Nomen producti: 3300 XL 8 mm sonda
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330103-00-16-10-12-05
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm sonda |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330103-00-16-10-12-05 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The Bently Nevada 330103-00-16-10-12-05 3300 XL 8 mm Probula est proba proximitātis altīus fīdēlitātis ad applicationēs industriālēs monitōris vibrationis et positionis cōnfecta. Technologia FluidLoc cābīlis et conector Miniātūris coaxiālis ClickLoc in eā includuntur, quae firmam praeservationem adversus liquidōrum ingressum et asperās conditiōnēs ambientālēs sēcūrant. Ex rōbustō accipiō inox constrūcta et ad praecīsam mensūram cōnfecta, in systēmātibus monitōris machīnārum criticārum late adhibētur.
Vibrationēs axis et positionem radialem in machīnīs rotātōriīs metitur
Mōtum mechanicum in signa elēctrica convertit per technolōgiam cūrrēntium vōrticōsum
Data continua praebet ad systēmata monitōris conditiōnis et praeservātiōnis machīnārum
Supportat praecisam mensuram displacement in ambientes industrialibus
Permittit operationem fidam in condicionibus asperis et ad altas temperaturas
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330103-00-16-10-12-05 3300 XL 8 mm Probula |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm sonda |
| Numerus partis | 330103-00-16-10-12-05 |
| Dimensiones | 116x1.8x1.8cm |
| Pondus | 0.1kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Longitudo non filetata Option | 00 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 160 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | Minutus conector coaxialis ClickLoc, FluidLoc cable |
| Optionem Aprobationis Agentiae | CSA, ATEX, IECEx Approbationes |
| Materies Tipulae Sondae | Sulfidum Polyphenyleni (PPS) |
| Materies Causae Probae | Ferrum inoxydabilis (SST) AISI 303 vel 304 |
| Temperatura Operativa et Conditio | ab −52°C usque ad +177°C (ab −62°F usque ad +350°F) |
| Armātūra (optiōnālis utrīusque) | Flexibilis AISI 302 aut 304 SST cum externā veste FEP |
Designum cavi FluidLoc pro augmentata protectione contra liquida et condiciones ambientales
Conector ClickLoc coaxialis minutus pro connexionibus securis et stabilibus
Designum compactum probae cum longitudine totali unius metri (3,3 pedum)
longitudo cassae 160 mm cum sectione non filetata 0 mm
Apex probae ex PPS (sulfido polyphenyleno) pro resistentia thermica et chemica
Custodia ex accipitro inox AISI 303/304 pro durabilitate et resistentia corrosioni
Armatura ex accipitro inox flexibilis optativa cum iaceto externo FEP pro protectione addita
Latus ambitus temperaturarum operativarum et servandarum: -52°C usque ad +177°C
Certificatum CSA, ATEX et IECEx pro conformitate industriali globali
Resistentia directa standardis optima ad stabilem signi praestantiam
Altae praecisionis sensus currendium turbulorum certam vibrationem et positionem indicat
Stabilis signi transmissio fidem mensurationum in systematis industrialibus augent
Ad continuam operationem in extremis temperaturarum condicionibus designatus
Tecnologia FluidLoc risquem umoris aut fluidorum ad interfectionem signi minuit
Durabiles materiae longam vitam operis cum minimis necessitatibus manutentionis garant
Certificata normae securitatis praestantiam fidelem in industrias regulatas subministrant
Ad accuratam sanationis machinarum rotantium supervisionem optima
Quaestio 1: Quae technologia mensurationis ab 330103-00-16-10-12-05 utitur?
A1: Ille 330103-00-16-10-12-05tecnologiam currendium turbulorum ad vibrationem et positionem sine contactu physico metiendam utitur.
Q2: Quae commoda FluidLoc cavis in 330103-00-16-10-12-05 praebet?
A2: 330103-00-16-10-12-05usus est FluidLoc cavi ut internam signi transmissionem ab ingressu liquidorum et a dura expositione ambientali protegat.
Q3: Num 330103-00-16-10-12-05 in machinis systematibus altis temperaturis uti potest?
A3: Ita, Bently Nevada 330103-00-16-10-12-05 fidide operatur in temperaturis inter -52°C et +177°C, quare ad applicationes altarum temperaturarum idoneus est.
Q4: Quae res 330103-00-16-10-12-05 ad systemata industrialia monitoria idoneum faciunt?
A4: 330103-00-16-10-12-05stabilem signi emissionem, durabilem constructionem ex accipitro inox, et approbationes certificatas de salute praebet, quae fidam industrialem monitoriam operationem confirmant.
Q5: Num 330103-00-16-10-12-05 optiones flexibiles installationis suffragatur?
A5: Ita, 330103-00-16-10-12-05conectoris Miniaturae coaxialis ClickLoc et cavi armati facultativi includit ad installationem flexibilem et securam.
Quaestio 6: In quibus locis 330103-00-16-10-12-05 optime utitur?
Respondet 6: 330103-00-16-10-12-05idoneum est ad durae indolis usus in locis industrialibus, ut in centralibus electricis, refineriis, et systematibus machinarum gravium rotantium.