Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-00-08-05-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Ainm Eile
proba Thionscnamh 330104-00-08-05-02-05
proba Reachtachta Eadraíochta 3300 XL 8 mm
proba Chruithniúcháin 3300 XL 8 mm
séanóir Aistriúcháin 3300 XL
Proba Miontoraithe Tionscnamh Indiústríoch
Proba Reachtachta Eadraíochta le haghaidh Cruithniúcháin agus Suíomh
séanóir Cruithniúcháin 3300 XL don Sroill
Brosnachán Mionaitheach do Mhaisíní Róthartha
An Bently Nevada 330104-00-08-05-02-05 is é seo bhosnachán tiomána 3300 XL 8 mm ar ard-chruinneas a dheantar do úsáid i bhfocalanna tionsclaíochta chun crochadh agus aistriúchán a mheas. Gintear toirt thar aghaidh an bhosnacháin a bhrath ar an gcoinníollach idir an bpointe bosnacháin agus an dromchla targaide, ag ligean do thomhais cruinn a dhéanamh ar suíomh státais agus ar chrochadh dinimiciúil.
Tá fad an chúlchás 80 mm, tá an fhad is lú gan snáithín 0 mm, agus tá cabhlach caighdeánach 0.5 méadar ann chun suiteáil shléachtaithe a chur ar fáil i dtimpeallachtaí tionsclaíocha. Tá ceangalóir ClickLoc beag agus cás cosanta air chun oibriú slán agus oiriúnach a chinntiú faoi choinníollacha deacra.
Úsáidtear an 330104-00-08-05-02-05 go coitianta i miasanna le fórsa leathanaigh, i gcóras tagartha Keyphasor, agus i mbunaithe ar choinníollacha uirlisí rothartha. Tugann a bheanú leictreach staible, a chomhoiriúnacht le socruithe ciorcail M10 × 1, agus a chomhlíonadh le caighdeáin CSA, ATEX, agus IECEx an t-ábhar seo in oiriúnach do chórais cosanta uirlisí tionsclaíocha criticiúla.
Deartha ar son reliabailte fadtéarmach, soláthraíonn an súile 3300 XL 8 mm seo monatóireacht cruinn ar ghrádhanna agus ar athruithe ionadaithe don mhainteainis réamhchúrsach, don dheimhniú míochaine, agus do anailís sláinte na n-uirlisí i dtuaircíní, i gcomhphrósóirí, i mótóirí, i bpumpaí, agus i n-uirlisí rothartha eile.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330104-00-08-05-02-05 3300 XL 8 mm Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-00-08-05-02-05 |
| Tomhas | 1.8x1.6x59 cm |
| Meáchan | 0.08kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| An fhad is lú gan bhéimeanna | 0 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 80 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 0.5 méadar (1.6 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Nascóir co-axial beag ClickLoc le cosainteoir nascóra, cairde stándúnach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.45 ± 0.50 Ω |
| Friotaíocht luchtaithe | 10 kΩ |
1. Cad is fadtana an tsíne 330104-00-08-05-02-05?
An 330104-00-08-05-02-05tá sé curtha in oiriúint le síne chaighdeánach 0.5 méadar (1.6 troigh).
2. Cén iarratais atá ar an 330104-00-08-05-02-05?
An 330104-00-08-05-02-05tá cáil air mar gheall ar a bheith sásta le hiarraidh CSA, ATEX, agus IECEx do fheidhmíochtaí tionsclaíocha.
3. Cén fheidhmíocht atá oiriúnach don 330104-00-08-05-02-05?
An 330104-00-08-05-02-05is oiriúnach é do thurbiní, do chomhphrúisirí, do mhótarí, do phumpaí, do mheaisíní le meáin leathanaigh, agus do fheidhmíochtaí eile a bhaineann le monatóireacht uirlisí rothartha.
4. Cad is luach an t-áitrí DC ainmnithe don 330104-00-08-05-02-05?
An 330104-00-08-05-02-05tá áitrí DC ainmnithe 7.45 ± 0.50 Ω aige ar an mbosca.
5. An dtacaíonn an 330104-00-08-05-02-05 le feidhmíochtaí Keyphasor?
Is féidir, an 330104-00-08-05-02-05tacaíonn sé le feidhmíochtaí tagartha Keyphasor agus tomhas na luais rothartha.
6. Cad iad na buntáistí suiteála don 330104-00-08-05-02-05?
An 330104-00-08-05-02-05tairgeann sé suiteáil shimplí, toisí beaga, comhoiriúnacht le cromáin M10 × 1, agus cosaint iontaofa ar cheangail tionsclaíocha.