Ainm an Táirghe:3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodail: 330103-00-16-10-01-00
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330103-00-16-10-01-00 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Earra | Cur síos |
|---|---|
| Sampla | 330103-00-16-10-01-00 |
| Sraith | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Cineál Snáithín | Craiceann méadrach M10 x 1 |
| Méid an Cháis | 160 mm (rogha atá le cumrú) |
| Fad gan chasadh | 0–150 mm le hathrú |
| Cineál cábla | cearcach triaxial le scudoilte 75Ω |
| Cineál Conneachta | Nascóir le platanamh óir ClickLoc |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
| Teocht Stórála | -52°C go +177°C |
| Materiál brúchán | Cruachlann Corróidiúil (AISI 303/304) |
| Materail an bhriste | PPS (Polaphenyléan Sulfide) |
| Meáchan | ~0.32 kg (an bhriseadh amháin) |
| Toisí | diamadar an bhriseadh: 8 mm, fad an chórais: 1–5 m |
An 330103-00-16-10-01-00is é an 3300 XL 8 mm Proximity Probe eilimint aitheantais idirchruinn ardghníomhachta deartha chun lámhach agus ionadú cruinn a mhiontoradh i mbithmheicniúchán rothartha. Mar chuid den córas Trasduchtóra Trítháirgeachta 3300 XL 8 mm , oibríonn sé le cábáin méadaighthe agus le sensóirí Proximitor chun comharthaí aistriú staible agus cruinn a sholáthar i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dúnta.
Mionsamplaí mar 330103(M10 x 1 caighdeánach, gan armáil) 330104(leagan armáilte) a chinntíonn roghaanna suiteála soladacha do riachtanais meicniúla éagsúla. Tacaíonn an córas le tomhais shuighiúla agus thiomhail, agus mar sin is oiriúnach é do fheidhmeanna monatóireachta tuirbíní, comhphrósóirí, agus puimpí.
Tá an sraith phroibí seo déanta chun ionadúlacht a chinntiú, ag cinntiú staid seolta iontach, ionadaitheachta, agus comhlíonachta le caighdeáin industriúla do mhothú cois cinn leanúnach.
C1: Cad é an príomhghníomh de 330103-00-16-10-01-00?
F1: Úsáidtear é le haghaidh tomhas cruinn oscailteachta agus suíomh na tréimhse i bhfeithicil tionsclaíochta rothartha.
Ceist 2: An féidir leis an bhfocail seo oibriú le comphoirt eile den tsraith 3300 XL?
F2: Tá sé comhoiriúnach go hiomlán le cáblaí sárluaithe 3300 XL agus leis na scannáin Proximitor.
C3: Cén t-ionsaí a úsáidtear go coitianta sa thionchar seo?
F3: Úsáidtear é go forleathan i bplandáin cumhachta, i bplandáin ceimiceacha, i mbáirnáin stáin agus i gcóras uathamaitiú meaisíní.
C4: An oiriúnach an bhrúisín do thimpeallachtaí tromchúiseacha?
F4: Tá, tá sé deartha do thimpeallachtaí ard-teochta, ard-oscaileachta agus timpeallachtaí le EMF láidir.
C5: An dtacaíonn sé le roghanna cábla armáilte?
F5: Tá, tá leaganacha caighdeánacha agus armáilte ar fáil, ag brath ar riachtanais an leagtha.
| Uimhir | Cur i láthair |
|---|---|
| 03200006 | Tape féin-chumascach silicóna, roll 9.1 méadar (10 yard), a úsáidtear chun nascóirí a chosaint, a sholáthraíonn inslitheacht leictreach agus sealadh timpeallachta, ní mholtar a úsáid laistigh den chúlchás máinéar. |
| 40113-02 | Bosca cosanta n-aisnéisí do phroibí 3300 XL 8 mm agus do chábail leathaithe, lena n-áirítear cosaintí n-aisnéisí agus uirlisí suiteála |
| 136536-01 | Adaptair cosantóir nascóra a ligann duit uirlisí leagtha roimh 1998 a úsáid le nascóirí 75Ω ClickLoc. |
| 40180-02 | Cosaintí n-aisnéisí, pacáiste de 10 phár le haghaidh phroibí 3300 XL 8 mm agus chábail leathaithe |
| 03839410 | cosantóir nascóra fir 75Ω triaxial do cháblaí sábhála, a sholáthraíonn cosaint timpeallachta agus paráil shábhála nascóra |
| 03839420 | cosaint 75Ω do chónnachta triaxial mná le haghaidh sraitheanna taispeántóirí agus nascanna sensar Proximitor, cosnaíonn sé i gcoinne eispózú timpeallachta |
| 04301007 | bolcán gléasaithe 3/8-24 le hullmhaíochtaí don tsiúr, lena n-áirítear dhá bholl a bheith drillithe chun gléasú daingean a chinntiú |
| 04301008 | Bolcán gléasaithe M10 x 1 le hullmhaíochtaí don tsiúr, deartha chun gléasú daingean taispeántóirí a chinntiú le siúr slándála |
| 330153-01 | bogearraí cónnachta 3300 XL do thaispeántóirí 8 mm agus cáblaí leathnaithe, lena n-áirítear cónnachtaí ClickLoc, cásanna, toradh FEP, agus tape silicin |
| 330153-09 | bogearraí cónnachta 3300 XL ETR do úsáid i dtuairiscí teasa ard, lena n-áirítear cónnachtaí ClickLoc, cásanna, toradh FEP do theasa ard, agus tape silicin |
| 163356 | Bogearraí uirlis crimpála cónnachta lena n-áirítear iontrálacha iolachónnachta agus treoracha le haghaidh suiteála, comhoiriúnach le córas ClickLoc |