Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-08-16-10-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-08-16-10-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330104-08-16-10-02-00 3300 XL 8 mm Probe |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-08-16-10-02-00 |
| Tomhas | 112.2x2x2cm |
| Meáchan | 0.14KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Teastóidh Cumhacht | -17,5 Vdc go dtí -26 Vdc |
| An tarlú is mó | -23 Vdc go -26 |
| Féideraschur | 50 Ω |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.45 ± 0.50 Ω |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Cablach an phroib | triaxial 75Ω, insiléadta le fluoroethylene propylene (FEP) |
| Cuiris (roghnach ar an dá thaobh) | Cábla sainiúil AISI 302 nó 304 SST le cás FEP amuigh |
| Ábhar an naiscitheora | Crua-ghalvánaithe as brass nó cruabhaillí as beriliam-cuairt óir |
| Torc Cás an Scannáin | 33.9 N•m (300 in•lbf) (Is mó) |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 80 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 160 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceangalaithe agus Cabaile: | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Níor Chuirtear Ar Fad |
An Bently Nevada 330104-08-16-10-02-00 is é an t-ionsamhlóch 8 mm ón tsraith 3300 XL a dheanann tomhas ar choscadh agus ar shuíomh na mbainc rothar. Úsáidtear é mar an príomhghné athchumraíochta idir an t-equipéil thionscalach agus na córas tomhais, ag tiontú gluaiseachta mheicniúil i nsiognáil leictreacha cruinn. Tá sé déanta as ábhair thionscalacha láidre, ag cinnti feidhmíocht shocair sa ghnáthchóras deacair, agus tá sé comhoiriúnach go hiomlán le córas an tseirbhís 3300 atá cheana ann.
An Bently Nevada 330104-08-16-10-02-00 tá sé ina chuid den tsraith 3300 XL 8 mm Probe agus tá dearadh le ceangal cothromach (flush-mount) le cásca méadrach M10 × 1 aige. Tá fad iomlán an phroibé 1.0 m (3.3 ft), le fad gan chásca 80 mm agus le fad an chúlchásca 160 mm. Oibríonn an phroibé le frithsheasmhacht aschuir de 50 Ω agus le frithsheasmhacht DC ainmnithe de 7.45 ± 0.50 Ω. Tugann soláthar de -17.5 Vdc go -26 Vdc cumhacht don phroibé, agus úsáideann sé ceangal co-axial beag ClickLoc chun suiteáil shábháilte nach dtógann uirlisí. Is é an cábhlach cábhlach triaxial 75 Ω le insiléadh FEP, rud a chinntíonn intinneacht shínialta iontaofa. Tá an bpointe phroibé déanta as pola-feniléin sulfid (PPS), agus tá an chúlchásca déanta as stáinléan AISI 303/304 chun feabhas a chur ar an díobháil. Tá meáchan an aonaid 0.14 kg agus tacaíonn sí le torc oibriúcháin uasta de 33.9 N·m (300 in·lbf).
Duine Ard-dhíth
cuirteann an corp 8 mm de stáinléan fiúntas meicniúil láidir i dtimpeallachtaí indiastriúla.
Tosaigh Síneála Dearaíoch
laghdaíonn an cábhlach triaxial 75 Ω le insiléadh FEP caillteanais shínialta agus turgnamh.
Suiteáil éasca
Ceadaíonn ceanglóir ClickLoc ceangal gan uirlisí, slán agus in aghaidh crochadh.
Stability leathnaithe an t-ionsaithe
Soláthraíonn barr phróib PPS cur isteach láidir agus feabhsú ar an stabiúilte te/meicniúil.
Comhoiriúnacht Siar
Oibríonn sé le córas miontorála na sreinge 3300 nach bhfuil i gceann de na leaganacha XL.
Iontaofacht Tionsclaíoch
Deartha do oibriú leanúnach i dtimpeallachtaí tromchúiseacha meicniúla rothartha.
Tuirbíní (steampheile, gás, uisce)
Comhghuaineoirí agus Puimpí
Mótarra leictreacha agus Inseanáirí
Fánaí agus blaothair thionscail
Gearrscannáin agus siomóga rothartha
Meicneáin rothartha criticiúla i bplandaí ola & gáis, giniúint fuinnimh, agus peitriceimiceál
An Bently Nevada 330104-08-16-10-02-00 3300 XL 8 mm Probe imíonn sé páirt thábhachtach i gcóras miontorála na stáide agus cosaint mhicneáin trí thomhas leanúnach crochadh agus suíomh an tsiomóga. Cuireann sé seo i gcrích:
Monatóireacht chomhaimseartha ar choscadh chun míbhuanais a bhrath go luath
Tomhas ar shiúl fhoirceannach agus ar shiúl giorrach
Rabhadh luath faoi mhisailíniú, míchothrom, agus úsáid mhíchaniúil
Integráil isteach sa chóras cosanta chun alármanna nó dúnuithe a thosú
Straitéisí feabhsaithe maidir le húsáid réamhchóirithe trí shonraí seasmhacha, ar airdeardas ard a sholáthar