Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-16-10-12-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330103-00-16-10-12-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
An Súileán 3300 XL 8 mm Bently Nevada 330103-00-16-10-12-05 is scannáin thar a bheith iontaofa é seo a dheanann tomhas ar ghluaisteán agus ar shuíomh i dtionscnaimh tionscnaimh. Tá teicneolaíocht cábla FluidLoc agus nasc co-axial beag ClickLoc ann, rud a chinntíonn cosaint láidir in aghaidh isteachú leathach agus coinníollacha timpeallachta doiléirsí. Tá sé déanta as cruach stáin láidir agus tá sé deartha chun tomhas cruinn a dhéanamh, agus úsáidtear é go forleathan i gcóras monatóireachta meaisíní criticiúla.
Tomhais crochadh an sreang agus an suíomh radaighil i meaisíní rothartha
Tiontann sé gluaiseacht mhicniúil go dtí comharthaí leictreacha ag baint úsáide as teicneolaíocht reo-thiubh
Soláthraíonn sé sonraí leanúnacha don chóras monatóireachta stádais agus don chóras cosanta meaisíní
Tacaíonn sé le tomhas cruinn aistriúcháin i dtimpeallachtaí indiastriúla
Ceadaíonn sé oibriú reliabla i dtimpeallachtaí tromchúiseacha agus ag teochtaí ard
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Súileán 3300 XL 8 mm Bently Nevada 330103-00-16-10-12-05 |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-16-10-12-05 |
| Tomhas | 116x1.8x1.8cm |
| Meáchan | 0.1KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 00 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 160 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Nasc ClickLoc co-axial beag, cábla FluidLoc |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Teocht Oibríochta agus Stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +350°F) |
| Cuiris (roghnach ar an dá thaobh) | Cábla sainiúil AISI 302 nó 304 SST le cás FEP amuigh |
Dearadh cábla FluidLoc chun cosaint fhorleathanaigh agus timpeallachta a fheabhsú
Nascóir ClickLoc co-axial bheag chun naisc slán agus staible a chinntiú
Dearadh broispe coimhlinteach le fad iomlán de 1.0 méadar (3.3 troigh)
fad an chúlchás: 160 mm le 0 mm den chuid nach bhfuil caolbhuaite
Barr an bhróispe as PPS (polyphenylene sulfide) chun tuilleadh seasmhacht don teocht agus don cheimic
Cás as stáinléan AISI 303/304 chun éirí leathtacht agus cosaint in aghaidh na gcórúcháin
Cuardaíocht roghnach de stáinléan sioncaíochta le cás FEP amuigh chun tuilleadh cosaint
Raon leathan teochta oibre agus stórála: -52°C go +177°C
Certaithe ag CSA, ATEX, agus IECEx le haghaidh comhlíontais tionscnaimh idirnáisiúnta
An t-imeallachas DC caighdeánach oiriúnach do pherformance sínithe stábla
Baineann an t-ionsamhlú ceartchórasach iargúlta le haghaidh léirithe cruinn oscailte agus suíomh
Tugann an t-aistriú sínithe stábla leas ar shonraíocht tomhais sa chóras tionscnaimh
Deartha chun oibriú leanúnach i timpeallachtaí teochta an-éagsúla
Laghdaitheann teicneolaíocht FluidLoc an riosc a bheith ag cur isteach ar an sínial le fliuchta nó leibhéal
Riachtanann na hábhair ina bhfuil feidhmchlár díreach go dtí seal fada agus go bhfuil riachtanais íseal maidir leis an n-ullmhú
Tacaíonn caighdeáin slándála dearbhaithe le feidhmchlár iontaofa i ndaoine a oibríonn faoi rialachán
Oiriúnaithe chun monatóireacht airde-chruinne agus sláinte an mheaisín rothartha
Ceist 1: Cén cineál teicneolaíochta tomhais a úsáideann an 330103-00-16-10-12-05?
A1: Is oiriúnach do bholta PE, bolta glassa, cartóin, boscaí páipéir, agus cannaí ársa an 330103-00-16-10-12-05úsáideann teicneolaíocht iarrthar ciorcúil chun crochadh agus suíomh a thomhas gan teagmháil fisiciúil.
Ceist 2: Cad é na buntáistí a sholáthraíonn cábla FluidLoc sa 330103-00-16-10-12-05?
A2: An 330103-00-16-10-12-05úsáideann cábla FluidLoc chun an t-aistriú iontaofa istigh a chosaint ó iontráil leithidí agus ó fháil ar choinníollacha timpeallachta dochartha.
Ceist 3: An féidir an 330103-00-16-10-12-05 a úsáid i córas meaisíní ar ard-teochta?
Freagra 3: Tá, an Bently Nevada 330103-00-16-10-12-05 ag oibriú go hiomlán i réimse teochta ó -52°C go +177°C, rud a fhágann gur oiriúnach é do úsáid i gcóras ar ard-teochta.
Ceist 4: Céard atá ann a dhéanann an 330103-00-16-10-12-05 oiriúnach do chóras monatóireachta inbhuanaithe?
Freagra 4: Tá an 330103-00-16-10-12-05soláthraíonn sé aschur sainiúil staible, tá sé déanta as cruach stáin neamhshaothair, agus tá ceadúnaíochtaí slándála dearftha aige, rud a chinntíonn feidhmíocht shlándála i gcóras monatóireachta inbhuanaithe.
Ceist 5: An dtacaíonn an 330103-00-16-10-12-05 le roghanna suiteála soladacha?
A5: Sea, an 330103-00-16-10-12-05lena an nasc ClickLoc co-axial beag agus cabhlach armáilte roghnach le haghaidh suiteála soléir agus sláintiúil.
Ceist 6: I ndiaidh aon chomhtháin is féidir leis an 330103-00-16-10-12-05 a úsáid is fearr?
Freagra 6: An 330103-00-16-10-12-05is oiriúnach go háirithe do thimpeallachtaí tionsclaíocha doiléirsí mar shampla bunáinntí cumhachta, baincanna agus córas mheaisíní casaidh tromacha.