Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-16-10-12-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330103-00-16-10-12-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Waxaa Bently Nevada 330103-00-16-10-12-05 3300 XL 8 mm Probe waa baaritaan ku dhow oo lagu kalsoonaan karo oo loogu talagalay codsiyada dhaqdhaqaaqa warshadaha iyo kormeerka booska. Waxay leedahay tikniyoolajiyadda fiilooyinka FluidLoc iyo isku xiraha 'ClickLoc' ee'miniature coaxial', kaas oo hubiya ilaalinta xoogga leh ee ka soo horjeeda gelitaanka dareeraha iyo xaaladaha deegaanka ee adag. Waxaa lagu dhisay dhisme bir ah oo adag oo aan dufan lahayn waxaana loogu talagalay cabbirka saxda ah, waxaa si ballaaran loogu isticmaalaa nidaamyada kormeerka mashiinnada muhiimka ah.
Qiimaysa dhaqanka iyo xagga ka mid ah waxyaabaha la xiriira kuwa la ilaaliyey
Waxay u beddeleysaa dhaqdhaqaaqa farsamada calaamadaha korontada iyadoo la adeegsanayo tiknoolajiyada korontada
Ku siiya xogta joogtada ah ee ku saabsan heerka xaaladaha iyo nidaamka ilo-ilaalinta alaabta
Ku darsa in la qorin xaaladaha xaqiis leh ee ku saabsan xogta xaaladaha industriyada
Ku darsa shaqaynta si wanaagsan oo la xiriira karaa xaaladaha caafimaad leh iyo xaaladaha gaaban leh ee joolka
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330103-00-16-10-12-05 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-16-10-12-05 |
| Cabbirrada | 116x1.8x1.8cm |
| Miisaanka | 0.1kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xagga aan korka lahayn | 00 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 160 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Quruxda ClickLoc ka mid ah coaxial yar, quruxda FluidLoc |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Jiha Ee Shaqaynka iyo Jiha Ee Ku Dheer | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F) |
| Dhulka (si loo sameeyo waxaa la isticmaali karaa laba jir) | AISI 302 ama 304 SST oo la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah oo ku jira luuqadda FEP |
Quruxda FluidLoc oo lagu sameeyo si loo hagaajiyo xogta caafimaad iyo xaaladaha ahaan
Quruxda ClickLoc ka mid ah coaxial yar oo lagu sameeyo si loo hagaajiyo xogta si wanaagsan iyo si dhibeen leh
Quruxda yar oo ku yaal 1.0 mitir (3.3 ft) oo dhan
160 mm tirada quruxda oo leh 0 mm qaybta aan la qaybiyin
Qaybta quruxda PPS (Polyphenylene sulfide) oo ku saabsan xaaladaha gaaban iyo xaaladaha kemikalka
Qaabka dhinaca ka dhasha ah ee dhinaca ka dhasha ah ee AISI 303/304 oo la isticmaalayo si loo xoojiyo dhaqmeed iyo ku xidhiidhka korro
Qaabka dhinaca ka dhasha ah ee la isticmaalo isku daynaya oo la isticmaalo FEP ee ka soo baxa oo la isticmaalo si loo xoojiyo si degdeg ah
Gacanta joogta iyo gacanta la isticmaalo: -52°C ilaa +177°C
La qorshiiyey CSA, ATEX, iyo IECEx si loo xoojiyo xaqiiqda industriyada dunida
Ku xidhiidhka DC ee caadiga ah oo la xoojiyo si loo xoojiyo karaamada sinyal
Ku xidhiidhka eddy current ee dheer oo la isticmaalo si loo xoojiyo karaamada farsaminta iyo goobta
Ku xidhiidhka sinyal ee dhaqmeed ayaa caawinaa karaamada qiyaasta ee nidaamka industriyada
La sameeyay si loo isticmaalo mararka qaar ee jiritaanka joojinta gaaban ee joojinta
Taknoolojiyadda FluidLoc ayaa xoojiyaa xataalaha sinyalka oo la isticmaalo si loo xoojiyo xataalaha ujeedada ama dhabbakhada
Awoodaha dhaqmeed ayaa caawinaa xisbiyada sare ee dhaqmeed iyo xataalaha yar ee loo isticmaalo si loo xoojiyo
Kaalinta siyaasadda amaaniyada la xaqiijiyay waxay ku saabsataa qaar ka badan oo dhaqameed ee ku jira qoysaska la xaqiijiyay
La guurayay inuu fogaado karaa heerka caadi ah ee ku saabsataa dhaqameedka qaarkooda oo ku jira qalabka la isku dayo
Su’aal 1: Maxay nooca teknoolojiyada qiyaasida ee 330103-00-16-10-12-05 u isticmaala?
Jawaab 1: 330103-00-16-10-12-05u isticmaala teknoolojiyada eddy current si ay u qiyaasin doonaan dhaqameedka iyo goobta bilaabka ah, la isku dayn karin.
Su’aal 2: Maxay faaiidada cableka FluidLoc ee ku jira 330103-00-16-10-12-05?
A2: Waa 330103-00-16-10-12-05u isticmaala cableka FluidLoc si ay u hagaajin doonaan dhaqameedka dhexeeya ee ku saabsataa gacanta iyo dhinaca qalabka aad u xun ah.
Su’aal 3: Ma 330103-00-16-10-12-05 ku isticmaali karaa qalabka la isku dayo ee gaar ah ee jiritaan joojinta sare?
Jawaab 3: Haa, Bently Nevada 330103-00-16-10-12-05 wuxuu shaqayaa si wanaagsan ee ku saabsataa joojinta ee ka mid ah -52°C ilaa +177°C, taasoo ku saabsataa isticmaalka qalabka la isku dayo ee jiritaan joojinta sare.
Q4: Maxay ugu dhaqaaqaysa 330103-00-16-10-12-05 kuwa loo isticmaalo siyaasadda iyo xiriirka taalada qaaraha?
Jawaab 4: 330103-00-16-10-12-05waxay leedahay soo saaritaanka isku dhafan ee sinyal, quruxda dhinaca ka tirsan ee stainless steel, iyo waxyaabaha la xaqiijiyey inay noqoto siyaasadda iyo xiriirka taalada qaaraha oo ku jira.
Q5: Ma 330103-00-16-10-12-05 wuxuu ku dhaqaaqaysa xagga la isticmaalo siyaasadda iyo xiriirka taalada qaaraha?
A5: Haa, 330103-00-16-10-12-05waxay leedahay kooniktor ka mid ah coaxial yar ClickLoc, iyo kabel ka mid ah quruxda dhinaca ka tirsan oo la isticmaalo siyaasadda iyo xiriirka taalada qaaraha oo ku jira.
Q6: Maxay xagga ay 330103-00-16-10-12-05 ku dhaqaaqaysa?
A6: 330103-00-16-10-12-05waxay tahay mid ka badan oo ku jira xagga qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku jira qaaraha oo ku j......