Nomen producti: 3300 XL 8 mm sonda
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-08-05-02-05
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
Nomen Alterum
probā Proximitātis 330104-00-08-05-02-05
3300 XL 8 mm Probā Currūntis Vorticōsis
3300 XL 8 mm Probā Vibrātiōnis
3300 XL Sensor Displācīmentī
Probā Monitoriālis Proximitātis Industriālis
Probā Currūntis Vorticōsis pro Vibrātiōne et Positione
3300 XL Sensor Vibrātiōnis Axis
Probā Monitoriālis Machīnārum Rotātiōnum
The Bently Nevada 330104-00-08-05-02-05 est praecisissima proba proximitatis 3300 XL 8 mm, ad vibrationes industriales et mensuras displacementis destinata. Proba tensionem exibet quae distantiæ inter apicem probæ et superficiem conductricem obiecti proportionalis est, ita ut positionis staticæ et vibrationum dynamicarum accuratae mensurationes fiant.
Proba longitudinem totalem capsulæ 80 mm habet, longitudinem minimam non filetatae 0 mm, et configurationem cavi standardis 0,5 metri pro installatione flexibili in ambibus industrialibus. Connectorem coaxialem miniatum ClickLoc et manicam protectricem habet, ut operatio firma et fidabilis sub condicionibus arduis garantur.
330104-00-08-05-02-05 saepe adhibetur in machinis cum laminis fluidis, in systematibus Keyphasor ad referentiam, et in observatione conditionis instrumentorum rotantium. Praestantia eius electrica constans, compatibilitas cum montatura filetata M10 × 1, et observantia normarum CSA, ATEX, et IECEx eam idoneam reddunt ad systemata protectionis criticorum machinarum industrialium.
Hoc probum 3300 XL 8 mm, quod ad fidem diuturnam est fabricatum, praebet exactam vibrationum et displacementum observationem pro manutentione praedictiva, diagnosi errorum, et analysi valetudinis machinarum in turbinibus, compressoribus, motoribus, pompis, et aliis instrumentis rotantibus.
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
|
Minimum quantitas ordinis |
1 piece |
|
Pretium |
Contactus pro Winnie |
|
Singula Packaging |
Originales nova Officina Sigillata |
|
Tempus Traditionis |
3–7 dies |
|
Condiciones solutionis |
T/T |
|
Shipping modum |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Capacitas Supplicandi |
In stirpe |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330104-00-08-05-02-05 3300 XL 8 mm Proba |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm sonda |
| Numerus partis | 330104-00-08-05-02-05 |
| Dimensiones | 1,8 × 1,6 × 59 cm |
| Pondus | 0.08kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Minima longitūdō non filetāta | 0 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 80 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 0.5 meter (1.6 pedes) |
| Optio Connnectoris et Typi Cavi | Minutus coaxialis conector ClickLoc cum protectore conectoris, normale cable |
| Optionem Aprobationis Agentiae | CSA, ATEX, IECEx Approbationes |
| Resistentia Directa Nominalis Sondae | 7,45 ± 0,50 Ω |
| Onus resistentia | 10 kΩ |
1. Quae est longitudo cavi 330104-00-08-05-02-05?
The 330104-00-08-05-02-05cavo standardi 0,5 metri (1,6 pedum) instructus est.
2. Quae approbationes 330104-00-08-05-02-05 habet?
The 330104-00-08-05-02-05certificatus est ab CSA, ATEX et IECEx pro applicationibus industrialibus.
3. Quae applicationes ad 330104-00-08-05-02-05 idoneae sunt?
The 330104-00-08-05-02-05ad applicationes supervisionis turbinum, compressorum, motorum, pumparum, machinarum cum supportibus fluidis, et aliarum machinarum rotantium idonea est.
4. Quae est nominālis directa resistēntia 330104-00-08-05-02-05?
The 330104-00-08-05-02-05nominālem directam resistēntiam probae 7,45 ± 0,50 Ω habet.
5. Num 330104-00-08-05-02-05 ad applicationes Keyphasor apta est?
Utique, 330104-00-08-05-02-05ad applicationes referentiae Keyphasor et mensurationis velocitātis rotationis apta est.
6. Quae sunt praecipua commodāta installationis 330104-00-08-05-02-05?
The 330104-00-08-05-02-05installationem flexibilem, dimensiones compactas, compatibilitātem cum montāgine filetāta M10 × 1, et fīdam protectionem connexiōnum industrialium praebet.