ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm probe
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330103-00-16-10-12-05
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3300 XL 8 mm probe |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330103-00-16-10-12-05 |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
၎င်း ဘင်တလီ နေვာဒါ 330103-00-16-10-12-05 3300 XL 8 မီလီမီတာ ပရိုဘ် ဤပရိုဘ်သည် စက်မှုလုပ်ငန်းဆိုင်ရာ ဗိုင်ဘရေးရှင်းနှင့် အနေအထား စောင်းကြည့်မှုလုပ်ငန်းများအတွက် အထွက်နှုန်းမြင့်မှုရှိသော နီးကပ်မှုပရိုဘ်ဖြစ်ပါသည်။ ၎င်းတွင် FluidLoc ကြိုးနည်းပညာနှင့် Miniature coaxial ClickLoc ကွန်နက်တာပါဝင်ပြီး အရည်များ စိမ့်ဝင်မှုနှင့် ပြင်ပပတ်ဝန်းကျင်၏ ပြင်းထန်သော အခြေအနေများမှ အာမခံခြင်းကို သေချာစေပါသည်။ ခိုင်ခံ့သော စတီလ်သံမွန် ပုံစံဖြင့် တည်ဆောက်ထားပြီး တိကျမှုမြင့်မားသော တိုင်းတာမှုအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားပါသည်။ ထို့ကြောင့် ၎င်းကို အရေးကြီးသော စက်ပစ္စည်းများ စောင်းကြည့်မှုစနစ်များတွင် အသုံးများပါသည်။
လှည့်ပတ်နေသော စက်ပစ္စည်းများတွင် ရှပ်၏ ဗိုင်ဘရေးရှင်းနှင့် အများအားဖြင့် အနေအထားကို တိုင်းတာပါသည်။
Eddy current နည်းပညာကို အသုံးပြု၍ ယန္တရားဆိုင်ရာ လှုပ်ရှားမှုများကို လျှပ်စစ်အချက်ပေးမှုများအဖြစ် ပေါ်လောက်စေပါသည်။
အခြေအနေ စောင်းကြည့်ခြင်းနှင့် စက်မှုကုန်ကုန်ပစ္စည်းများကို ကာကွယ်ရေးစနစ်များအတွက် ဆက်လက်၍ အချက်အလက်များကို ပေးစေသည်
စက်မှုလုပ်ဖော်ကိုင်ဖက်များတွင် တိကျသော ရွှေ့ပြောင်းမှုတိုင်းတာမှုကို ထောက်ပံ့ပေးသည်
ပိုမိုဆိုးရွားသော နှင့် အပူချိန်မြင့်မြင့်ရှိသော အခြေအနေများတွင် ယုံကြည်စိတ်ချရသော လုပ်ဆောင်မှုကို ဖော်ဆောင်ပေးသည်
|
ရောင်းချမှု: |
အီးမေးလ် - |
ဝပ်စပ်: |
|
ဂျင်း ပေ |
| ထုတ်ကုန်အမည် | ဘင်တလီ နေვာဒါ 330103-00-16-10-12-05 3300 XL 8 မီလီမီတာ ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm probe |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330103-00-16-10-12-05 |
| အရွယ်အစား | 116x1.8x1.8cm |
| အလေးချိန် | 0.1KG |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အခြေအနေ | အသစ်နှင့် မူရင်း စက်ရုံထုပ်ပိုးမှုတွင် ရှိသည် |
| ချိတ်ဆက်မှုမရှိသော အလျားရွေးချယ်မှု | ၀၀ မီလီမီတာ |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | 160 မီမီ |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
