Název výrobku: sonda 3300 XL 8 mm
Název značky: Bently Nevada
Typ modelu: 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12
Místo původu: Spojené státy
Záruka: 12 Měsíců
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
přehled
| Název produktu | 300 XL 8 mm sondy |
| Název značky | Bently Nevada |
| Číslo modelu | 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 |
| Místo původu | USA |
| Záruka | 12 Měsíců |
| Způsoby platby | T/T |
| Zásilka | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Prodej: |
E-mail: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Název produktu | Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm sondy |
| Výrobce | Bently Nevada |
| Typ produktu | sonda 3300 XL 8 mm |
| Část číslo | 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 |
| Rozměry | 17,5 × 17,5 × 1,3 cm |
| Hmotnost | 0.08 kg |
| Místo expedice | Xiamen, Čína |
| Země původu | USA |
| Stavu | Nové a originální v továrním balení |
| Jmenovitý stejnosměrný odpor sondy | 7,88 ± 0,50 Ω |
| Možnost celkové délky | 2,0 metru (6,6 stop) |
| Možnost konektoru a typu kabelu | Miniaturní koaxiální konektor ClickLoc, standardní kabel |
| Těsnicí materiál sondy | O-kroužek z Viton® |
| Materiál pouzdra sondy | Nerezová ocel AISI 303 nebo 304 (SST) |
| Materiál hrotu sondy | Polyfenylensulfid (PPS) |
The Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm sondy je vysoce přesná vířivová blízkostní sonda určená k přesnému měření polohy a vibrací rotoru v rotačních strojích. Je optimalizována pro aplikace s omezenými prostorovými podmínkami montáže a zároveň poskytuje stabilní a přesný signál pro kritická zařízení, jako jsou turbíny, kompresory a generátory.
Jako součást řady 3300 XL 8 mm poskytuje bezkontaktní měření snímáním změn elektromagnetického pole mezi hrotem sondy a vodivým povrchem cílového objektu. Jeho robustní konstrukce a těsnicí design zaručují dlouhodobou spolehlivost v náročných průmyslových prostředích.
The 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 Sonda 3300 XL 8 mm má jmenovitý stejnosměrný odpor 7,88 ± 0,50 Ω a celkovou délku kabelu 2,0 metru (6,6 stop). Pro bezpečné elektrické připojení používá miniaturizovaný koaxiální konektor ClickLoc se standardním kabelem.
Hrot sondy je vyroben z polyfenylensulfidu (PPS), zatímco pouzdro je zhotoveno z nerezové oceli AISI 303 nebo 304. Je utěsněno O-kroužkem z materiálu Viton® pro zajištění ochrany před vlivy prostředí a dlouhodobé stability. Jednotka pracuje s vysokou přesností a umožňuje vzájemnou zaměnitelnost s jinými komponenty řady 3300 o průměru 5 mm a 8 mm, čímž umožňuje flexibilitu systému bez nutnosti opětovné kalibrace.
Měření vysoké věrnosti pro přesné monitorování polohy rotoru a vibrací
Větší snímací prvek o průměru 8 mm zlepšuje stabilitu signálu ve srovnání se sondami o průměru 5 mm
Těsnění z O-kroužku z materiálu Viton® zvyšuje odolnost proti oleji, vlhkosti a náročným prostředím
Pouzdro ze nerezové oceli poskytuje vysokou mechanickou odolnost a odolnost proti korozi
Kompatibilní se systémy řady 3300, což umožňuje snadnou výměnu a modernizaci
Není vyžadována kalibrace na stolním pracovišti, čímž se snižuje doba a náklady na údržbu
Kompaktní konstrukce vhodná pro instalace v prostředích s omezeným místem
The Bently Nevada 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 3300 XL 8 mm sondy je široce používán v plynových a parních turbínách, odstředivých kompresorech, čerpadlech a motorech, průmyslových generátorech, zařízeních pro těžbu ropy a plynu, petrochemických a rafinačních systémech a zařízeních pro výrobu elektrické energie, stejně jako v obecných rotačních strojích vyžadujících přesné monitorování vibrací a polohy.
The 330101-XX-XX-20-02-CN MOD 147773-00-12 Sonda 3300 XL 8 mm hraje klíčovou roli při diagnostice strojů tím, že neustále monitoruje vibrace hřídele a jeho radiální polohu. Umožňuje včasnou detekci poruch, jako je nerovnováha rotoru, nesouosost, nestabilita hřídele a opotřebení ložisek.
Díky poskytování stabilních a vysoce přesných signálů v reálném čase podporuje strategie prediktivní údržby a monitorování stavu zařízení. Po integraci do systémů ochrany zvyšuje bezpečnost zařízení, snižuje neočekávané výpadky a zlepšuje celkovou provozní spolehlivost kritických rotačních strojů.