအခြေခံ စောင့်ကြည့်မှုကို ထောက်ပံ့ပါတယ်။ ၎င်းသည် ကာကွယ်ရေးစနစ်များတွင် ပေါင်းစပ်ထားခြင်းဖြင့် စက်ပစ္စည်းများ၏ လုံခြုံမှုကို မြှင့်တင်ပေးပြီး မမျှော်လင့်သော ရပ်နားချိန်ကို လျှော့ချပေးပြီး အရေးပါသော လည်ပတ်နေသော စက်ပစ္စည်းများတွင် အထွေထွေ လုပ်ငန်းချောမွေ့မှုကို မြှင့်တင်ပေးသည်။