| ကွန်နက်တာနှင့် ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | မိုက်ခရိုကော်ကိုင်အယ်လ် ကလစ်လော့ခ် ကေဗ်လ်၊ ဖလူးအိုင်းလော့ခ် ကေဗ်လ် |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | CSA, ATEX, IECEx အတည်ပြုချက်များ |
| ပရိုဘ် အဖျား၏ ပစ္စည်း | ပေါ်လီဖင်နီလင် ဆူเฟိုင် (PPS) |
| ပရိုဘ်ကိုယ်ထည်ပစ္စည်း | AISI 303 သို့မဟုတ် 304 စတိန်းလက်စ်သံမဏိ (SST) |
| အလုပ်လုပ်ရန်နှင့် သိမ်းဆည်းရန် အပူခါး | -52°C မှ +177°C (-62°F မှ +350°F) |
| အကာအကွယ်အလွှာ (အပေါ်နှင့် အောက်နှစ်ဖက်လုံးတွင် ရွေးချယ်နိုင်သည်) | FEP အပေါ်ယံအကာအကွယ်အလွှာဖြင့် ဖုံးအုပ်ထားသော ပေါ့ပေါ့ပါးပါးရှိသော AISI 302 သို့မဟုတ် 304 SST |
အရည်နှင့် ပတ်ဝန်းကျင်ဆိုင်ရာ ကာကွယ်မှုကို မြင့်တင်ပေးရန် FluidLoc ကြိုးဒီဇိုင်း
လုံခြုံပြီး တည်ငြိမ်သော ချိတ်ဆက်မှုများအတွက် သေးငယ်သော စိုက်ချိတ်ချိတ် (coaxial ClickLoc) ကွန်နက်တာ
စုစုပေါင်းအရှည် ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) ရှိသော သေးငယ်သော ပရိုဘ်ဒီဇိုင်း
အမြှောင်းအပိုင်း ၁၆၀ မီလီမီတာ ရှိပြီး အမြှောင်းမပါသော အပိုင်း ၀ မီလီမီတာ
အပူနှင့် ဓာတုပိုင်းဆိုင်ရာ ခံနိုင်ရည်ရှိရန် PPS (Polyphenylene sulfide) ပရိုဘ်အဖျား
ခံနိုင်ရည်ရှိမှုနှင့် ခုတ်စားမှုခံနိုင်ရည်အတွက် AISI 303/304 စတီလ်သံမဏိ အဖုံအထား
အပိုမိုကာကွယ်မှုအတွက် FEP အပြင်ဖောင်းအုပ်ဖြင့် ဖွဲ့စည်းထားသော ပုံစ်ပ်သော စတီလ်သံမဏိ အုပ်ဖောင်း (optional)
အလုပ်လုပ်နေသည့် အပူခါးမှုနှင့် သိုလှောင်ရာအပူခါးမှု အကျယ်ဆုံးအတိုင်းအတာ -52°C မှ +177°C
CSA၊ ATEX နှင့် IECEx စိစစ်မှုမှ ကမ္ဘာလုံးဆိုင်ရာ စက်မှုလုပ်ငန်းများအတွက် အသုံးပြုနိုင်သည့် လက်မှတ်ထောက်ပံ့မှု
စံသတ်မှတ်ထားသော DC ပိုမိုမှန်ကန်သော စီးဆင်းမှု စွမ်းဆောင်ရည်အတွက် အကောင်းဆုံးဖြစ်အောင် ပြုလုပ်ထားသည့် ခုခံမှု
အတိမ်အနက်မှု မှန်ကန်စွာဖော်ထုတ်နိုင်ရန် အတိမ်အနက်မှု စွမ်းရည်မြင့်မှု အိုင်ဒီကারেნ့် စိစစ်မှု နည်းပညာ
စိစစ်မှု စွမ်းရည်ကို မှန်ကန်စွာ ပေးပော်သည့် စိစစ်မှု စွမ်းရည်ကို စက်မှုစနစ်များတွင် မှန်ကန်စွာ တိကျစွာ တိုင်းတာနိုင်ရန် အထောက်အကူပေးသည်
အပူခါးမှု အလွန်အမင်းများသည့် ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အဆက်မပြတ် အလုပ်လုပ်နိုင်ရန် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်
FluidLoc နည်းပညာသည် စိုထောင်မှု သို့မဟုတ် အရည်များနှင့် ဆက်စပ်သည့် စိစစ်မှု အဟောင်းအမှုန်များကို လျော့နည်းစေသည်
ခံနိုင်ရည်ရှိသည့် ပစ္စည်းများဖြင့် အသက်တာရှည်စေပြီး ထိန်းသိမ်းရေးလုပ်ငန်းများကို အနည်းငယ်သာ လုပ်ရန် လိုအပ်သည်
