Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-00-08-05-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kala duwan
330104-00-08-05-02-05 Probe ee Dhexdooda
qorsho Qorsho Eddy Current 3300 XL 8 mm
qorsho Qorsho Xarashka 3300 XL 8 mm
qorsho Qorsho Xarashka 3300 XL
Probe ee Dhexdooda ee Istaaraha
Probe ee Dheerka iyo Xagga Eddy Current
3300 XL Sensor ee Dheerka Shaft
Qorsho Qorsho Ilaalayaasha Macaamiilka La Togaynayo
Waxaa Bently Nevada 330104-00-08-05-02-05 waa qorsho leh qiyaas weyn oo 3300 XL 8 mm ee la sameeyo si loo isticmaalo kuwa qaabka dhaqsoodka iyo kuwa qiyaas kasta oo la sameeyo xagga industriyada. Qorshu wuxuu ugu soo saaray qaybta joojinta ee ka dhacaya qaybta qorshada iyo waxa la qaado, sidaas darteed ayaa ugu fahmi karaa qiyaaska xaqiiqda ee goobta iyo qiyaaska dhaqsoodka.
Qorshu wuxuu leeyahay inay leedahay 80 mm ka badan oo dhererka case-ka, 0 mm ka yar oo dhererka aan la qaybiyin, iyo 0.5 meter ka badan oo cable-ka caadi ah si loo isticmaalo kuwa qaabka dhaqsoodka iyo kuwa qaabka industriyada. Wuxuu leeyahay Miniature coaxial ClickLoc connector iyo sleeve-ka aad ugu horeysa, si loo xusuuso inay noqdo natiijo leh iyo dhaqsood leh kuwa xaaladaha quruumaysan.
330104-00-08-05-02-05 waa la isticmaala badan ee qorshaha oo leh dhulka, nidaamka Keyphasor, iyo heerka xaaladaha alaabta la isticmaalo. Xusumada kala duwan ee ku jira xusumada elektrikada, isku xidhka ku jira mablagga M10 × 1, iyo isku xidhka ku jira qaybta CSA, ATEX, iyo IECEx waxay muujisaa inay ku jiraan nidaamka ugu weyn ee siyaasadda alaabta industriyada.
Waxay la sameeyay in ay ku jiraan dhaqameed ka yar, tani 3300 XL 8 mm probe wuxuu si sax ah uga qaadanaya xiriirka iyo xiriirka xagga gudaha si loo isticmaalo in la garto xiriirka, la fahmo xaladaha, iyo la baro xaaladaha alaabta turbinada, kompreesherada, motorada, pumpada, iyo alaabta kale ee la isticmaalo.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330104-00-08-05-02-05 3300 XL 8 mm Qorsho |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330104-00-08-05-02-05 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x59cm |
| Miisaanka | 0.08kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Ugu yar ee dheeradda aan la qaybin karin | 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 80 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 0.5 mitir (1.6 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kooniksiin kaabalka xagga qoorta oo leh qorshaha la xidhiidha, kaabalka caadiga ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 7.45 ± 0.50 Ω |
| Qayb Kaxarada | 10 kΩ |
1. Waa maxay in-ka ka mid ah 330104-00-08-05-02-05?
Waxaa 330104-00-08-05-02-05wuxuu leeyahay in-ka caadi ah ee 0.5 mitir (1.6 feet).
2. Waa maxay xaqiijinta ee 330104-00-08-05-02-05?
Waxaa 330104-00-08-05-02-05waa xaqiijinwaan ah oo leh xaqiijinta CSA, ATEX, iyo IECEx si loo isticmaalo qoraalka industriyada.
3. Waa maxay isticmaalka ee la xaqiiji karaa 330104-00-08-05-02-05?
Waxaa 330104-00-08-05-02-05waa la xaqiiji karaa si loo isticmaalo turbiinaha, kompreesheraha, mootoraha, pumpaha, maqnaanka dhulka, iyo waxyaabaha kale ee loo isticmaalo si loo hubiyo qorshaha la jirayo.
4. Waa maxay jibba ka mid ah ee DC ee 330104-00-08-05-02-05?
Waxaa 330104-00-08-05-02-05waa leh jibba ka mid ah ee DC ee probe-ka 7.45 ± 0.50 Ω.
5. Ma 330104-00-08-05-02-05 wuxuu ku saabsanaya isticmaalka Keyphasor?
Haa, 330104-00-08-05-02-05wuxuu ku saabsanaya isticmaalka Keyphasor ee xaqiijinta iyo habka la xaqiiji karaa xagga la jirayo.
6. Waa maxay faa’iidada isku daynta ee 330104-00-08-05-02-05?
Waxaa 330104-00-08-05-02-05wuxuu siiyaa isku dayn furan, qiimaha yar, isku dayn oo la xaqiiji karaa M10 × 1, iyo ilo la xaqiiji karaa si loo hubiyo qoraalka industriyada.