လုပ်ငန်းစဉ်များကို စံသတ်မှတ်ထားသည့် လုံခြုံရေး စံနှုန်းများသည် စည်းမဲ့ကမ်းမဲ့ လုပ်ငန်းများတွင် ယုံကြည်စိတ်ချရသည့် စွမ်းဆောင်ရည်ကို ပံ့ပိုးပေးသည်
လှည့်ပတ်နေသည့် စက်မှုပစ္စည်းများ၏ ကျန်းမာရေးကို အတိမ်အနက်မှု မှန်ကန်စွာ စိစစ်နိုင်ရန် အကောင်းဆုံးဖြစ်အောင် ပြုလုပ်ထားသည်
မေးခွန်း ၁။ 330103-00-16-10-12-05 သည် အရှိန်အဟောင်း တိုင်းတာမှုနည်းပညာအမျိုးအစားကို အသုံးပြုပါသလား။
အဖြေ ၁။ 330103-00-16-10-12-05ဤပစ္စည်းသည် အရှိန်အဟောင်းနှင့် အနေအထားကို ထိတွေ့မှုမရှိဘဲ တိုင်းတာရန် အီဒီကারেন့် နည်းပညာကို အသုံးပြုပါသည်။
မေးခွန်း ၂။ 330103-00-16-10-12-05 တွင် FluidLoc ကြိုးသည် အကောင်းဆုံး အကျေးဇူးပုဒ်များကို ပေးစေပါသလား။
အဖြေ ၂။ 330103-00-16-10-12-05ဤပစ္စည်းသည် အတွင်းပိုင်း စီးပွားရေး အချက်အလက် လွှဲပေးမှုကို ရေစီးဝင်မှုနှင့် ပတ်ဝန်းကျင်အခြေအနေ ဆိုးရွားမှုများမှ ကာကွယ်ရန် FluidLoc ကြိုးကို အသုံးပြုပါသည်။
မေးခွန်း ၃။ 330103-00-16-10-12-05 ကို အပူချိန်မြင့်မားသော စက်မှုစနစ်များတွင် အသုံးပြုနိုင်ပါသလား။
အဖြေ ၃။ ဟုတ်ကဲ့၊ Bently Nevada 330103-00-16-10-12-05 သည် စင်ကြူး -52°C မှ +177°C အထိ အပူချိန်အတွင်း ယုံကြည်စိတ်ချရစွာ လုပ်ဆောင်နိုင်ပါသည်။ ထို့ကြောင့် အပူချိန်မြင့်မားသော အသုံးပြုမှုများအတွက် သင့်တော်ပါသည်။
မေးခွန်း ၄။ 330103-00-16-10-12-05 သည် စက်မှုလုပ်ငန်း စောင်းကြည့်မှုစနစ်များအတွက် သင့်တော်သည့် အကြောင်းရင်းများများကား အဘယ်နည်း။
အဖြေ ၄။ 330103-00-16-10-12-05ဤပစ္စည်းသည် တည်ငြိမ်သော စီးဂနယ် ထုတ်လုပ်မှု၊ ခံနိုင်ရည်ရှိသော စတီးလ် သံမဏိ တည်ဆောက်မှုနှင့် လုံခြုံရေး အတည်ပြုခံရသော လိုင်စင်များကို ပေးစေပါသည်။ ထို့ကြောင့် စက်မှုလုပ်ငန်း စောင်းကြည့်မှု စနစ်များအတွက် ယုံကြည်စိတ်ချရသော လုပ်ဆောင်မှုကို အာမခံပေးပါသည်။
မေးခွန်း ၅။ 330103-00-16-10-12-05 သည် လျော့လွယ်သော တပ်ဆင်မှု ရွေးချယ်စရာများကို ထောက်ပံ့ပေးပါသလား။
အဖြေ ၅။ ဟုတ်ကဲ့၊ 330103-00-16-10-12-05ဤပစ္စည်းတွင် Miniature coaxial ClickLoc connector နှင့် လျော့လွယ်သော အာမခံမှုရှိသော တပ်ဆင်မှုအတွက် ရွေးချယ်စရာ အကာအကွယ်ပါ ကြေးနီကြေးဝါကြိုး (armored cable) ပါဝင်ပါသည်။
မေးခွန်း ၆။ 330103-00-16-10-12-05 သည် မည့်သည့် ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အကောင်းဆုံး အသုံးပြုနိုင်ပါသလား။
အဖြေ ၆။ 330103-00-16-10-12-05ဤပစ္စည်းသည် လျှပ်စစ်ဓာတ်အား စက်ရုံများ၊ ရေနံသန့်စင်ရုံများနှင့် အလေးချိန်များသော လှည့်ပတ်စက်များ စနစ်များကဲ့သို့သော မှုန်းမှုန်းမှုန်းသော စက်မှုပတ်ဝန်းကျင်များအတွက် အကောင်းဆုံး သင့်တော်ပါသည်။